Rangers-icoon zet Clement meteen in zijn hemd

door
Rangers-icoon zet Clement meteen in zijn hemd

Philippe Clement is er donderdagavond niet in geslaagd om bij zijn eerste grote test als trainer van Rangers meteen een zege te boeken. In de Europa League moest hij immers vrede nemen met een 0-0 op het veld van Sparta Praag. Een slecht resultaat is dat niet, maar hij had ongetwijfeld op meer gehoopt.

Zeker ook omdat de druk op onze landgenoot in Glasgow van meet af aan immens is. In de Schotse competitie wacht Rangers nog een inhaalrace op aartsrivaal Celtic na een gemiste start en bovendien lijkt ook niet iedereen helemaal overtuigd van zijn aanstelling. Dat wordt nu nog eens in de verf gezet door Graeme Souness.

Souness zet Clement in zijn hemd

De 70-jarige Schot is een icoon bij Rangers, waar hij als speler én trainer successen boekte. Hij was bovendien betrokken bij de aanstelling van Clement, want sinds kort is hij als adviseur opnieuw aan de slag bij zijn oude liefde. Clement gaf bij zijn voorstelling ook toe dat hij met Souness gesproken had.

Alleen verkondigt die laatste nu bij talkSPORT dat hij zelf niét voor Clement gekozen had. "Er waren twee uitstekende kandidaten: Philippe, die uiteindelijk de job gekregen heeft, en Frank Lampard. Voor mij had Frank het voordeel, maar de eindbeslissing lag niet bij mij", verklaarde Souness.

Souness zag liever Lampard bij Rangers

Het is toch pijnlijk voor Clement dat iemand met de autoriteit van Souness, die bovendien een rol speelde in zijn aanstelling, al na twee matchen verklaart dat hij voor een andere trainer gekozen zou hebben. Souness legde ook uit waarom hij liever Lampard gezien had.

"Ik denk dat Frank als trainer veel te bieden heeft", klonk het. "Hij is door en door een voetbalman. Toen ik hem ontmoette, voelde ik dat hij de job echt wou. Hij heeft het geld niet nodig. Hij wil gewoon een goede trainer zijn en hij zag de job bij Rangers wel zitten." Een vreemde uitleg, zeker omdat Clement zelf ook niet voor het geld gekozen heeft. Hij kon immers meer gaan verdienen in Saudi-Arabië.

Denk je dat Clement het nog lastig zal krijgen bij Rangers?

Meest recent

Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

7
7
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

353
353
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

179
179
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

33
33
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

50
50
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

60
60
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1383
1383
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

115
115
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

187
187
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

32
32
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

916
916
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

473
473
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

69
69
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

41
41
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

122
122
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

97
97
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

50
50
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

99
99
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

218
218
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

54
54
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

133
133
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

21
21
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

56
56
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

29
29

Meer sportnieuws