OHL-verdediger haalt vlijmscherp uit naar eigen team

door
OHL-verdediger haalt vlijmscherp uit naar eigen team

Het draait absoluut vierkant bij OH Leuven op dit moment. De Leuvenaars staan op de veertiende plaats in het klassement en haalde een teleurstellende drie op vijftien in hun laatste vijf wedstrijden. Tijd voor verandering vindt verdediger Florian Miguel. 

De 27-jarige Miguel maakte afgelopen zomer de overstap van het Spaanse SD Huesca naar OH Leuven. De Franse linkervleugelverdediger beseft dat zijn nieuwe team zich momenteel in een penibele situatie bevindt, al is dat volgens hem grotendeels te wijten aan de overvolle lappenmand. 

"Makkelijk zijn al die blessures natuurlijk niet, maar de spelers die op het veld staan moeten gewoon alles geven", toonde hij zich scherp in Het Nieuwsblad. Leuven ging afgelopen weekend met 3-1 de boot in op het veld van Genk. Een nederlaag die opnieuw hard aankwam. 

LEES OOK: 'Union SG doet weer zaken in Jupiler Pro League'

FOUTEN IN HET SLOT

"We zijn gefrustreerd en boos, omdat we de wedstrijd hebben verloren op details die we voorbereid hadden", ging de Fransman verder. "In het slot gelijkmaken en dan toch nog met 3-1 verliezen, dat is een professionele fout. We gaan echt beter moeten doen dan dit."

Leuven staat voorlopig derde laatste in het klassement met enkel Westerlo en KV Kortrijk achter zich. Komende zondag wacht opnieuw een loodzwaar duel voor de manschappen van coach Garcia. OHL neemt het namelijk in eigen huis op tegen Club Brugge

Speelt OH Leuven volgend jaar nog in de Jupiler Pro League?

Meest recent

'KV Mechelen legt pittige som op tafel voor aanwinst'

KV Mechelen zag Rob Schoofs naar Union SG vertrekken, maar Malinwa staat nog op het punt om toe te ...

69
69
Het echte probleem ligt bloot: Seys-dossier ontploft

Een lichte spierhinder, buiten de selectie gehouden, en nu is het ook zeker: Joaquin Seys haalt ...

71
71
Vandenbempt ziet Duivelse uitblinker: "Oogde scherp"

De Rode Duivels wonnen zeer makkelijk van Liechtenstein. De defensie van de Belgen werd niet getest, ...

20
20
Anderlecht-bom: "Kompany en Verschueren aanwezig!"

Er was gisteren een Raad van Bestuur bij RSC Anderlecht. Daar werd beslist dat Wouter Vandenhaute ...

572
572
'Last-minute transfer Club: persoonlijk akkoord gevonden'

Aanstaande maandag sluit de transfermarkt ook in België weer voor enkele maanden zijn deuren. ...

338
338
Mulder schiet wakker: "Híj́ is de volmaakte RSCA-voorzitter"

Nu het ontslag van Wouter Vandenhaute officieel is goedgekeurd, wordt het uitkijken naar wie de ...

288
288
Garcia schuift KDB opzij: schandaal of superplan?

Youri Tielemans kreeg de armband en bedankte de bondscoach voor deze eer: 23 seconden na rust een ...

196
196
El Ouahdi vertelt pakkende reden achter uitblijven transfer

De Jupiler Pro League zag in de zomermercato heel wat smaakmakers vertrekken, maar er bleven ook ...

177
177
'In extremis transferbommetje Trossard: 22 miljoen'

Naast België is de zomerse transferperiode momenteel in nog meer landen geopend. En dus komen ...

165
165
Schok in Belgisch voetbal: Mannaert naar Anderlecht?

Wouter Vandenhaute is nu ook officieel geen voorzitter meer van RSC Anderlecht. Vrijdag werd zijn ...

1269
1269
Garcia gooit basiself op de schop: drie wijzigingen

Slechts enkele dagen na de pandoering aan Liechtenstein, moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak ...

387
387
'Opluchting voor Genk: toch nog uitweg voor Zeqiri'

KRC Genk kan al bij al tevreden zijn over zijn mercato tot dusver. Het verloor wel enkele ...

319
319
Dankzij oude bekende: eerste Afrikaanse WK-deelnemer bekend

Binnen negen maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico al van start en dus raken ...

93
93
Overnamesoap Beerschot: aandeelhouders reageren

Beerschot heeft er alweer woelige jaren opzitten, maar mogelijk lonkt er een frisse start voor de ...

251
251
Frankrijk bibbert naar zege, Karetsas schittert opnieuw

Vrijdag stonden er opnieuw de nodige kwalificatiewedstrijden op het programma voor het WK van ...

141
141
Stevige waarschuwing voor Coucke: "Niet vergeten!"

Vrijdag kwam de officiële bevestiging van wat al enkele dagen bekend was: Wouter Vandenhaute is ...

369
369
Van Bommel hakt knoop door over Nederlands aanbod

Het is intussen al meer dan een jaar geleden dat Mark van Bommel afzwaaide bij Antwerp, waar hij ...

109
109
Bij Cercle verguisde Vromant vindt straffe uitdaging

Bij Cercle Brugge gooiden ze het deze zomer over een volledig nieuwe boeg. Na een rampzalig seizoen ...

139
139
Nieuwe domper bij Duivels: speler haakt af voor Kazachstan

Veel tijd om na te genieten van de ruime zege in Liechtenstein hebben de Rode Duivels niet, want ze ...

375
375
'Paniek bij Anderlecht: Stroeykens voor prikje weg'

Anderlecht incasseert de laatste tijd de ene na de andere mokerslag. De Europese uitschakeling tegen ...

1171
1171
Vermeeren in vrije val: pijnlijke oorzaak duikt op

Arthur Vermeeren maakte deze zomer nog maar eens een transfer. De 20-jarige middenvelder verruilde ...

434
434
OHL heeft volgende transferdeal met Union beet

Bij Union is het nog een onverwacht druk einde van de mercato geworden. De landskampioen zag toch ...

69
69
‘Deadlinebom: Anderlecht wil nog gigantische transfer forceren‘

Bij Anderlecht ging alle aandacht vrijdag uit naar de officiële bevestiging van het vertrek van ...

1063
1063
Héél opmerkelijke transfer voor Alderweireld?

Toby Alderweireld hing afgelopen seizoen de schoenen aan de haak. Hij geniet nu wat van het leven, ...

1089
1089
Zinho Gano verrast en heeft nieuwe club beet

Zinho Gano heeft na enkele weken zonder club te zitten een nieuwe werkgever gevonden. De ervaren ...

241
241

Meer sportnieuws