Vrancken spreekt zich uit over hoofdblessure Heynen

271
Vrancken spreekt zich uit over hoofdblessure Heynen

KRC Genk heeft zijn kansen op de volgende ronde gaaf gehouden. Na de heenmatch eindigde immers ook de return tegen Ferencvaros op een gelijkspel: 1-1. De Limburgers zagen in de eerste helft wel aanvoerder Bryan Heynen geblesseerd uitvallen.

Bij een overwinning in Hongarije had Racing een reuzenstap richting Europees voorjaar kunnen zetten, maar dat zat er uiteindelijk niet in. Genk kreeg weliswaar enkele goede kansen om voorsprong te komen, toch was het de thuisploeg die als eerste kon toeslaan.

LEES OOK: Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

Toeslaan in Firenze

Nadat Maarten Vandevoordt een hobbelend afstandsschot slecht inschatte, kon Aleksandar Pesic zijn ploeg bij de start van de eerste helft op voorsprong zetten. Genk toonde echter veerkracht. Zo stond Daniel Muñoz op de juiste plaats om de 1-1 binnen te werken. Dat bleek meteen ook de eindstand.

Al bij al dus een behoorlijk resultaat, al zal Racing nu allicht wel iets moeten rapen op Fiorentina om alsnog door te stoten. "Tegen Fiorentina moeten we op dezelfde manier proberen te spelen. We zijn er hier vol voor gegaan, dat moeten we in Firenze ook doen. We moeten in onze kansen geloven", was coach Wouter Vrancken strijdvaardig bij HBvL.

Zorgen om Heynen

Genk kwam wel niet ongehavend uit de trip naar Hongarije. In de eerste helft zag de vicekampioen immers Heynen uitvallen. De Genkse aanvoerder ging een duel aan, maar liep daarbij een blessure aan het hoofd op en moest vrijwel meteen gewisseld worden.

Vrancken hoopt uiteraard dat de schade bij zijn steunpilaar meevalt. "Ik kon niet anders dan hem vervangen. Hopelijk valt het mee. We hebben goede hoop dat hij geen breuken of andere letsels heeft opgelopen en zo snel mogelijk weer van de partij zal kunnen zijn. Of hij de wedstrijd van zondag tegen OH Leuven haalt? Het is te vroeg om daar uitsluitsel over te geven."

Genk heeft voldoende alternatieven voor Heynen in de selectie ...

Meest recent

Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ondanks de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij RSC ...

3
3
Club Brugge mag dromen in CL: top 8 binnen handbereik

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

7
7
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

33
33
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

13
13
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

188
188
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

261
261
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

178
178
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

234
234
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

155
155
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

55
55
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

251
251
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

93
93
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

114
114
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

38
38
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

252
252
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

177
177
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

57
57
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

187
187
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1128
1128
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

92
92
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

52
52
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

212
212
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

106
106
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

193
193

Meer sportnieuws