Vrancken spreekt zich uit over hoofdblessure Heynen

271 stemmen
Vrancken spreekt zich uit over hoofdblessure Heynen

KRC Genk heeft zijn kansen op de volgende ronde gaaf gehouden. Na de heenmatch eindigde immers ook de return tegen Ferencvaros op een gelijkspel: 1-1. De Limburgers zagen in de eerste helft wel aanvoerder Bryan Heynen geblesseerd uitvallen.

Bij een overwinning in Hongarije had Racing een reuzenstap richting Europees voorjaar kunnen zetten, maar dat zat er uiteindelijk niet in. Genk kreeg weliswaar enkele goede kansen om voorsprong te komen, toch was het de thuisploeg die als eerste kon toeslaan.

LEES OOK: Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

Toeslaan in Firenze

Nadat Maarten Vandevoordt een hobbelend afstandsschot slecht inschatte, kon Aleksandar Pesic zijn ploeg bij de start van de eerste helft op voorsprong zetten. Genk toonde echter veerkracht. Zo stond Daniel Muñoz op de juiste plaats om de 1-1 binnen te werken. Dat bleek meteen ook de eindstand.

Al bij al dus een behoorlijk resultaat, al zal Racing nu allicht wel iets moeten rapen op Fiorentina om alsnog door te stoten. "Tegen Fiorentina moeten we op dezelfde manier proberen te spelen. We zijn er hier vol voor gegaan, dat moeten we in Firenze ook doen. We moeten in onze kansen geloven", was coach Wouter Vrancken strijdvaardig bij HBvL.

Zorgen om Heynen

Genk kwam wel niet ongehavend uit de trip naar Hongarije. In de eerste helft zag de vicekampioen immers Heynen uitvallen. De Genkse aanvoerder ging een duel aan, maar liep daarbij een blessure aan het hoofd op en moest vrijwel meteen gewisseld worden.

Vrancken hoopt uiteraard dat de schade bij zijn steunpilaar meevalt. "Ik kon niet anders dan hem vervangen. Hopelijk valt het mee. We hebben goede hoop dat hij geen breuken of andere letsels heeft opgelopen en zo snel mogelijk weer van de partij zal kunnen zijn. Of hij de wedstrijd van zondag tegen OH Leuven haalt? Het is te vroeg om daar uitsluitsel over te geven."

Genk heeft voldoende alternatieven voor Heynen in de selectie ...

Meest recent

Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

46
46
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

44
44
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

165
165
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

54
54
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

42
42
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

31
31
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

403
403
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

64
64
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

219
219
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

47
47
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

234
234
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

171
171
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

114
114
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

697
697
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

177
177
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

172
172
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1087
1087
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

68
68
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

699
699
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

464
464
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

857
857
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

859
859
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

140
140
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

507
507

Meer sportnieuws