Bewogen avond voor Lukaku: doelpunt én rode kaart

door
Bewogen avond voor Lukaku: doelpunt én rode kaart

Sinds zijn transfer in de zomer naar AS Roma is Romelu Lukaku bliksemsnel uitgegroeid tot één van de blikvangers van het elftal. Ook zondagavond eiste hij weer een hoofdrol op bij de Giallorossi, al was dat deze keer helaas niet alleen in positieve zin. Big Rom scoorde wel opnieuw, maar hij pakte ook een rode kaart.

Het begin van de match was nochtans veelbelovend voor Lukaku en Roma. Al in de vijfde minuut kwamen ze tegen Fiorentina immers op voorsprong. Na een vlotte combinatie schilderde Dybala vanop rechts met buitenkant links de bal op het hoofd van Lukaku, die al duikend de bal tegen de netten kopte.

LEES OOK: ‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

AS Roma krijgt het moeilijk

Die voorsprong zou ook behoorlijk lang op het bord blijven staan, tot het in de tweede helft op enkele minuten tijd helemaal fout liep bij Roma. Iets na het uur moest het met tien verder nadat Zalewski zijn tweede gele kaart slikte en amper twee minuten later buitte Fiorentina zijn overtal al uit.

Martinez Quarta bracht de bezoekers weer langszij en daarna was het voor Roma vooral zaak om stand te houden. Die taak werd in de slotfase nog een pak moeilijker, want ze kwamen nog met negen te staan.

Lukaku pakt ook rood

Het was zowaar Lukaku die rood pakte. Onze landgenoot ging iets te enthousiast meeverdedigen en maaide Kouamé overeind met een onbesuisde tackle op diens scheenbeen. De scheidsrechter kende geen genade en stuurde Lukaku meteen richting douches.

Uiteindelijk zou de 1-1 wel op het scorebord blijven, maar daar schiet Roma weinig mee op. Het komt wel naast Bologna op de vierde plaats, maar de kloof met de top drie wordt er niet bepaald kleiner op.

Zal Lukaku nog AS Roma naar de Champions League loodsen?

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

73
73
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

14
14
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

31
31
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

55
55
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

364
364
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

302
302
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

252
252
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

80
80
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

601
601
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

571
571
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

302
302
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

109
109
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

155
155
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

55
55
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

82
82
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

424
424
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

58
58
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

61
61
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

149
149
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

143
143
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

204
204
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

47
47
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

181
181
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

380
380
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws