Kopzorgen voor Vrancken: "Steeds terugkerend probleem"

242 stemmen
Kopzorgen voor Vrancken:

KRC Genk heeft zondagmiddag wederom een zure appel moeten verteren. De vicekampioen leek nochtans op weg naar een bijzonder deugddoende zege tegen AA Gent. Maar in de absolute slotfase liep het toch weer fout voor de Limburgers.

Genk is in zijn thuiswedstrijden niet aan zijn allerbeste seizoen bezig, te vaak werd (onnodig) puntenverlies geleden op eigen veld. Zondagmiddag leek echter een mooie overwinning in de maak. Racing had een vroege achterstand immers omgevormd tot een 2-1-voorsprong.

Toch liep het tegen AA Gent opnieuw mis. In de 99ste minuut van de extra tijd, die extra lang duurde door de blessure-behandeling van Tolu Arokodare, belandde de bal tegen het lichaam van Tarik Tissoudali. Die kon zijn ploeg zo met de nodige meeval een punt schenken.

LEES OOK: Nieuwe blamage Vrancken; Godts krikt marktwaarde op

Gebrek aan efficiëntie

Pech dus voor Genk, al moesten de Limburgers ook de hand in eigen boezem steken. Zeker in de tweede helft had de thuisploeg meer dan voldoende kansen om de match op slot te doen. Maar Racing liet te veel goede mogelijkheden liggen. 

Niet de eerste keer dat Genk zo'n gebrek aan efficiëntie vertoont. "We speelden de perfecte wedstrijd. Het is enkel jammer dat we de zege niet over de streep trekken. Het gebrek aan efficiëntie is een terugkerend probleem", sakkerde coach Wouter Vrancken bij Het Laatste Nieuws.

Onvolwassen Genk

Daarnaast vond Vrancken zijn ploeg niet volwassen genoeg. Ook met een minieme voorsprong had Genk de zege over de streep moeten kunnen trekken volgens de trainer. "Zelfs met 10 moeten we slimmer zijn en de wedstrijd binnenhalen. Je moet gewoon die 3-1 maken of desnoods in die volgende fase de bal aan de cornervlag de bijhouden en de tijd te laten verstrijken. Dat is slimheid die we toch moeten aanleren", vulde hij aan bij Sporza.

Vrancken haalt te weinig uit dit Genk ...

Meest recent

Vanderbiest geeft info over transferplannen KV Mechelen

KV Mechelen was al actief op de transfermarkt, maar het huiswerk is nog niet klaar. Trainer Fred ...

5
5
"Dat ik naar Standard kon? Anderlecht is de grootste club"

Anderlecht investeerde al 12,5 miljoen euro in nieuwe spelers. Dat is voorlopig minder dan vorig ...

71
71
Vanhaezebrouck scherp voor topclub: "Geen verbetering"

Union SG speelde tot op heden twee officiële duels. Tegen Club Brugge en Bodo Glimt. Daaruit ...

83
83
De Mil herstelt ‘foutje’: "Had goed gesprek met de coach"

Bij AA Gent wisten ze opgelucht adem te halen na de 0-1-zege tegen Göteborg. Er zat druk op de ...

60
60
Anderlecht en La Louvière sloten héél opvallend akkoord

RSC Anderlecht opent zijn seizoen in de Jupiler Pro League met een thuiswedstrijd tegen La ...

224
224
Standard is gewaarschuwd: "Hen pijn doen"

Cercle Brugge opent zijn seizoen met een verplaatsing naar Standard. Zijn de Bruggelingen klaar voor ...

39
39
Euvrard verrast: toptalent zet stap terug bij Standard

Bij Standard willen ze meer de kaart van de jeugd trekken, maar door het wanbeleid van de ...

56
56
Coucke en Borsato zorgen voor immens vuurwerk in Knokke

Marc Coucke liet zijn volgers opnieuw even meekijken in zijn leven buiten de bestuurskamer. De ...

31
31
'STVV strijkt miljoenen op dankzij PSG'

STVV is financieel een zeer gezonde club. De Kanaries verkochten deze mercato al voor een zevental ...

132
132
'Stassin kan transfer versieren naar de Serie A'

Lucas Stassin is op zoek naar een nieuwe club. De Belgische aanvaller wil niet langer in de Ligue 2 ...

33
33
Leko niet zeker van mercato: "Kan nog veel gebeuren"

Club Brugge speelde een degelijk partij tegen KV Kortrijk. Het werd 3-0 in het Jan Breydelstadion. ...

336
336
Union SG legt volgende aanwinst officieel vast

Union SG heeft nog een transfer weten af te ronden. De Brusselaars hebben een buitenlandse speler ...

43
43
'Vader Lionel Messi overleden op 68-jarige leeftijd'

Jorge Messi, de vader van voetbalster Lionel Messi, is op 68-jarige leeftijd overleden. Dat melden ...

0
0
'KRC Genk verrast met komst JPL-smaakmaker'

KRC Genk staat op het punt om zijn derde ingaande transfer af te ronden. De Limburgers zouden ...

362
362
PSV pakt uit met peperdure ingaande transfer

PSV is een club die financieel nog steeds meer middelen heeft dan Club Brugge. De Eindhovenaren ...

44
44
Van Gaal lokt met Instagram-bericht massale smeekbede uit

Louis van Gaal viert vandaag een bijzondere dag, maar het is vooral een heel ander bericht dat ...

30
30
Simons ontdekt ‘nieuwe smaakmaker’ bij OHL

OH Leuven wordt naar jaarlijkse traditie door de ‘experts’ naar voren geschoven als een ...

124
124
'Nieuwe twist Lukaku: topclub knoopt gesprekken aan'

Van Romelu Lukaku was deze week geen spoor te bekennen op het trainingskamp van SSC Napoli. Een ...

195
195
Anderlecht haalt slag thuis: goudhaantje tekent tot 2029

RSC Anderlecht is deze zomer begonnen aan een gloednieuw sportief project. Maar ook daarin zal de ...

404
404
Ophefmakende wending: Play-Offs meteen weer terug in JPL?

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League is vrijdagavond officieel van start gegaan. Het wordt de ...

1125
1125
Hein Vanhaezebrouck onthult: echte reden van afwezigheid

Hein Vanhaezebrouck blijft een naam die in het Belgische voetbal nooit helemaal verdwijnt. Zelfs ...

179
179
Club dokt zwaar voor opvolger Tzolis: Barcelona viert mee

Club Brugge heeft zijn nieuwe flankaanvaller beet. Voor de komst van Jan Virgili dokte de ...

495
495
TRANSFERUURTJE: 'Club breekt de bank, grote plannen Genk'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

489
489
Cisse Sandra legt vertrek bij Club Brugge haarfijn uit

Cisse Sandra stond in de Supercup tegen Union SG nog in de basis bij Club Brugge, maar niet veel ...

524
524
‘KV Mechelen heeft absolute toptransfer binnen’

KV Mechelen is nog niet klaar op de zomermercato. Malinwa neemt het op speeldag 1 van de Jupiler Pro ...

198
198

Meer sportnieuws