TRANSFERUURTJE: Real doet Mbappé voorstel, Faes en Bakayoko gewild

door
TRANSFERUURTJE: Real doet Mbappé voorstel, Faes en Bakayoko gewild

Het einde van het kalenderjaar nadert met rasse schreden en dus opent de winterse mercato weldra opnieuw zijn deuren. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

Jupiler Pro League

Mohamed Amoura is grof wild aan het worden. De snelle aanvaller van Union SG lokt heel veel interesse. Marseille, Lyon, Arsenal, AC Milan, Borussia Dortmund, Brighton en Wolverhampton hebben hem op de radar staan. Een wintertransfer is niet aan de orde.

Dat is ook het geval voor Zeno Debast. Eintracht Frankfurt heeft concrete interesse, maar de speler zijn entourage ontkent dat er een akkoord is tussen speler en club. Anderlecht wil hem in januari niet laten gaan.

KV Kortrijk heeft al een nieuwe spits gevonden. Ze stelden Jonathan Afolabi voor. De 23-jarige aanvaller komt in januari over van Bohemians uit Ierland. Michael Frey was ook in beeld, maar de overbodige spits van Antwerp lijkt een andere uitdaging te gaan moeten zoeken.

Bij KV Mechelen willen Gaetan Coucke en Jordi Vanlerberghe een stap hogerop zetten. Zij zijn einde contract. Bij Club Brugge gaan Denis Odoi en Eder Balanta wellicht geen nieuw contract krijgen, bij AA Gent lijkt Laurent Depoitre in de zomer een andere werkgever te gaan moeten zoeken. Bij Anderlecht is dat het geval voor Benito Raman.

KRC Genk weet dat Gerardo Arteaga graag een andere uitdaging wil aangaan. Chivas en America tonen interesse, maar de Limburgers vragen maar liefst 9 miljoen euro.

LEES OOK: Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Buitenland

Verrassend nieuws uit Spanje. Carlo Ancelotti, maandenlang gelinkt aan Brazilië, tekende een nieuw contract tot medio 2026.De Koninklijke gaat in 2024 nog maar eens een poging wagen voor de transfervrije Kylian Mbappé. Hij kan een tekenbonus van 130 miljoen euro krijgen.

Rivaal FC Barcelona zou ook van zich willen laten horen, door Douglas Luiz weg te halen bij Aston Villa. Al hangt er wel een prijskaartje van 60 miljoen euro achter zijn naam.

In Engeland wordt Manchester United aan veel spelers gelinkt. Ze zouden hun oog hebben laten vallen op Johan Bakayoko van PSV. Daarnaast staat ook verdediger Marc Guéhi van Crystal Palace op de radar. Kostprijs: 60 miljoen euro.

Manchester City zou dan weer op het punt staan om Kalvin Philips van de hand te doen. Newcastle United zou hem op huurbasis gaan overnemen. Tottenham neemt afscheid van Hugo Lloris. De 37-jarige Franse doelman tekent weldra voor het Amerikaanse Los Angeles FC.

Eindigen doen we met Belgisch nieuws. Atalanta ziet wel graten in de komst van Wout Faes. Leicester City wil 20 miljoen euro. Ameen Al-Dakhil wil ondanks zijn moeilijke situatie Burnley voorlopig niet verlaten.

 

Gaat Mbappé deze keer voor Real tekenen?

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

27
27
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

41
41
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

123
123
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

138
138
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

247
247
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

334
334
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

127
127
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

90
90
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

497
497
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

287
287
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

262
262
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

169
169
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

275
275
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

419
419
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

67
67
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

133
133
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

60
60
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

255
255
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

209
209
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

70
70
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

70
70
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

97
97
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

198
198
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

149
149
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

127
127

Meer sportnieuws