Vrancken spreekt zich uit over hoofdblessure Heynen

271
Vrancken spreekt zich uit over hoofdblessure Heynen

KRC Genk heeft zijn kansen op de volgende ronde gaaf gehouden. Na de heenmatch eindigde immers ook de return tegen Ferencvaros op een gelijkspel: 1-1. De Limburgers zagen in de eerste helft wel aanvoerder Bryan Heynen geblesseerd uitvallen.

Bij een overwinning in Hongarije had Racing een reuzenstap richting Europees voorjaar kunnen zetten, maar dat zat er uiteindelijk niet in. Genk kreeg weliswaar enkele goede kansen om voorsprong te komen, toch was het de thuisploeg die als eerste kon toeslaan.

LEES OOK: Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

Toeslaan in Firenze

Nadat Maarten Vandevoordt een hobbelend afstandsschot slecht inschatte, kon Aleksandar Pesic zijn ploeg bij de start van de eerste helft op voorsprong zetten. Genk toonde echter veerkracht. Zo stond Daniel Muñoz op de juiste plaats om de 1-1 binnen te werken. Dat bleek meteen ook de eindstand.

Al bij al dus een behoorlijk resultaat, al zal Racing nu allicht wel iets moeten rapen op Fiorentina om alsnog door te stoten. "Tegen Fiorentina moeten we op dezelfde manier proberen te spelen. We zijn er hier vol voor gegaan, dat moeten we in Firenze ook doen. We moeten in onze kansen geloven", was coach Wouter Vrancken strijdvaardig bij HBvL.

Zorgen om Heynen

Genk kwam wel niet ongehavend uit de trip naar Hongarije. In de eerste helft zag de vicekampioen immers Heynen uitvallen. De Genkse aanvoerder ging een duel aan, maar liep daarbij een blessure aan het hoofd op en moest vrijwel meteen gewisseld worden.

Vrancken hoopt uiteraard dat de schade bij zijn steunpilaar meevalt. "Ik kon niet anders dan hem vervangen. Hopelijk valt het mee. We hebben goede hoop dat hij geen breuken of andere letsels heeft opgelopen en zo snel mogelijk weer van de partij zal kunnen zijn. Of hij de wedstrijd van zondag tegen OH Leuven haalt? Het is te vroeg om daar uitsluitsel over te geven."

Genk heeft voldoende alternatieven voor Heynen in de selectie ...

Meest recent

Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

4
4
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

15
15
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

18
18
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

21
21
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

89
89
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

49
49
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

97
97
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

140
140
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

37
37
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

62
62
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

258
258
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

208
208
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

147
147
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

838
838
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

330
330
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

122
122
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

192
192
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

87
87
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

222
222
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

270
270
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

576
576
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

272
272
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

260
260
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

77
77
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

346
346

Meer sportnieuws