'Lavia krijgt alweer gigantische domper te verwerken'

door
'Lavia krijgt alweer gigantische domper te verwerken'

Zaterdag viert Romeo Lavia zijn 20ste verjaardag, maar veel plezier zal de jonge middenvelder daar wellicht niet aan beleven. Hij heeft er moeilijke maanden opzitten en krijgt nu opnieuw een enorme domper te verwerken.

Vorige zomer versierde Lavia na een lange soap nog een absolute droomtransfer. Hij verkaste van het gedegradeerde Southampton voor meer dan 60 miljoen euro naar Chelsea, dat hem voor de neus van Liverpool wegkaapte. Maar sindsdien belandde Lavia van de regen in de drup.

LEES OOK: 'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

Nieuwe tegenvaller voor Lavia

Hij arriveerde met een conditionele achterstand bij zijn nieuwe club en moest dus enkele weken wachten op zijn debuut. Net toen dat eraan leek te komen, liep hij tijdens de interlandbreak in september op training een enkelblessure op die hem drie maanden aan de kant zou houden.

Op 27 december maakte Lavia dan toch eindelijk zijn debuut bij Chelsea. Hij mocht in de wedstrijd tegen Crystal Palace iets meer dan een halfuur invallen. Maar na de wedstrijd uitte trainer Mauricio Pochettino alweer zijn ongerustheid over zijn pupil, die meteen weer een nieuwe blessure opgelopen leek te hebben.

Weer weken aan de kant

De voorbije dagen was het wachten op het verdict en dat lijk nu dik tegen te vallen. Volgens teamTALK kampt Lavia met een stevige kneuzing in de dij en zal hij daardoor wellicht weer enkele weken aan de kant moeten blijven. Chelsea zal ook geen risico's met hem nemen.

Lavia zal al zeker de eerstvolgende wedstrijden moeten missen. Zaterdag speelt Chelsea in de FA Cup tegen Preston North End en dindsdag volgt in de heenwedstrijd van de halve finale van de League Cup nog Middlesbrough. Die matchen zal Lavia al zeker vanaf de tribune moeten volgen.

Zal Lavia dit seizoen nog zijn stempel kunnen drukken bij Chelsea?

Meest recent

Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

De Champions' Play-Offs zijn momenteel halfweg. Nog steeds voert Union SG het klassement aan, maar ...

20
20
Marseille dumpt Vermeeren: JPL lonkt plots

Arthur Vermeeren moet komende zomer alweer op zoek naar een nieuwe club. Volgens onder meer 'Het ...

79
79
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

103
103
Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdag voor een onvergetelijk kijkstuk gezorgd in ...

49
49
"Nog nooit meegemaakt" - voetballerij ondersteboven na PSG-Bayern

In hun heenwedstrijd van de halve finales van de Champions League hebben Paris Saint-Germain en ...

129
129
Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

199
199
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

172
172
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

106
106
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

90
90
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

133
133
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

133
133
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

131
131
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

86
86
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

233
233
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

145
145
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

176
176
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

269
269
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

256
256
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

142
142
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

52
52
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

236
236
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

431
431
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

113
113
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

690
690
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

353
353

Meer sportnieuws