Vrancken komt met belangrijke update over transfer Paintsil

732 stemmen
Vrancken komt met belangrijke update over transfer Paintsil

KRC Genk is aan zijn tweede seizoenshelft begonnen met toch een kleine tegenvaller, want het slaagde er in zijn eerste wedstrijd niet in om Cercle Brugge te kloppen. Toch waren er ook lichtpuntjes te rapen, want Genk wist met een fel gedecimeerde ploeg toch een achterstand op te halen.

De Limburgers moesten immers de nodige sterkhouders missen door interlandverplichtingen en blessures. Bovendien kon Wouter Vrancken amper rekenen op vervangers, want er zaten amper vier veldspelers op de bank. Hij had vijf spelers van Jong Genk in zijn selectie opgenomen, maar vier van hen bleken vlak voor de match niet speelgerechtigd.

LEES OOK: Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

Genk dreigde Paintsil te verliezen

Volgende week zou Genk in de derby tegen STVV wel opnieuw op enkele belangrijke spelers kunnen rekenen. Heynen en El Ouahdi zouden terugkeren uit blessures, terwijl mogelijk ook al enkele jongens terugkeren van de Africa Cup. Onder hen ook Joseph Paintsil.

Nochtans leek de flankaanvaller al zijn laatste wedstrijd voor Genk gespeeld te hebben. De voorbije weken trok LA Galaxy immers stevig aan zijn mouw. De Amerikanen legden zelfs een officieel bod van 8 miljoen euro neer en lichtten zo de afkoopsom in zijn contract. Paintsil zelf kon er bovendien naar verluidt zijn nettoloon gaan verdubbelen.

Vrancken kreeg bemoedigend sms'je

Maar desondanks lijkt de Ghanees de Amerikanen toch wandelen gestuurd te hebben. Daar hintte Vrancken zaterdagavond althans stevig naar. "Ik heb in elk geval een bemoedigend sms’je gehad van Joseph zelf", verklaarde hij immers aan Het Belang van Limburg.

Het lijkt er dus op dat Paintsil toch op zijn minst het seizoen zal uitdoen in Genk. Dat heeft nu immers de touwtjes weer in handen in zijn dossier. De afkoopsom in zijn contract is immers vorige maandag verstreken en geldt dus niet meer voor de rest van de wintermercato.

Zal Paintsil nog vertrekken bij Genk?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

11
11
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

50
50
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

163
163
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

114
114
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

59
59
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

200
200
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

77
77
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

239
239
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

89
89
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

62
62
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

41
41
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

97
97
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

479
479
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

97
97
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

82
82
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

225
225
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

89
89
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

77
77
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

140
140
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

45
45
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

411
411
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

73
73

Meer sportnieuws