Klaar voor Genk: Cercle beklinkt stage met dubbele zege

162 stemmen
Klaar voor Genk: Cercle beklinkt stage met dubbele zege

Cercle Brugge heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver. En de Vereniging lijkt helemaal klaar om in de komende weken volop mee te strijden voor een ticket richting Play-Off I. Zo boekte Groen-Zwart zaterdag een dubbele oefenzege.

Cercle maakte in 2018 zijn rentree op het hoogste niveau, maar moest in de daaropvolgende seizoenen vooral tegen degradatie strijden. In 2022 werd de ommekeer echter ingezet met een tiende plek in de eindstand. En sindsdien gaat het alleen maar beter met de Bruggelingen.

LEES OOK: Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Stage in Monaco

Onder het bewind van coach Miron Muslic brengt Groen-Zwart energiek en aantrekkelijk voetbal, gekoppeld aan de nodige resultaten. Zo eindigde Cercle vorig seizoen zelfs tweede in de Europe Play-Offs. En in de huidige jaargang strijdt het zelfs volop mee voor een plek in de top zes.

Het beloven dus nog interessante maanden te worden voor de Bruggelingen. Om de spelers daarvoor zo goed mogelijk in vorm te krijgen, werd dan ook een winterse stage georganiseerd. Zo trok Groen-Zwart naar Monaco, waar getraind kon worden op de faciliteiten van de moederclub.

Twee duels, twee zeges

Die stage werd zaterdag beklonken met twee oefenduels. In de voormiddag vormde het B-elftal van AS Monaco de tegenstander van dienst. Cercle trok uiteindelijk met 1-0 aan het langste einde na een doelpunt van topschutter Kévin Denkey.

Niet veel later stond al een tweede oefenpartij op het programma, dit keer tegen de reserven van OGC Nice. En opnieuw werd het een overwinning voor Groen-Zwart: 3-0. Félix Lemaréchal, Abdoul Kader Ouattara en Leonardo Da Silva Lopes namen de goals op zich. Cercle lijkt dus helemaal klaar voor de topper van volgend weekend tegen KRC Genk.

Cercle haalt dit seizoen de top 6 ...

Meest recent

Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

21
21
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

176
176
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

30
30
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

67
67
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

25
25
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

290
290
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

78
78
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1065
1065
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

199
199
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

476
476
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

275
275
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

250
250
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

337
337
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

94
94
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

90
90
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

615
615
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

372
372
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

161
161
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

161
161
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

139
139
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

17
17
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

121
121
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

331
331
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

143
143
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

479
479

Meer sportnieuws