'Club Brugge grote stap dichter bij nieuwe verdediger'

door
'Club Brugge grote stap dichter bij nieuwe verdediger'

Club Brugge overweegt de aanwerving van Lilian Brassier, een 24-jarige centrale verdediger van Stade Brest, maar de West-Vlamingen moet wel afrekenen met de concurrentie van AS Monaco.

LEES OOK: Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Sterke verdediger in de Ligue 1 gegeerd wild op transfermarkt

Brassier staat bekend als een van de meest constante verdedigers in de Ligue 1 en hij geniet ook de interesse van clubs als AS Monaco, Sassuolo en Atalanta Bergamo.

De supporters van Stade Brest vrezen alvast voor het vertrek van Brassier in de aankomende wintermercato, aangezien hij een van de absolute sterkhouders van de ploeg is en de goede prestaties aan elkaar rijgt dit seizoen.

Brest heeft bod van AS Monaco geweigerd

Hoewel Club Brugge wordt genoemd als een mogelijke bestemming voor Brassier, werd vooral AS Monaco genoemd als de belangrijkste kanshebber voor zijn handtekening. De Monegasken hebben zelfs al een bod neergelegd, naar verluidt tussen 8 en 10 miljoen euro.

Volgens Ouest France dateert het bod van voor Kerstmis, maar werd de aanbieding geweigerd door Brest. De club is dan ook niet bereid om Brassier te verkopen, behalve bij een niet te weigeren aanbod.

Concurrentie (Club Brugge?) ligt op de loer

Dichter bij de 15 miljoen dan bij de 10 miljoen, zo meldt het medium. Ondertussen hebben andere clubs (Club Brugge?) contact opgenomen met de verdediger, zonder Stade Brest te informeren weliswaar. “Maar dat zal niet lang meer duren…” voorspelt Ouest France.

De situatie rond Brassier staat voorlopig stand-by, maar Club Brugge kan dus een inhaalmanoeuvre doen ten opzichte van Brassier en de pole positie nemen om zijn handtekening te bemachtigen.

LEES OOK: Mannaert verlaat Club Brugge met topdeal van 10 miljoen

Club Brugge moet een nieuwe centrale verdediger halen

Meest recent

Hugo Broos breekt: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

0
0
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

55
55
Pro League versus DAZN: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

87
87
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

71
71
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

87
87
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

387
387
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

201
201
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

187
187
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

36
36
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

69
69
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

99
99
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

48
48
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

213
213
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

141
141
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

213
213
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

90
90
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

135
135
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

70
70
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

243
243
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

230
230
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

192
192
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

207
207
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

264
264
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

299
299
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

145
145

Meer sportnieuws