Kopzorgen voor Vrancken: "Steeds terugkerend probleem"

door
Kopzorgen voor Vrancken:

KRC Genk heeft zondagmiddag wederom een zure appel moeten verteren. De vicekampioen leek nochtans op weg naar een bijzonder deugddoende zege tegen AA Gent. Maar in de absolute slotfase liep het toch weer fout voor de Limburgers.

Genk is in zijn thuiswedstrijden niet aan zijn allerbeste seizoen bezig, te vaak werd (onnodig) puntenverlies geleden op eigen veld. Zondagmiddag leek echter een mooie overwinning in de maak. Racing had een vroege achterstand immers omgevormd tot een 2-1-voorsprong.

Toch liep het tegen AA Gent opnieuw mis. In de 99ste minuut van de extra tijd, die extra lang duurde door de blessure-behandeling van Tolu Arokodare, belandde de bal tegen het lichaam van Tarik Tissoudali. Die kon zijn ploeg zo met de nodige meeval een punt schenken.

LEES OOK: Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

Gebrek aan efficiëntie

Pech dus voor Genk, al moesten de Limburgers ook de hand in eigen boezem steken. Zeker in de tweede helft had de thuisploeg meer dan voldoende kansen om de match op slot te doen. Maar Racing liet te veel goede mogelijkheden liggen. 

Niet de eerste keer dat Genk zo'n gebrek aan efficiëntie vertoont. "We speelden de perfecte wedstrijd. Het is enkel jammer dat we de zege niet over de streep trekken. Het gebrek aan efficiëntie is een terugkerend probleem", sakkerde coach Wouter Vrancken bij Het Laatste Nieuws.

Onvolwassen Genk

Daarnaast vond Vrancken zijn ploeg niet volwassen genoeg. Ook met een minieme voorsprong had Genk de zege over de streep moeten kunnen trekken volgens de trainer. "Zelfs met 10 moeten we slimmer zijn en de wedstrijd binnenhalen. Je moet gewoon die 3-1 maken of desnoods in die volgende fase de bal aan de cornervlag de bijhouden en de tijd te laten verstrijken. Dat is slimheid die we toch moeten aanleren", vulde hij aan bij Sporza.

Vrancken haalt te weinig uit dit Genk ...

Meest recent

Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

91
91
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

21
21
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

144
144
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

91
91
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

50
50
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

88
88
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

187
187
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

48
48
'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

Vorig seizoen bekroonde Union al zijn bijzondere prestaties sinds de terugkeer op het hoogste niveau ...

59
59
AA Gent pakt weer uit met jeugdinternational

Traditioneel hinkte AA Gent stevig achterop ten opzichte van concurrenten als Anderlecht, Genk, ...

18
18
Genk ontdekt nieuwe parel: "Zegen van Courtois"

Bij KRC Genk dient de Europe Play-Off niet alleen om het seizoen nog een beetje te redden en alsnog ...

56
56
Jonge Duivels kennen loodzware opdracht op EK U17

Komende zomer zien we de Rode Duivels aan het werk op het WK, maar zij worden niet het enige ...

78
78
'KV Mechelen schrap: miljoenenaanbiedingen stromen binnen'

Bij KV Mechelen hopen ze in de Champions' Play-Off nog een Europees ticket af te kunnen dwingen. Of ...

145
145
TRANSFERUURTJE: 'Club droomt nog van Duivel, strijd Standard en Genk'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

125
125
‘Barça stapt naar UEFA: Spaanse rel escaleert’

FC Barcelona kreeg in de heenwedstrijd van de Champions League tegen Atlético Madrid een pak ...

295
295
Nieuwe flirt met De Bruyne: “Contact met entourage”

Kevin De Bruyne ging afgelopen zomer van Manchester City naar Napoli. De middenvelder werd ook ...

95
95
Duivels plan met Tielemans onthuld: “Essentieel”

Youri Tielemans kampte met blessureleed, maar koos er toch voor om met de Rode Duivels op stage te ...

96
96
Opmerkelijke beelden: Nederlandse ref is Godts helemaal beu

Het is dezer dagen alsmaar meer een trend om ook scheidsrechters van een camera en microfoon te ...

89
89
Garcia krijgt hulp aangeboden uit verrassende hoek

Rudi Garcia zal momenteel al met zijn gedachten volledig bij de voorbereiding op het WK zitten. ...

106
106
Coucke breekt na tragedie: Verlies gaat door merg en been

Marc Coucke is een van de meest opvallende ondernemers van België. Als selfmade miljonair ...

127
127
'Charleroi pikt nieuwe trainer in JPL op'

De trainerswals in de Jupiler Pro League gaat ook tijdens de play-offs vrolijk verder. Na de eerste ...

93
93
Na bizar penaltygeval: Flick haalt keihard uit

Voor FC Barcelona dreigen de kwartfinales het eindstation te worden in de Champions League. Ze ...

120
120
'Genk kan na één jaar al cashen op aanwinst'

Na een teleurstellend seizoen staat KRC Genk ongetwijfeld voor een boeiende transferzomer. Het zal ...

274
274
'Standard en Genk vechten pittig transferduel uit'

Standard en KRC Genk zijn uiteraard al bezig met het voorbereiden van de zomermercato. Viaplay weet ...

165
165
Stunt in WK-selectie: "Rode Duivels volgen mij"

Het WK loert om de hoek en heel wat spelers dromen nog van een ticket voor dat Wereldkampioenschoep. ...

176
176

Meer sportnieuws