'Genk mag in januari miljoenenbod verwachten'

659 stemmen
'Genk mag in januari miljoenenbod verwachten'

KRC Genk beleefde in de zomer een woelige mercato, maar slaagde er uiteindelijk wel grotendeels in om zijn kern bijeen te houden en te versterken. Enkel een transfer van Mike Trésor bleek niet meer tegen te houden. De komende maanden dreigen ze echter nog een aantal sterkhouders te verliezen.

Na het seizoen zal Genk sowieso afscheid moeten nemen van Maarten Vandevoordt, want de nakende transfer van de doelman naar RB Leipzig ligt al een hele tijd vast. Daarnaast gaf ook Bilal El Khannouss al aan dat hij volgende zomer graag een stap hogerop wil gaan zetten.

LEES OOK: 'Rigaux gaat meteen voor JPL-knaltransfer bij Feyenoord'

Lyon denkt aan Arteaga

Maar mogelijk verliest Genk ook al een belangrijke pion in januari. Volgens OK Fichajes zou Olympique Lyon namelijk in januari een poging willen ondernemen om Gerardo Arteaga weg te komen halen. Ook in de zomer was de Mexicaanse linksachter al in beeld bij de Franse club, die net als RWDM in handen is van de Amerikaanse zakenman John Textor.

Lyon is bezig aan een dramatisch seizoen en heeft na elf speeldagen amper zeven punten verzameld. Daarmee staat het op een logische laatste plaats in de Ligue 1, met al vijf punten achterstand op de eerste veilige plaats. Ze willen zich dan ook absoluut versterken in januari om degradatie te vermijden.

Genk mag miljoenenbod verwachten

Genk zal echter Arteaga niet zomaar laten vertrekken, want in principe is hij een titularis. In de zomer kreeg hij met Joris Kayembe wel een stevige concurrent. Al zou dit wel het ideale moment zijn voor een transfer, want Arteaga ligt nog maar tot 2025 onder contract. Met de nodige miljoenen is Genk dus misschien wel te verleiden.

Transfermarkt schat de waarde van Arteaga op 7 miljoen euro en een bedrag van die grootteorde zal wellicht nodig zijn voor een overgang. Lyon weet dus wat het te doen staat als het zijn kern wil versterken.

Moet Genk hem bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

5
5
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

40
40
Frankrijk in chaos: nieuwe Netflix-docu schokt fans

Frankrijk is ontegensprekelijk één van de favorieten om het komende WK in Amerika naar ...

12
12
'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

Het wordt voor Union alweer een zeer drukke transferzomer. Een eerste belangrijke vertrekker raakte ...

42
42
'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

72
72
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

61
61
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

93
93
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

111
111
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

22
22
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

157
157
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

233
233
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

255
255
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

54
54
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

180
180
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

839
839
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

161
161
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

121
121
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

59
59
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

133
133
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

171
171
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

152
152
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

1142
1142
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

485
485
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

150
150
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

934
934

Meer sportnieuws