'Oude bekende keert toch niet terug bij Standard'

door
'Oude bekende keert toch niet terug bij Standard'

Standard wist op oefenstage in Spanje in een oefenwedstrijd knap Borussia Dortmund op 3-3 te houden, maar dat kan niet verdoezelen dat de Rouches zich deze maand toch zullen moeten versterken als ze nog in de buurt van de top zes willen komen. Dat zal echter een moeilijk verhaal worden.

De financiële middelen blijven immers zeer beperkt. Niet voor niets kreeg Standard in december even een transferverbod opgelegd en dus zal technisch directeur Fergal Harkin creatief moeten zijn tijdens de mercato. Huurspelers en gratis of goedkope opportuniteiten lijken dan ook de codewoorden te worden.

LEES OOK: 'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard gelinkt aan oude bekende

Op dat vlak viel in de geruchtenmolen alvast een zeer opmerkelijke naam. Standard werd namelijk gelinkt aan Lindon Selahi. De 24-jarige middenvelder is een jeugdproduct, maar kon in Luik niet doorbreken. Hij raakte niet verder dan één wedstrijd in de hoofdmacht.

In mei 2018 gooide Sa Pinto Selahi plots als titularis voor de leeuwen in de play-offs op Anderlecht, maar die partij zou nooit meer een vervolg krijgen. Selahi vertrok een jaar later naar Nederland en was er aan de slag bij FC Twente en Willem II. Van daaruit ging het in 2021 naar Kroatië.

Selahi ontkent interesse

Daar is Selahi, die ook vier caps voor Albanië achter zijn naam heeft, intussen bezig aan zijn derde seizoen bij HNK Rijeka. Hij was er dit seizoen tot dusver goed voor twee goals in 20 wedstrijden, maar na dit seizoen loopt zijn contract af. Hij zou deze maand dus voor een beperkte som opgepikt kunnen worden.

Maar volgens Sacha Tavolieri wordt in de entourage van Selahi de interesse van Standard ontkend. Hij zal dus niet terug gaan keren op het oude nest. Standard kan op het middenveld wel nog versterking gebruiken omdat Isaac Hayden wellicht teruggeroepen zal worden door Newcastle.

Was hij een aanwinst geweest voor Standard?

Meest recent

Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

63
63
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

39
39
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

20
20
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

21
21
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

207
207
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

139
139
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

111
111
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

112
112
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

92
92
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

30
30
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

86
86
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

449
449
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

60
60
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

59
59
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

123
123
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

66
66
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

214
214
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

143
143
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

139
139
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

105
105
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

644
644
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

50
50
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

332
332
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

36
36
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

127
127

Meer sportnieuws