'Genk mag in januari miljoenenbod verwachten'

659 stemmen
'Genk mag in januari miljoenenbod verwachten'

KRC Genk beleefde in de zomer een woelige mercato, maar slaagde er uiteindelijk wel grotendeels in om zijn kern bijeen te houden en te versterken. Enkel een transfer van Mike Trésor bleek niet meer tegen te houden. De komende maanden dreigen ze echter nog een aantal sterkhouders te verliezen.

Na het seizoen zal Genk sowieso afscheid moeten nemen van Maarten Vandevoordt, want de nakende transfer van de doelman naar RB Leipzig ligt al een hele tijd vast. Daarnaast gaf ook Bilal El Khannouss al aan dat hij volgende zomer graag een stap hogerop wil gaan zetten.

LEES OOK: 'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Lyon denkt aan Arteaga

Maar mogelijk verliest Genk ook al een belangrijke pion in januari. Volgens OK Fichajes zou Olympique Lyon namelijk in januari een poging willen ondernemen om Gerardo Arteaga weg te komen halen. Ook in de zomer was de Mexicaanse linksachter al in beeld bij de Franse club, die net als RWDM in handen is van de Amerikaanse zakenman John Textor.

Lyon is bezig aan een dramatisch seizoen en heeft na elf speeldagen amper zeven punten verzameld. Daarmee staat het op een logische laatste plaats in de Ligue 1, met al vijf punten achterstand op de eerste veilige plaats. Ze willen zich dan ook absoluut versterken in januari om degradatie te vermijden.

Genk mag miljoenenbod verwachten

Genk zal echter Arteaga niet zomaar laten vertrekken, want in principe is hij een titularis. In de zomer kreeg hij met Joris Kayembe wel een stevige concurrent. Al zou dit wel het ideale moment zijn voor een transfer, want Arteaga ligt nog maar tot 2025 onder contract. Met de nodige miljoenen is Genk dus misschien wel te verleiden.

Transfermarkt schat de waarde van Arteaga op 7 miljoen euro en een bedrag van die grootteorde zal wellicht nodig zijn voor een overgang. Lyon weet dus wat het te doen staat als het zijn kern wil versterken.

Moet Genk hem bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

VAR bezorgt Oostenrijk rollercoaster in moeizame WK-zege

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

0
0
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

108
108
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

72
72
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

145
145
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

295
295
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

68
68
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

70
70
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

101
101
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

189
189
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

35
35
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

235
235
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

186
186
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

33
33
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

35
35
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

143
143
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

250
250
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

62
62
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

207
207
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

206
206
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

282
282
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

113
113
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

440
440
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

633
633
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

157
157

Meer sportnieuws