'Thomas Müller versiert bizarre transfer'

510 stemmen
'Thomas Müller versiert bizarre transfer'

Zes maanden voor de start van het EK blijft gastland Duitsland zwalpen, met de voorbije week pijnlijke nederlagen tegen Turkije en Oostenrijk. Ook de aanstelling van Julian Nagelsmann brengt voorlopig geen zoden aan de dijk, evenals de terugkeer van enkele ervaren rotten.

Zo werden in de voorbije jaren bijvoorbeeld Mats Hummels en Thomas Müller geslachtofferd, maar na verloop van tijd toch weer teruggehaald. Die laatste liet deze week ook weten dat hij nog minstens tot 2025 wil doorgaan als voetballer, ondanks dat hij intussen toch al 34 is.

LEES OOK: Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

Ten Hag wil Müller bij Man Utd

Bij Bayern München is de sluwe aanvaller ook niet meer zeker van een basisplaats. Hij stond dit seizoen nog maar vijf keer aan de aftrap, maar desondanks zou hij nog een opvallende transfer kunnen versieren.

Bayern-watcher Christian Falk weet immers dat Erik ten Hag Müller graag nog naar Manchester United wil halen. Vorige winter ondernam Ten Hag al een eerste poging, maar die mislukte toen. In januari zou de Nederlandse manager het echter een tweede keer kunnen gaan proberen.

Transfer in januari?

Müller is na dit seizoen einde contract bij Bayern en dus zou de Duitse kampioen in januari weleens verleid kunnen worden met een beperkte transfersom. Bij United zou hij Ten Hag ervaring én extra offensieve opties moeten bezorgen, want daar zijn de mogelijkheden toch beperkt.

Voor Müller zou het toch een grote stap zijn, want hij is al zijn hele profcarrière actief bij Bayern. Louis van Gaal lanceerde de aanvaller in 2009 en sindsdien veroverde Müller met Bayern maar liefst twaalf titels en twee keer de Champions League. Hij werd met Duitsland ook topschutter op het WK 2010 en wereldkampioen vier jaar later.

🚀

Zou Müller nog een meerwaarde zijn voor Man Utd?

Meest recent

Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

10
10
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

14
14
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

15
15
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

254
254
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

97
97
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

69
69
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

130
130
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

57
57
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

763
763
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

168
168
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

101
101
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

64
64
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

31
31
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

270
270
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

88
88
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

63
63
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

215
215
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

319
319
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

97
97
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

187
187
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

43
43
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

272
272
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

77
77
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

45
45
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

640
640

Meer sportnieuws