Isco is blij dat de transferperiode afgelopen is en dat Gareth Bale eindelijk voor Real Madrid heeft getekend. Na vele geruchten, langdurige onderhandelingen en vele andere zaken die de
transfer ophielden, tekende de Welshman zondag.
Rond de interland van Spanje tegen Finland kreeg Isco de vraag wat hij van de komst van Bale vindt. "Bale? Het werd tijd dat hij ging tekenen. Iedereen weet dat hij een goede speler is. Het is een topspeler en kan ons gaan helpen", zei de technicus tegen diverse verslaggevers op een persmoment. Isco kijkt overigens tevreden terug op de eerste wedstrijden van Real Madrid.
"Ik ben blij dat we alle drie de wedstrijd hebben gewonnen dit seizoen. Dat is wat op dit moment het belangrijkste is. Ik heb in drie wedstrijden gespeeld en krijg het vertrouwen van de trainer en mijn ploeggenoten." Waar trainer Carlo Ancelotti drie basisplaatsen over had voor Isco, is het nog afwachten of hij ook van bondscoach Vicente del Bosque mag beginnen voor de Spaanse nationale ploeg.
"We zijn allemaal trots dat we voor Spanje mogen spelen. De wedstrijd tegen Finland is een belangrijke. Ik wil graag spelen, maar er is voor concurrentie in de selectie en het is moeilijk om een plek te krijgen in het team. Er zijn veel goede spelers die op mijn positie spelen", aldus Isco.
LEES OOK:
Jonge Duivels kennen loodzware opdracht op EK U17