Vurige Conceicao geeft aan hoe hij Antwerp wil aanpakken

door
Vurige Conceicao geeft aan hoe hij Antwerp wil aanpakken

Royal Antwerp FC staat morgen voor zijn vierde wedstrijd in de Champions League. Dit keer moeten de troepen van Mark Van Bommel op bezoek bij FC Porto. Een bijzonder moeilijke verplaatsing, zeker gezien de uitslag in de heenwedstrijd een tweetal weken geleden. 

Twee weken geleden kwam Antwerp nog op voorsprong tegen FC Porto, en diende de Portugese topclub een ware remonte in te zetten. Dat deed het ook met succes want de wedstrijd eindigde uiteindelijk in zware 1-4 cijfers. Door het verlies staat Antwerp overigens nog steeds met nul punten op een laatste plaats in zijn Champions League-groep. 

In de persconferentie daags voor de wedstrijd gaf Sergio Conceicao alvast aan hoe hij Antwerp wilde aanpakken. "De wedstrijd in Antwerpen was een referentie, maar dit is een andere match. Wij zullen nu de controle moeten nemen. Toen kregen we in de eerste helft al heel wat kansen die we allemaal misten. Dat mag nu niet gebeuren. We moeten efficiënter zijn", aldus de vurige Portugees. 

LEES OOK: Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

Voor de fans

FC Porto wist tijdens het afgelopen weekend in eigen huis niet te winnen van laagvlieger Estoril. Het verloor zelfs met 0-1 waardoor de troepen van Conceicao inmiddels al zes punten achter lopen op leider Sporting CP. "We moeten ons allemaal bewust zijn waarvoor we staan. Niet alleen voor ons, maar ook voor de fans. We hebben iets goed te maken", klinkt het verder bij Conceicao. 

 

Wie wint de wedstrijd morgen?

Meest recent

'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

154
154
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

83
83
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

115
115
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

324
324
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

589
589
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

230
230
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

516
516
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

116
116
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

326
326
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

494
494
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

44
44
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

474
474
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

56
56
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

245
245
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

379
379
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

523
523
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

135
135
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

306
306
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

326
326
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

186
186
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

388
388
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

733
733
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

246
246
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

35
35
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

474
474

Meer sportnieuws