Vrancken spreekt zich uit over hoofdblessure Heynen

door
Vrancken spreekt zich uit over hoofdblessure Heynen

KRC Genk heeft zijn kansen op de volgende ronde gaaf gehouden. Na de heenmatch eindigde immers ook de return tegen Ferencvaros op een gelijkspel: 1-1. De Limburgers zagen in de eerste helft wel aanvoerder Bryan Heynen geblesseerd uitvallen.

Bij een overwinning in Hongarije had Racing een reuzenstap richting Europees voorjaar kunnen zetten, maar dat zat er uiteindelijk niet in. Genk kreeg weliswaar enkele goede kansen om voorsprong te komen, toch was het de thuisploeg die als eerste kon toeslaan.

LEES OOK: Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

Toeslaan in Firenze

Nadat Maarten Vandevoordt een hobbelend afstandsschot slecht inschatte, kon Aleksandar Pesic zijn ploeg bij de start van de eerste helft op voorsprong zetten. Genk toonde echter veerkracht. Zo stond Daniel Muñoz op de juiste plaats om de 1-1 binnen te werken. Dat bleek meteen ook de eindstand.

Al bij al dus een behoorlijk resultaat, al zal Racing nu allicht wel iets moeten rapen op Fiorentina om alsnog door te stoten. "Tegen Fiorentina moeten we op dezelfde manier proberen te spelen. We zijn er hier vol voor gegaan, dat moeten we in Firenze ook doen. We moeten in onze kansen geloven", was coach Wouter Vrancken strijdvaardig bij HBvL.

Zorgen om Heynen

Genk kwam wel niet ongehavend uit de trip naar Hongarije. In de eerste helft zag de vicekampioen immers Heynen uitvallen. De Genkse aanvoerder ging een duel aan, maar liep daarbij een blessure aan het hoofd op en moest vrijwel meteen gewisseld worden.

Vrancken hoopt uiteraard dat de schade bij zijn steunpilaar meevalt. "Ik kon niet anders dan hem vervangen. Hopelijk valt het mee. We hebben goede hoop dat hij geen breuken of andere letsels heeft opgelopen en zo snel mogelijk weer van de partij zal kunnen zijn. Of hij de wedstrijd van zondag tegen OH Leuven haalt? Het is te vroeg om daar uitsluitsel over te geven."

Genk heeft voldoende alternatieven voor Heynen in de selectie ...

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

76
76
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

65
65
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

182
182
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

26
26
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

227
227
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

81
81
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

180
180
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

108
108
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

15
15
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

39
39
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

264
264
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

197
197
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

199
199
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

37
37
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

61
61
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

37
37
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

35
35
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

66
66
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

85
85
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

32
32
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

100
100
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

81
81
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

125
125
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

178
178

Meer sportnieuws