'Anderlecht hoopt alsnog op oplossing voor Diawara'

door
'Anderlecht hoopt alsnog op oplossing voor Diawara'

Anderlecht beleefde donderdag opnieuw een baalavond, want het liet in Mechelen opnieuw punten liggen. Na een fel bediscussieerde penalty in de slotminuut moest het vrede nemen met een 2-2-gelijkspel. Ook het einde van de mercato bracht niet helemaal wat ervan gehoopt werd.

Paars-Wit hoopte in de laatste uren van de transferperiode nog verlost te raken van een aantal spelers, maar dat lukte slechts gedeeltelijk. Zo raakten ze alsnog verlost van het zware contract van Benito Raman, want de aanvaller stemde alsnog in met een transfervrij vertrek naar Samsunspor.

LEES OOK: 'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Anderlecht vond geen oplossing voor Diawara

Anderzijds bleef Anderlecht wel in de maag zitten met Amadou Diawara. Ook de Guineëer stond op de transferlijst, want hij is sinds de komst van Mats Rits en Thomas Delaney in de zomer geen titularis meer. Sowieso had hij vorig seizoen de verwachtingen niet kunnen inlossen nadat hij overkwam van AS Roma.

Aangezien er op het middenveld met ook nog Leoni, Ashimeru en Arnstad nog meer dan voldoende andere opties voor handen zijn, wou Anderlecht dan ook graag af van het zware contract van Diawara. Die kon in de slotdagen van de mercato nog rekenen op interesse van Cadiz, maar de Spaanse club bewandelde uiteindelijk een andere piste.

Hopen op Turkije of Rusland

Volgens La Dernière Heure is het echter niet uitgesloten dat Diawara in de komende dagen alsnog zal vertrekken. CEO Sports Jesper Fredberg zou hopen dat er alsnog een oplossing uit de bus komt uit één van de landen waar de transfermarkt nog enkele dagen open is, zoals Rusland of Turkije.

Een factor die een eventuele transfer wel bemoeilijkt, is dat Diawara nog steeds met Guinee aan de slag is op de Africa Cup. Vrijdagavond kan hij zich daar eventueel opnieuw in de kijker spelen, want dan neemt hij het met zijn land in de kwartfinale op tegen Congo.

Zal Anderlecht nog verlost raken van Diawara?

Meest recent

Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

14
14
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

28
28
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

26
26
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

103
103
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

72
72
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

100
100
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

187
187
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

204
204
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

114
114
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

36
36
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

200
200
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

347
347
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

105
105
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

574
574
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

283
283
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

473
473
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

393
393
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

409
409
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

76
76
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

67
67
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

101
101
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

241
241
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

90
90
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

362
362
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

223
223

Meer sportnieuws