Vrancken spreekt zich uit over hoofdblessure Heynen

door
Vrancken spreekt zich uit over hoofdblessure Heynen

KRC Genk heeft zijn kansen op de volgende ronde gaaf gehouden. Na de heenmatch eindigde immers ook de return tegen Ferencvaros op een gelijkspel: 1-1. De Limburgers zagen in de eerste helft wel aanvoerder Bryan Heynen geblesseerd uitvallen.

Bij een overwinning in Hongarije had Racing een reuzenstap richting Europees voorjaar kunnen zetten, maar dat zat er uiteindelijk niet in. Genk kreeg weliswaar enkele goede kansen om voorsprong te komen, toch was het de thuisploeg die als eerste kon toeslaan.

LEES OOK: Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

Toeslaan in Firenze

Nadat Maarten Vandevoordt een hobbelend afstandsschot slecht inschatte, kon Aleksandar Pesic zijn ploeg bij de start van de eerste helft op voorsprong zetten. Genk toonde echter veerkracht. Zo stond Daniel Muñoz op de juiste plaats om de 1-1 binnen te werken. Dat bleek meteen ook de eindstand.

Al bij al dus een behoorlijk resultaat, al zal Racing nu allicht wel iets moeten rapen op Fiorentina om alsnog door te stoten. "Tegen Fiorentina moeten we op dezelfde manier proberen te spelen. We zijn er hier vol voor gegaan, dat moeten we in Firenze ook doen. We moeten in onze kansen geloven", was coach Wouter Vrancken strijdvaardig bij HBvL.

Zorgen om Heynen

Genk kwam wel niet ongehavend uit de trip naar Hongarije. In de eerste helft zag de vicekampioen immers Heynen uitvallen. De Genkse aanvoerder ging een duel aan, maar liep daarbij een blessure aan het hoofd op en moest vrijwel meteen gewisseld worden.

Vrancken hoopt uiteraard dat de schade bij zijn steunpilaar meevalt. "Ik kon niet anders dan hem vervangen. Hopelijk valt het mee. We hebben goede hoop dat hij geen breuken of andere letsels heeft opgelopen en zo snel mogelijk weer van de partij zal kunnen zijn. Of hij de wedstrijd van zondag tegen OH Leuven haalt? Het is te vroeg om daar uitsluitsel over te geven."

Genk heeft voldoende alternatieven voor Heynen in de selectie ...

Meest recent

KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

0
0
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

10
10
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

36
36
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

52
52
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

62
62
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

75
75
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

45
45
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

38
38
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

89
89
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

146
146
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

218
218
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

117
117
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

78
78
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

181
181
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

313
313
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

60
60
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

108
108
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

452
452
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

126
126
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

121
121
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

267
267
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

335
335
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

435
435
Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Dankzij de zege tegen La Louvière is de crisis even weg op de Bosuil, al is het zondag tegen ...

80
80
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

90
90

Meer sportnieuws