TRANSFERUURTJE: Real doet Mbappé voorstel, Faes en Bakayoko gewild

door
TRANSFERUURTJE: Real doet Mbappé voorstel, Faes en Bakayoko gewild

Het einde van het kalenderjaar nadert met rasse schreden en dus opent de winterse mercato weldra opnieuw zijn deuren. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

Jupiler Pro League

Mohamed Amoura is grof wild aan het worden. De snelle aanvaller van Union SG lokt heel veel interesse. Marseille, Lyon, Arsenal, AC Milan, Borussia Dortmund, Brighton en Wolverhampton hebben hem op de radar staan. Een wintertransfer is niet aan de orde.

Dat is ook het geval voor Zeno Debast. Eintracht Frankfurt heeft concrete interesse, maar de speler zijn entourage ontkent dat er een akkoord is tussen speler en club. Anderlecht wil hem in januari niet laten gaan.

KV Kortrijk heeft al een nieuwe spits gevonden. Ze stelden Jonathan Afolabi voor. De 23-jarige aanvaller komt in januari over van Bohemians uit Ierland. Michael Frey was ook in beeld, maar de overbodige spits van Antwerp lijkt een andere uitdaging te gaan moeten zoeken.

Bij KV Mechelen willen Gaetan Coucke en Jordi Vanlerberghe een stap hogerop zetten. Zij zijn einde contract. Bij Club Brugge gaan Denis Odoi en Eder Balanta wellicht geen nieuw contract krijgen, bij AA Gent lijkt Laurent Depoitre in de zomer een andere werkgever te gaan moeten zoeken. Bij Anderlecht is dat het geval voor Benito Raman.

KRC Genk weet dat Gerardo Arteaga graag een andere uitdaging wil aangaan. Chivas en America tonen interesse, maar de Limburgers vragen maar liefst 9 miljoen euro.

LEES OOK: Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Buitenland

Verrassend nieuws uit Spanje. Carlo Ancelotti, maandenlang gelinkt aan Brazilië, tekende een nieuw contract tot medio 2026.De Koninklijke gaat in 2024 nog maar eens een poging wagen voor de transfervrije Kylian Mbappé. Hij kan een tekenbonus van 130 miljoen euro krijgen.

Rivaal FC Barcelona zou ook van zich willen laten horen, door Douglas Luiz weg te halen bij Aston Villa. Al hangt er wel een prijskaartje van 60 miljoen euro achter zijn naam.

In Engeland wordt Manchester United aan veel spelers gelinkt. Ze zouden hun oog hebben laten vallen op Johan Bakayoko van PSV. Daarnaast staat ook verdediger Marc Guéhi van Crystal Palace op de radar. Kostprijs: 60 miljoen euro.

Manchester City zou dan weer op het punt staan om Kalvin Philips van de hand te doen. Newcastle United zou hem op huurbasis gaan overnemen. Tottenham neemt afscheid van Hugo Lloris. De 37-jarige Franse doelman tekent weldra voor het Amerikaanse Los Angeles FC.

Eindigen doen we met Belgisch nieuws. Atalanta ziet wel graten in de komst van Wout Faes. Leicester City wil 20 miljoen euro. Ameen Al-Dakhil wil ondanks zijn moeilijke situatie Burnley voorlopig niet verlaten.

 

Gaat Mbappé deze keer voor Real tekenen?

Meest recent

Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

42
42
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

42
42
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

25
25
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

23
23
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

136
136
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

276
276
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

180
180
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

112
112
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

310
310
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

180
180
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

317
317
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

150
150
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

83
83
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

614
614
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

289
289
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

686
686
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

473
473
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

299
299
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

185
185
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

144
144
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

117
117
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

104
104
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

73
73
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

177
177
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

190
190

Meer sportnieuws