Lukaku reageert kurkdroog na uitzonderlijke vierklapper

door
Lukaku reageert kurkdroog na uitzonderlijke vierklapper

Het is een leerrijke week geweest voor de Rode Duivels. Woensdag werd er duchtig geëxperimenteerd in de oefenwedstrijd tegen Servië en ook zondag had Domenico Tedesco enkele verrassingen in petto tegen Azerbeidzjan. Het waren echter de usual suspects die de aandacht opeisten.

Zo was dé absolute held van de Duivels toch maar weer Romelu Lukaku. De aanvoerder was in de eerste helft niet af te stoppen en zorgde er eigenhandig voor dat er bij de rust al een 4-0-voorsprong op het scorebord stond. Hij nam daarbij alle goals voor zijn rekening.

LEES OOK: Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

Lukaku niet onder de indruk na vierklapper

Vier goals in iets meer dan 20 minuten is een bijzonder straffe prestatie die maar weinigen hem zullen nadoen. Nooit eerder wist iemand bijvoorbeeld vier keer in één helft te scoren bij de Rode Duivels. Maar Lukaku leek niet onder de indruk van zijn eigen prestatie.

"Mijn vier goals? Ik heb gewoon mijn job gedaan", reageerde hij immers kurkdroog bij VTM. "Daar ben ik niet mee bezig. Mijn doel was om topschutter aller tijden van België te worden. Daarna was het niet meer nadenken en gewoon blijven gaan. Winnen, dat is het belangrijkste."

Lukaku oordeelt over EK-kansen

Een prijs winnen met de Rode Duivels lukte Lukaku nog niet. Hij zal dus met ambitie naar het EK trekken, maar beseft wel dat de Belgen zeker geen topfavoriet zullen zijn.

"Voor de meeste van onze spelers wordt het het eerste grote toernooi", beseft hij. "Ik denk dat de transitie goed aan het verlopen is. Nu moeten we gewoon zien dat we allemaal goed blijven spelen tot maart. Dan spelen we twee topwedstrijden en moeten we laten zien dat de Rode Duivels weer tot de Europese top behoren. Op het EK zullen we nog beter moeten zijn dan nu, maar we hebben nog tijd om onszelf te verbeteren."

Zijn de Rode Duivels een outsider op het EK?

Meest recent

'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

35
35
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

30
30
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

307
307
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

198
198
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

104
104
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

459
459
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

360
360
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

541
541
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

226
226
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

414
414
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

326
326
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

84
84
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

517
517
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

333
333
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

97
97
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

212
212
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

567
567
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

297
297
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

74
74
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

114
114
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

77
77
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

45
45
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

474
474
WK-droom De Bruyne op instorten: "Twijfel of we hem terugzien"

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

442
442
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

147
147

Meer sportnieuws