AA Gent bezorgt Genk zware mokerslag in absolute slotfase

234
AA Gent bezorgt Genk zware mokerslag in absolute slotfase

Na een aangename topper heeft Racing Genk nagelaten om de drie punten in eigen huis te houden. Na een tumultueus slot, inclusief zware blessure voor Tolu, maakte AA Gent in de absolute slotseconden nog gelijk. Zo stapten Vrancken en co met een enorm zuur gevoel van het veld.

Racing Genk en AA Gent begonnen met een totaal ander gevoel aan deze topper in de Cegeka Arena. De Limburgers gingen eerder deze week ongelukkig onderuit bij Fiorentina, de Buffalo's pakten andermaal een Europese zege maar verloren wel doelman Nardi met een horrorblessure. Wouter Vrancken zette deze namiddag El Khannouss opnieuw in de basis, bij AA Gent kreeg Orban nog eens zijn kans vanaf de aftrap.

LEES OOK: 'AA Gent weigerde topschutter Jupiler Pro League'

Aanvallende weelde AA Gent, blunderende doelman

Beide ploegen kregen in een aangenaam openingskwartier hun kansen maar het was AA Gent dat als eerste één daarvan benutte. Fofana had een knappe actie in huis, bracht gepast voor en daar legde Tissoudali de 0-1 voorbij Maarten Vandevoordt. Het signaal voor de Buffalo's om nog wat meer door te drukken, niet veel later knalde Orban staalhard op de lat.

Racing Genk had echter niet veel tijd nodig om het evenwicht te herstellen. Roef ging bij AA Gent halfweg de eerste helft andermaal pijnlijk de mist in en Sor kon de 1-1 in een leeg doel binnen schuiven. Via Sor en Paintsil kreeg Genk in het slotkwartier nog de beste kansen, halfweg stond het gelijk in een aangename topper.

Genk grijpt macht, Tissoudali zorgt voor orgelpunt

Na de pauze was er meteen een razend snelle tegenaanval van Racing Genk: Sor omzeilde een zwak verdedigende Kandouss en legde de 2-1 eenvoudig voorbij Roef. Opnieuw een blunder achterin bij de Buffalo's. De bezoekers reageerden nadien wel quasi meteen met kansen voor Samoise, Tissoudali en Gandelman die allemaal in laatste instantie werden afgeblokt.

De Buffalo's bleven ook nadien klauwen, halfweg de tweede periode was er een fantastische Vandevoordt nodig om Watanabe van de gelijkmaker te houden. In het slot geraakte het krachtenarsenaal uitgeput bij het team van Hein Vanhaezebrouck en het slot van de wedstrijd werd nog ontsierd door een ogenschijnlijk zware blessure van Tolu (waarbij spelers van AA Gent mee de draagberrie droegen).

Genk moest met tien verder en in de blessuretijd zorgde Tissoudali met een deviatie zowaar nog voor de 2-2. Uiteindelijk terecht na een aangename topper maar enorm zuur voor de Limburgers, die op dat moment met tien op het veld stonden en vlak daarvoor nog een opgelegde kans misten via Bonsu Baah.

Scoreverloop:

0-1 (12') Tissoudali, 1-1 (21') Sor, 2-1 (51') Sor, 2-2 (90+9') Tissoudali

Was dit een een terecht resultaat?

Meest recent

Lokonga viert, Deman en Werder met dolle slotfase

In de Bundesliga won Bayern München vrijdagavond met 7-0 van Union Berlin. Om 15u30 vatten er ...

8
8
Zes nieuwkomers bij Anderlecht: tijd voor volgende stap

Bij RSC Anderlecht kenden ze een zeer drukke zomer. Er zijn heel wat spelers die zich al positief ...

125
125
KRC Genk sloeg toe: "River Plate was zeer concreet"

KRC Genk investeerde enorm veel geld in nieuwe spelers. Ze betaalden net geen 33 miljoen euro in ...

83
83
Druk neemt toe bij Cercle Brugge: Friis benoemt pijnpunten

Cercle Brugge is met een drie op achttien zwak begonnen aan het nieuwe seizoen. Ze wonnen nog geen ...

