Vanhaezebrouck schokt: "Misschien stop ik"

577 stemmen
Vanhaezebrouck schokt:

Hein Vanhaezebrouck werd maandag nog eens in de bloemetjes gezet. De trainer van AA Gent wist immers voor de tweede keer in zijn carrière de Trofee Raymond Goethals in de wacht te slepen. Acht jaar na zijn vorige triomf wist hij Wouter Vrancken en Will Still af te troeven.

Vanhaezebrouck werd zo bekroond voor zijn prestaties bij AA Gent het voorbije jaar. Hij loodste de Buffalo's naar de kwartfinale in de Conference League en overwintert ook dit seizoen weer in die competitie. Bovendien lijkt Gent dit seizoen ook een serieuze titelkandidaat te zijn.

LEES OOK: De Mil doet transferplannen AA Gent uit de doeken

Vanhaezebrouck hint naar pensioen...

Desondanks oogt de toekomst van Vanhaezebrouck onzeker. Zijn contract bij Gent loopt na dit seizoen af en het is nog niet duidelijk wat daarna zal volgen. In gesprek met VTM Nieuws liet Vanhaezebrouck uitschijnen dat hij zelfs overweegt om op pensioen te gaan.

"We hebben al eens samengezeten (over een contractverlenging, nvdr), maar ik heb daar niets duidelijks over gezegd. Voor mij kan alles: verder doen kan, stoppen kan, elders kan", verklaarde hij immers. "Ik word er bijna 60, dus voor mij zijn een lang contract en zekerheid geen prioriteit meer. Ik zie wel wat er zal gebeuren. Ik wil eerst de lastige maanden januari en februari zo goed mogelijk doorkomen."

... maar sluit ook buitenland niet uit

Vanhaezebrouck liet verstaan dat er pas daarna - dus in maart of april - een beslissing genomen zal worden of hij al dan niet bij AA Gent zou blijven. Mocht de samenwerking stoppen, dan bestaat de kans dat hij meteen helemaal stopt als trainer. Maar ook een stap naar het buitenland wil hij niet uitsluiten.

"Mijn palmares kan mij helemaal niet schelen. Maar het buitenland is een mogelijkheid", aldus Vanhaezebrouck. "Er zijn al een paar momenten geweest waarop dat een mogelijkheid was - zelfs heel mooie ploegen - maar toen vond ik het niet het moment om dat te doen. Mijn familie is ook belangrijk. De kinderen zijn nu bijna het huis uit zijn, maar we zullen zien."

Welke beslissing moet Vanhaezebrouck nemen?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

103
103
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

79
79
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

95
95
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

24
24
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

47
47
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

179
179
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

42
42
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

191
191
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

78
78
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

350
350
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

340
340
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

151
151
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

195
195
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

373
373
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

48
48
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

194
194
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

113
113
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

416
416
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

412
412
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

644
644
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

754
754
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

296
296
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

455
455
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

256
256
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws