Klaar voor Genk: Cercle beklinkt stage met dubbele zege

162
Klaar voor Genk: Cercle beklinkt stage met dubbele zege

Cercle Brugge heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver. En de Vereniging lijkt helemaal klaar om in de komende weken volop mee te strijden voor een ticket richting Play-Off I. Zo boekte Groen-Zwart zaterdag een dubbele oefenzege.

Cercle maakte in 2018 zijn rentree op het hoogste niveau, maar moest in de daaropvolgende seizoenen vooral tegen degradatie strijden. In 2022 werd de ommekeer echter ingezet met een tiende plek in de eindstand. En sindsdien gaat het alleen maar beter met de Bruggelingen.

LEES OOK: 'Lukaku zorgt voor transferbom: vier clubs staan klaar'

Stage in Monaco

Onder het bewind van coach Miron Muslic brengt Groen-Zwart energiek en aantrekkelijk voetbal, gekoppeld aan de nodige resultaten. Zo eindigde Cercle vorig seizoen zelfs tweede in de Europe Play-Offs. En in de huidige jaargang strijdt het zelfs volop mee voor een plek in de top zes.

Het beloven dus nog interessante maanden te worden voor de Bruggelingen. Om de spelers daarvoor zo goed mogelijk in vorm te krijgen, werd dan ook een winterse stage georganiseerd. Zo trok Groen-Zwart naar Monaco, waar getraind kon worden op de faciliteiten van de moederclub.

Twee duels, twee zeges

Die stage werd zaterdag beklonken met twee oefenduels. In de voormiddag vormde het B-elftal van AS Monaco de tegenstander van dienst. Cercle trok uiteindelijk met 1-0 aan het langste einde na een doelpunt van topschutter Kévin Denkey.

Niet veel later stond al een tweede oefenpartij op het programma, dit keer tegen de reserven van OGC Nice. En opnieuw werd het een overwinning voor Groen-Zwart: 3-0. Félix Lemaréchal, Abdoul Kader Ouattara en Leonardo Da Silva Lopes namen de goals op zich. Cercle lijkt dus helemaal klaar voor de topper van volgend weekend tegen KRC Genk.

Cercle haalt dit seizoen de top 6 ...

Meest recent

Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht eindelijk bekend?

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

6
6
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

38
38
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

23
23
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

17
17
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

45
45
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

175
175
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

27
27
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

42
42
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

101
101
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

56
56
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

192
192
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

63
63
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

179
179
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

29
29
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

84
84
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

934
934
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

167
167
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

928
928
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

50
50
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

24
24
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

154
154
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

133
133
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

302
302

Meer sportnieuws