47
47
Nieuwe wending in verhaal omtrent Stroeykens?

Mario Stroeykens zal nog tot januari moeten wachten om een nieuwe club te vinden. Hij is momenteel ...

141
141
Aston Villa laat Tottenham wéér balen: exit De Zerbi?

Om 13u30 gaven Tottenham en Aston Villa elkaar partij. Twee clubs die zeer pover aan het seizoen ...

51
51
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel pijnlijk"

Standard had lange tijd uitzicht op een punt tegen AA Gent, maar ging toch onderuit. De Rouches zijn ...

46
46
Na zeperd tegen Union SG: "Veranderen onze aanpak niet"

Union SG is voorlopig te sterk voor heel wat ploegen in de Jupiler Pro League. Lommel SK kreeg er ...

14
14
Thibaut Courtois krijgt plots te maken met rake klappen

Thibaut Courtois kennen we vooral als één van de beste doelmannen van zijn generatie, ...

36
36
Verschueren geeft update over stadionplannen van Anderlecht

RSC Anderlecht speelt momenteel in een stadion van 21.000 zitplaatsen. Dat is te klein voor de ...

302
302
'AA Gent weigerde topschutter Jupiler Pro League'

Bij AA Gent kennen ze voorlopig een bijzonder goed seizoen. De Buffalo’s haalden ook een ...

233
233
Opvolger Vanaken? 'Club in transferstrijd van 20 miljoen'

Het seizoen in het clubvoetbal wordt in de komende drie weken even stilgelegd voor een ...

581
581
Vitor Bruno grijpt weer in: vijf wissels in basisploeg

RSC Anderlecht wil de extra lange interland-periode met een goed gevoel inzetten. En dus moeten de ...

284
284
'Dilemma voor Kompany: transferdeal van 40 miljoen'

Bayern München heeft de interland-break ingezet met een klinkende 7-0-overwinning tegen Union ...

56
56
Club casht zwaar in 2027: víj́f sterkhouders nu al grof wild

Net geen 100 miljoen euro. Zoveel verdiende Club Brugge afgelopen zomer met de verkoop van spelers. ...

348
348
Drama voor AA Gent: keihard verdict Ngom bekend

Met 19 op 21 kan AA Gent met een uitstekend rapport de interland-periode induiken. Maar vrijdagavond ...

236
236
TU: 'Real maakt Courtois-statement; pittige Lukaku-uitspraak'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

146
146
Marc Coucke duikt naakt op en doet zelfs Amerika ontploffen

Marc Coucke dook deze week op in een wel heel opvallende context. Tijdens Happy Hour op VTM liep de ...

52
52
Standard Luik krijgt serieuze tik: “Heel pijnlijk”

Standard Luik leek op weg naar een gelijkspel tegen leider KAA Gent, maar een kleine tien minuten ...

94
94
Lavia ontketent Chelsea-oorlog: legende reageert furieus

Romeo Lavia was goed aan het seizoen begonnen. De middenvelder is blessurevrij, begon in de basis ...

132
132
Frustratie loopt erg hoog op: Euvrard briest op ref

Standard Luik ging onderuit tegen KAA Gent na een kopbaldoelpunt van Christian Burgess. De Rouches ...

161
161
KAA Gent-goudhaantje staat op: trots op eerste selectie

KAA Gent won met 2-1 van Standard Luik. De Buffalo’s zijn uitstekend aan het seizoen begonnen ...

117
117
Club wrijft zich in de handen: “Naar absolute top”

Club Brugge kende een drukke zomermercato met heel wat inkomende en uitgaande transfers. Zo ging ...

476
476
Burgess neemt voortouw bij KAA Gent: “Over limiet pushen"

KAA Gent blijft vriend en vijand verbazen in de Jupiler Pro League. Na de zege tegen Standard Luik ...

76
76
Uitblinker bij Beerschot: "Voel me goed in mijn vel"

Bij Beerschot zijn ze goed aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten ...

72
72

Meer sportnieuws