'Genk mag in januari miljoenenbod verwachten'

door
'Genk mag in januari miljoenenbod verwachten'

KRC Genk beleefde in de zomer een woelige mercato, maar slaagde er uiteindelijk wel grotendeels in om zijn kern bijeen te houden en te versterken. Enkel een transfer van Mike Trésor bleek niet meer tegen te houden. De komende maanden dreigen ze echter nog een aantal sterkhouders te verliezen.

Na het seizoen zal Genk sowieso afscheid moeten nemen van Maarten Vandevoordt, want de nakende transfer van de doelman naar RB Leipzig ligt al een hele tijd vast. Daarnaast gaf ook Bilal El Khannouss al aan dat hij volgende zomer graag een stap hogerop wil gaan zetten.

LEES OOK: 'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Lyon denkt aan Arteaga

Maar mogelijk verliest Genk ook al een belangrijke pion in januari. Volgens OK Fichajes zou Olympique Lyon namelijk in januari een poging willen ondernemen om Gerardo Arteaga weg te komen halen. Ook in de zomer was de Mexicaanse linksachter al in beeld bij de Franse club, die net als RWDM in handen is van de Amerikaanse zakenman John Textor.

Lyon is bezig aan een dramatisch seizoen en heeft na elf speeldagen amper zeven punten verzameld. Daarmee staat het op een logische laatste plaats in de Ligue 1, met al vijf punten achterstand op de eerste veilige plaats. Ze willen zich dan ook absoluut versterken in januari om degradatie te vermijden.

Genk mag miljoenenbod verwachten

Genk zal echter Arteaga niet zomaar laten vertrekken, want in principe is hij een titularis. In de zomer kreeg hij met Joris Kayembe wel een stevige concurrent. Al zou dit wel het ideale moment zijn voor een transfer, want Arteaga ligt nog maar tot 2025 onder contract. Met de nodige miljoenen is Genk dus misschien wel te verleiden.

Transfermarkt schat de waarde van Arteaga op 7 miljoen euro en een bedrag van die grootteorde zal wellicht nodig zijn voor een overgang. Lyon weet dus wat het te doen staat als het zijn kern wil versterken.

Moet Genk hem bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

5
5
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

15
15
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

6
6
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

12
12
Zwak Genk lijdt in Charleroi eerste nederlaag van play-offs

Voor KRC Genk zijn de Europe Play-Off nog geen geweldig succes. Het speelde in zijn drie ...

39
39
Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Club Brugge zit in volle titelstrijd, maar tegelijk groeit de onrust rond Raphaël Onyedika. De ...

518
518
Charai en Lapage na comeback: "Ongelooflijk"

KRC Genk haalde opgelucht adem, want KVC Westerlo speelde 3-3 in eigen huis tegen OH Leuven. Ze ...

24
24
Kompany over 'Bayern-probleem': "Of ik mij zorgen maak?"

Bayern München speelde een zwakke partij tegen Heidenheim. Het speelde 3-3 en na de partij ...

45
45
Vanden Borre opent deur: “Kompany in die rol bij RSCA?"

Romelu Lukaku keert nog terug naar RSC Anderlecht. Het is niet duidelijk wanneer. Vincent Kompany ...

103
103
Camara bijzonder scherp voor Belgische voetbalbond

Ilay Camara is weer fit bij RSC Anderlecht, wat een zeer goede zaak is voor de Brusselaars. Er ...

62
62
"De Rode Duivels? Neen, focus mij alleen op KRC Genk"

Bij KRC Genk kenden ze een zeer goed Europees seizoen, maar een zwakke jaargang in België. Er ...

52
52
Saliba héél duidelijk over zomers vertrek bij Anderlecht

Nathan Saliba werd door Olivier Renard voor 2 miljoen euro naar RSC Anderlecht gehaald. Hij is een ...

136
136
Westerlo en OHL verwennen fans met énorm spektakelstuk

KVC Westerlo kon KRC Genk onder druk zetten als ze in eigen huis konden winnen van een uitgeblust OH ...

32
32
West Ham United doet énorm slechte zaak in Premier League

In de Premier League stonden er drie matchen op de menukaart. De topclubs kwamen niet aan de bak, ...

37
37
Kompany en Bayern pakken punt in minuut 100

In de Bundesliga stonden er om 15u30 een aantal duels op het programma. Onder meer Bayern ...

27
27
'Anderlecht geeft spits kans tijdens proefperiode'

RSC Anderlecht en alle andere Belgische clubs hebben de afgelopen dagen uitgepakt met heel wat jonge ...

109
109
El Hadj looft ploegmaat: "Klaar voor volgende stap"

Bij Union SG hebben ze minder aanvallende smaakmakers in de rangen dan andere jaren, maar er zijn ...

20
20
Zorgt goede band Kompany/Vrancken voor straffe uitkomst?

Het is geen geheim dat Vincent Kompany en Wouter Vrancken een goed contact hebben. De coach van STVV ...

135
135
Deschacht geeft RSCA transfertip: "Haal hem weg bij STVV"

RSC Anderlecht gaat in de zomer heus niet 75% van de kern wegdoen zoals we her en der lezen. Elke ...

192
192
Cercle Brugge aan zet: weldra akkoord met AA Gent?

Cercle Brugge kan al volop het komende seizoen voorbereiden. De Bruggelingen gaan een aantal knopen ...

249
249
KRC Genk wacht af: topper bij Fink, schaduwpion bij Hayen

Bij een trainerswissel kan het soms héél snel gaan voor een speler. Zowel positief als ...

256
256
Anderlecht vs. Club Brugge: pittige duels op de transfermarkt?

RSC Anderlecht en Club Brugge hopen het seizoen nog af te sluiten met een prijs. De een de beker, de ...

153
153
Ajax - PSV: hoe Eindhoven al héél lang de nummer 1 is

Ajax ontvangt dit weekend PSV. Het is al jaren de absolute topper in Nederland, maar deze match ...

36
36
Hatenboer schenkt klare wijn over terugkeer naar Anderlecht

Bij RSC Anderlecht maken een aantal spelers indruk op huurbasis bij een andere club. Eén van ...

298
298
Markante wissel eigen assistent: Stijnen geeft ware toedracht

De terugmatch in de Promotion Play-Offs tussen Beerschot VA en Patro Eisden Maasmechelen deed deze ...

69
69

Meer sportnieuws