Jong talent Isaac Price droomt groot bij Standard Luik

door
Jong talent Isaac Price droomt groot bij Standard Luik

Standard kreeg vlak voor de interlandbreak een beschamende 6-0 om de oren van Antwerp, maar herpakte zich vorig weekend wel met een knappe zege tegen Genk. Dat was nodig, want de Rouches staan voor enkele belangrijke wedstrijden in de strijd om de top zes. Zondag moeten ze bijvoorbeeld naar Club Brugge.

In Luik houden ze wel goede herinneringen aan de heenwedstrijd, want na een spectaculaire slotfase ging Club met 2-1 voor de bijl op Sclessin. De winning goal in de slotminuut kwam toen van de voet van Isaac Price. De 20-jarige middenvelder werd in de zomer overgenomen van Everton.

LEES OOK: Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Hoefkens verraste met Price

Voor de Noord-Ier was die goal een opsteker, want hij was enkele weken daarvoor zijn basisplaats verloren. Tegen Genk kwam hij voor het eerst sinds augustus nog eens aan de aftrap. Opvallend genoeg was dat op de rechterflank, hoewel Price van nature een centrale middenvelder is.

Daar is de concurrentie echter enorm sinds de komst van Alzate en Hayden eind augustus. Carl Hoefkens kan immers ook nog beschikken over O'Neill en Kawabe en dus liggen er mogelijk meer kansen voor Price op de flank. Hij wil die kans ook absoluut grijpen.

De toekomst van Standard

"Ik wil de toekomst van Standard zijn", laat hij zelfs optekenen bij Sudpresse. "De jongeren hebben kwaliteiten, dat tonen we ook elke keer we de kans krijgen. Tegen Genk wou ik absoluut de schandvlek van tegen Antwerp uitwissen. Niet alleen omdat een ploeg als de onze nooit zo vernederd zou mogen worden, maar ook omdat ik wou bewijzen dat ik meer speeltijd verdien."

Het wordt nu uitkijken of Price zijn basisplaats zal behouden. In principe is Marlon Fossey de vaste man op de rechterflank, terwijl ook Gilles Dewaele daar een optie blijft. Carl Hoefkens heeft dus meer dan voldoende opties en zal knopen moeten doorhakken.

Is hij de toekomst van Standard?

Meest recent

De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

13
13
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

39
39
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

43
43
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

26
26
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

109
109
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

390
390
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

307
307
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

71
71
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

261
261
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

924
924
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

151
151
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

226
226
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

680
680
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

352
352
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

79
79
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

152
152
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

100
100
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

74
74
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

103
103
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

234
234
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

108
108
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

115
115
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

173
173
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

61
61
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

375
375

Meer sportnieuws