Bewogen avond voor Lukaku: doelpunt én rode kaart

door
Bewogen avond voor Lukaku: doelpunt én rode kaart

Sinds zijn transfer in de zomer naar AS Roma is Romelu Lukaku bliksemsnel uitgegroeid tot één van de blikvangers van het elftal. Ook zondagavond eiste hij weer een hoofdrol op bij de Giallorossi, al was dat deze keer helaas niet alleen in positieve zin. Big Rom scoorde wel opnieuw, maar hij pakte ook een rode kaart.

Het begin van de match was nochtans veelbelovend voor Lukaku en Roma. Al in de vijfde minuut kwamen ze tegen Fiorentina immers op voorsprong. Na een vlotte combinatie schilderde Dybala vanop rechts met buitenkant links de bal op het hoofd van Lukaku, die al duikend de bal tegen de netten kopte.

LEES OOK: Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

AS Roma krijgt het moeilijk

Die voorsprong zou ook behoorlijk lang op het bord blijven staan, tot het in de tweede helft op enkele minuten tijd helemaal fout liep bij Roma. Iets na het uur moest het met tien verder nadat Zalewski zijn tweede gele kaart slikte en amper twee minuten later buitte Fiorentina zijn overtal al uit.

Martinez Quarta bracht de bezoekers weer langszij en daarna was het voor Roma vooral zaak om stand te houden. Die taak werd in de slotfase nog een pak moeilijker, want ze kwamen nog met negen te staan.

Lukaku pakt ook rood

Het was zowaar Lukaku die rood pakte. Onze landgenoot ging iets te enthousiast meeverdedigen en maaide Kouamé overeind met een onbesuisde tackle op diens scheenbeen. De scheidsrechter kende geen genade en stuurde Lukaku meteen richting douches.

Uiteindelijk zou de 1-1 wel op het scorebord blijven, maar daar schiet Roma weinig mee op. Het komt wel naast Bologna op de vierde plaats, maar de kloof met de top drie wordt er niet bepaald kleiner op.

Zal Lukaku nog AS Roma naar de Champions League loodsen?

Meest recent

'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

11
11
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

26
26
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

24
24
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

196
196
Verhuurde JPL-spelers: Maneblusser blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

39
39
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

190
190
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

111
111
'Garcia broedt op enorme JPL-verrassing in WK-selectie'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

60
60
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

119
119
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

273
273
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

144
144
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

392
392
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

308
308
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

170
170
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

266
266
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

79
79
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

53
53
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

84
84
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

796
796
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

158
158
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

479
479
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

337
337
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

105
105
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

168
168

Meer sportnieuws