'Genk mag in januari miljoenenbod verwachten'

659 stemmen
'Genk mag in januari miljoenenbod verwachten'

KRC Genk beleefde in de zomer een woelige mercato, maar slaagde er uiteindelijk wel grotendeels in om zijn kern bijeen te houden en te versterken. Enkel een transfer van Mike Trésor bleek niet meer tegen te houden. De komende maanden dreigen ze echter nog een aantal sterkhouders te verliezen.

Na het seizoen zal Genk sowieso afscheid moeten nemen van Maarten Vandevoordt, want de nakende transfer van de doelman naar RB Leipzig ligt al een hele tijd vast. Daarnaast gaf ook Bilal El Khannouss al aan dat hij volgende zomer graag een stap hogerop wil gaan zetten.

LEES OOK: Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Lyon denkt aan Arteaga

Maar mogelijk verliest Genk ook al een belangrijke pion in januari. Volgens OK Fichajes zou Olympique Lyon namelijk in januari een poging willen ondernemen om Gerardo Arteaga weg te komen halen. Ook in de zomer was de Mexicaanse linksachter al in beeld bij de Franse club, die net als RWDM in handen is van de Amerikaanse zakenman John Textor.

Lyon is bezig aan een dramatisch seizoen en heeft na elf speeldagen amper zeven punten verzameld. Daarmee staat het op een logische laatste plaats in de Ligue 1, met al vijf punten achterstand op de eerste veilige plaats. Ze willen zich dan ook absoluut versterken in januari om degradatie te vermijden.

Genk mag miljoenenbod verwachten

Genk zal echter Arteaga niet zomaar laten vertrekken, want in principe is hij een titularis. In de zomer kreeg hij met Joris Kayembe wel een stevige concurrent. Al zou dit wel het ideale moment zijn voor een transfer, want Arteaga ligt nog maar tot 2025 onder contract. Met de nodige miljoenen is Genk dus misschien wel te verleiden.

Transfermarkt schat de waarde van Arteaga op 7 miljoen euro en een bedrag van die grootteorde zal wellicht nodig zijn voor een overgang. Lyon weet dus wat het te doen staat als het zijn kern wil versterken.

Moet Genk hem bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

66
66
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

33
33
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

45
45
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

58
58
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

48
48
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

85
85
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

64
64
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

237
237
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

68
68
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

46
46
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

110
110
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

748
748
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

74
74
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

458
458
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

28
28
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

41
41
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

412
412
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

321
321
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

222
222
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

810
810
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

565
565
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

426
426
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

298
298
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

277
277

Meer sportnieuws