'Emond verlaat Standard voor andere Belgische club'

door
'Emond verlaat Standard voor andere Belgische club'

Standard heeft donderdag alvast één belangrijke knoop doorgehakt met de aanstelling van Ivan Leko als nieuwe trainer. De Kroaat moet de Rouches weer aan de praat krijgen, maar het is nog de vraag op welke kern hij daarvoor zal kunnen rekenen. De mogelijkheden voor versterking zijn beperkt en voorlopig lijken er vooral spelers te zullen vertrekken.

De voorbije dagen werden spelers als Romaine Mundle, Isaac Hayden en Steven Alzate al uitgebreid gelinkt aan een winterse exit. Nog voor er in die dossiers beweging komt, is er echter al een andere speler die Standard verlaat. Renaud Emond lijkt op weg te zijn naar de uitgang.

LEES OOK: Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

Emond verlaat Standard

Een verrassing is dat niet, want de 32-jarige spits was dit seizoen helemaal naar het achterplan verdwenen. Hij kwam amper vier keer in actie, waaronder een verrassende basisplaats in de laatste wedstrijd van Carl Hoefkens tegen STVV.

Volgens La Dernière Heure staat Emond nu dicht bij een akkoord om zijn contract bij Standard te ontbinden. Sowieso liep zijn overeenkomst na dit seizoen af en was hij dan gratis de deur uitgelopen. Hij lijkt nu dus al zes maanden vroeger te vertrekken en zijn volgende werkgevere is ook al bekend.

Emond blijft wel in Jupiler Pro League

Emond zou immers wel aan de slag blijven in de Jupiler Pro League en naar AS Eupen trekken. De Panda's staan na 20 speeldagen voorlaatste en moeten dus alle zeilen bijzetten in de strijd om het behoud. Daarvoor rekenen ze dus op de ervaring van Emond en ze zullen hopen dat hij ook zijn torinstinct zal terugvinden.

Tijdens twee passages - van 2015 tot begin 2020 en van januari 2022 tot nu - wist Emond immers wel 49 keer te scoren in 170 wedstrijden voor Standard. Daarnaast kwam de spits ook nog uit voor Virton, Waasland-Beveren en FC Nantes.

🚀

Zal Emond nog een meerwaarde zijn voor Eupen?

Meest recent

Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

3
3
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

4
4
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

14
14
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

60
60
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

40
40
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

9
9
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

127
127
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

153
153
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

39
39
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

97
97
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

310
310
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

49
49
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

221
221
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

197
197
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

76
76
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

24
24
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

68
68
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

195
195
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

99
99
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

77
77
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

127
127
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

395
395
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

40
40
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

166
166
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

48
48

Meer sportnieuws