'Genk kent voorwaarden voor winterse miljoenentransfer'

716
'Genk kent voorwaarden voor winterse miljoenentransfer'

KRC Genk is bezig aan een vrij wisselvallig seizoen tot dusver, maar strijdt voorlopig wel nog mee op drie fronten. Het wordt dan ook uitkijken naar wat er tijdens de komende transferperiode zal gebeuren in de Cegeka Arena. Eén man wordt alvast aan een vertrek gelinkt.

De vicekampioen werd voor het seizoen genoemd als één van de grote titelfavorieten. Voorlopig kon het die status echter niet waarmaken. Zo telt de achterstand op leider Union SG alweer tien punten. Al kon de ploeg van coach Wouter Vrancken vlak voor de interland-break wel terug klimmen naar de vierde plaats.

Ook het Europese parcours verliep met vallen en opstaan. Genk faalde in de voorrondes van de Champions en Europa League, maar greep wel het vangnet van de Conference League. Daarin zal het nog serieus aan de bak moeten om de volgende ronde te behalen.

LEES OOK: Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Arteaga naar uitgang?

Genk staat dus voor enkele belangrijke weken. Ondertussen is de sportieve leiding ongetwijfeld ook al bezig met de voorbereiding op de komende mercato. De Genkse selectie is in de breedte behoorlijk goed gewapend, een transferoffensief wordt in januari dan ook niet verwacht. Al zal men interessante opportuniteiten zeker niet zomaar laten liggen. 

En mogelijk zullen de Limburgers moeten anticiperen op het vertrek van bepaalde spelers. Zo werd Gerardo Arteaga onlangs nog gelinkt aan een vertrek. De Mexicaanse international, die bij Genk in de weegschaal ligt met Joris Kayembe, zou in beeld zijn bij Olympique Lyon.

Marktwaarde van 7 miljoen

Een overgang naar het Groupama Stadium ligt er niet voor de hand. Zo meldt Sport.fr dat aan enkele voorwaarden voldaan moeten worden. Allereerst zullen beide clubs tot een overeenkomst moeten komen. De transferwaarde van Arteaga wordt alvast geschat op 7 miljoen euro. Vervolgens zal Lyon ook de speler moeten overtuigen. Niet evident gezien de club momenteel laatste staat in de Ligue 1. Tot slot zal ook een akkoord met de speler gevonden moeten worden. Een doorbraak is dus nog niet voor meteen.

Genk blijft één van de grootste titelkandidaten ...

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

44
44
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

41
41
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

39
39
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

33
33
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

14
14
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

65
65
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

136
136
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

129
129
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

277
277
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

260
260
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

117
117
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

123
123
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

218
218
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

179
179
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

251
251
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

309
309
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

211
211
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

111
111
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

98
98
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

255
255
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

140
140
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

242
242
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

983
983

Meer sportnieuws