'Genk mag in januari miljoenenbod verwachten'

door
'Genk mag in januari miljoenenbod verwachten'

KRC Genk beleefde in de zomer een woelige mercato, maar slaagde er uiteindelijk wel grotendeels in om zijn kern bijeen te houden en te versterken. Enkel een transfer van Mike Trésor bleek niet meer tegen te houden. De komende maanden dreigen ze echter nog een aantal sterkhouders te verliezen.

Na het seizoen zal Genk sowieso afscheid moeten nemen van Maarten Vandevoordt, want de nakende transfer van de doelman naar RB Leipzig ligt al een hele tijd vast. Daarnaast gaf ook Bilal El Khannouss al aan dat hij volgende zomer graag een stap hogerop wil gaan zetten.

LEES OOK: 'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Lyon denkt aan Arteaga

Maar mogelijk verliest Genk ook al een belangrijke pion in januari. Volgens OK Fichajes zou Olympique Lyon namelijk in januari een poging willen ondernemen om Gerardo Arteaga weg te komen halen. Ook in de zomer was de Mexicaanse linksachter al in beeld bij de Franse club, die net als RWDM in handen is van de Amerikaanse zakenman John Textor.

Lyon is bezig aan een dramatisch seizoen en heeft na elf speeldagen amper zeven punten verzameld. Daarmee staat het op een logische laatste plaats in de Ligue 1, met al vijf punten achterstand op de eerste veilige plaats. Ze willen zich dan ook absoluut versterken in januari om degradatie te vermijden.

Genk mag miljoenenbod verwachten

Genk zal echter Arteaga niet zomaar laten vertrekken, want in principe is hij een titularis. In de zomer kreeg hij met Joris Kayembe wel een stevige concurrent. Al zou dit wel het ideale moment zijn voor een transfer, want Arteaga ligt nog maar tot 2025 onder contract. Met de nodige miljoenen is Genk dus misschien wel te verleiden.

Transfermarkt schat de waarde van Arteaga op 7 miljoen euro en een bedrag van die grootteorde zal wellicht nodig zijn voor een overgang. Lyon weet dus wat het te doen staat als het zijn kern wil versterken.

Moet Genk hem bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

1
1
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

21
21
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

53
53
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

102
102
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

199
199
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

193
193
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

191
191
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

223
223
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

67
67
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

154
154
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

249
249
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

56
56
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

116
116
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

176
176
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

163
163
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Union grijpt naast droom, Hazard out bij Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

259
259
Racismeschandaal in Spanje ontploft: Yamal in shock

Spanje nam het in een oefenwedstrijd op tegen Egypte in een oefenwedstrijd. Op het veld bleef het ...

121
121
Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Het is interlandperiode dus dan is er ook voor de coaches tijd om zaken op orde te stellen. Zo zijn ...

40
40
Duivelse zorgen voor WK: “Wisten daar geen raad mee”

De Rode Duivels hebben de oefenstage in de Verenigde Staten afgesloten met een 1-1 gelijkspel tegen ...

76
76
Emoties Messi gaan wereld rond, Thiago scoort bij Brazilië

Titelverdediger Argentinië heeft richting het WK een nieuw statement gemaakt met een erg ruime ...

77
77
Thorgan Hazard tast markt af: schoktransfer in JPL?

Hoewel hij ook dit seizoen van groot belang is, blijft een groot vraagteken staan achter de toekomst ...

289
289
Ruben Van Gucht zorgt voor ophef met nieuwe show

Ruben Van Gucht liet zijn volgers even geloven dat hij binnenkort de Vlaamse theaters zou veroveren. ...

33
33
Openbaring bij Belgen: afwezige Duivel plots in nesten

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

170
170
Nieuw goudklompje voor Club: Stankovic laaiend enthousiast

De U19 van Club Brugge maakte dit seizoen heel wat indruk in de Youth League, de jongeren-versie van ...

603
603

Meer sportnieuws