'Drukte op Sclessin: vier last-minute transfers Standard'

door
'Drukte op Sclessin: vier last-minute transfers Standard'

Standard moest afgelopen vrijdag vrede nemen met een gelijkspel op het veld van Cercle Brugge en slaagde er zo niet in om verder weg te sluipen van de degradatiezone. De Rouches kunnen dan ook nog wat extra versterking gebruiken. En daar wordt vlak voor de transferdeadline ook werk van gemaakt.

De Luikenaars hebben een belabberde eerste helft van het seizoen achter de rug. Zo werd het kalenderjaar afgesloten op een povere negende plaats in het klassement, met slechts twee punten marge op de degradatiezone. Het bestuur besloot dan ook om met Ivan Leko een nieuwe trainer aan te stellen die een inhaalbeweging zal moeten inleiden.

Maar zijn start valt voorlopig tegen, zo haalde Standard sinds de competitiehervatting slechts 1 op 6 tegen KV Kortrijk en Cercle. Bijgevolg zijn ze teruggezakt naar de 10de plaats. En de marge op de Play Downs-zone bedraagt nog steeds slechts drie punten. Extra versterking is dus geen overbodige luxe.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

Nieuwe verdediger nabij

Inmiddels kreeg Leko er alvast zijn gewenste linksback bij. Zo werd vorige week de komst van Souleyman Doumbia aangekondigd. De ervaren Ivoriaan werd transfervrij op de kop getikt nadat zijn contract bij SCO Angers afgelopen zomer niet verlengd werd. De vraag is echter wanneer hij topfit zal zijn na maanden zonder competitievoetbal.

Ondertussen wordt op Sclessin echter al werk gemaakt van nog meer aanwinsten. Volgens transferexpert Fabrizio Romano is alvast een akkoord in de maak over Jonathan Panzo. De centrale verdediger zou een half seizoen gehuurd worden van Nottingham Forrest, mét aankoopoptie. Als alles goed gaat legt hij maandag zijn medische en fysieke testen af.

Aanvaller op komst, tweetal vertrekt

Daar blijft het evenwel niet bij. La Dernière Heure meldt namelijk dat ook de aanvalslinie van vers bloed zal voorzien worden. Zo wordt onder meer onderhandeld over de komst van Henry Addo, een 20-jarige Ghanees van het Slowaakse MSK Zilina. Men hoopt in ieder geval een extra aanvaller te strikken voor het sluiten van de mercato.

Daarnaast is er ook aan uitgaande zijde nog wat beweging op komst. Noah Ohio lijkt namelijk tijdelijk te vertrekken. De Nederlandse aanvaller zou goed op weg zijn naar Hull City, weliswaar op huurbasis. Ook Romain Mundle wordt allicht uitgeleend. Over hem lopen gesprekken met een drietal Britse clubs.

Standard moet ook zijn middenveld versterken ...

Meest recent

Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

2
2
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

10
10
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

27
27
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

36
36
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

174
174
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

48
48
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

22
22
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

189
189
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

300
300
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

589
589
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

67
67
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

21
21
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

117
117
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

114
114
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

700
700
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

362
362
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

380
380
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

171
171
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

428
428
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

282
282
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1225
1225
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

130
130
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

164
164
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

299
299
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

106
106

Meer sportnieuws