Vrancken geeft keerpunt tegen Club: "Zij moesten meer tonen"

door
Vrancken geeft keerpunt tegen Club:

KRC Genk heeft donderdagavond voor de derde wedstrijd op rij gelijkgespeeld. In de inhaaltopper op Club Brugge kwam Racing nochtans op voorsprong na een puike eerste helft. Maar uiteindelijk moesten de Limburgers toch vrede nemen met een 1-1-gelijkspel.

Genk wou in het Jan Breydel-stadion een goede start nemen na de belabberde eerste helft van afgelopen weekend tegen STVV. En daar slaagde de ploeg van coach Wouter Vrancken ook in. De bezoekers namen de partij al snel in handen en hadden met voorsprong de beste kansen in de eerste helft.

In het slot van die eerste periode werd Genk ook beloond voor die goede start. Na een uitstekende combinatie wist Bilal El Khannouss immers de score te openen. Een dik verdiende openingstreffer, al mocht Racing het zich beklagen dat het verschillende goede kansen onbenut had gelaten.

LEES OOK: Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

Onvoldoende geprofiteerd

Na de pauze kwam de thuisploeg immers veel beter voor de dag. Plots was Club veruit de gevaarlijkste ploeg en dat leidde uiteindelijk tot de gelijkmaker van Hans Vanaken na een fraaie kopbal. De 1-1 was meteen ook de eindstand na een match met twee gezichten.

Vrancken had achteraf dan ook gemengde gevoelens. "Ik denk dat we heel tevreden mogen zijn over onze eerste helft, zowel verdedigend als qua initiatief", werd hij geciteerd bij HBvL. "Alleen hadden we er méér moeten maken. In de tweede helft weet je dat zij komen en wordt het een echte strijd. Jammer dat we na hun wissel van systeem geen gebruikmaakten van de ruimtes die in de hoeken ontstonden. Daar hadden we veel meer van moeten profiteren."

Blessure Heynen

Daarnaast was ook het uitvallen van de geblesseerde Bryan Heynen een belangrijk keerpunt. Zonder de aanvoerder verloor Genk zijn grip op de match helemaal, zeker omdat de invallers niet volledig overtuigden. "De enkelblessure van Bryan heeft ook wel impact gehad. Hij zat heel goed in de wedstrijd, was bepalend in balverlies en balbezit. Na zijn vervanging waren we minder dominant. Maar oké. Ook zonder hem hadden we beter moeten doen. De jongens die invielen hadden meer kunnen tonen", besloot Vrancken.

Genk heeft te weinig alternatieven voor Heynen in de huidige kern ...

Meest recent

Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

10
10
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

56
56
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

219
219
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

33
33
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

351
351
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

71
71
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

192
192
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

76
76
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

435
435
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

156
156
City breekt Arsenal: pareltje Cherki doet titelstrijd kantelen

De Engelse titelstrijd stevent af op een zinderende ontknoping. Manchester City won zondagavond ...

58
58
VAR-geluk voor Club? Analisten fileren afgekeurde goal Union

In de Champions' Play-Offs werd zondagavond de titelkraker tussen Union SG en Club Brugge afgewerkt. ...

296
296
Gent-fans spuwen titularis uit: scherp statement De Mil

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

247
247
'PSG nóg sterker: nieuwe smaakmaker naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

140
140
Vanaken naast basiself in titelkraker: Leko geeft verklaring

Club Brugge wil zondagavond beslagen leggen op de leidersplaats in de Champions' Play-Offs. Daarvoor ...

160
160
Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Na amper drie speeldagen in de beslissing in de Relegation Play-Offs al gevallen. Zo is FCV Dender ...

110
110
Enorme verrassing: Vanaken op bank in grote titelclash

De strijd om het kampioenschap in de Jupiler Pro League bereikt zondagavond een eerste kookpunt. Zo ...

198
198
In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

In de Premier League ligt de strijd om de Champions League-tickets stilaan in een beslissende plooi. ...

22
22
Verschaeren druipt af: Boeckx verklaart opvallende wissel

Door de blessure van Mario Stroeykens, mocht Yari Verschaeren zaterdagavond al snel invallend bij ...

376
376
'Met bonus van 13 miljoen: zomerse topaanwinst voor Club'

Terwijl Ivan Leko en zijn troepen volop strijden om het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

441
441
Miljoenenaankoop Genk in vergeetput: bliksemvertrek dreigt

KRC Genk boekte zaterdagavond een belangrijke overwinning op het veld van KVC Westerlo. Naast ...

432
432
Dankzij VAR en Roef: Gent en STVV blijven zegeloos in PO's

Na drie speeldagen blijven AA Gent en STVV nog steeds zonder overwinning achter in de Champions' ...

81
81
Eerste grote titelclash in JPL: "Dan zijn zíj́ de kampioen"

Zondagavond is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

464
464
Optater Anderlecht: Stroeykens krijgt zwaar eerste verdict

RSC Anderlecht wil zich in de Champions' Play-Offs verzekeren van een plek in de top vier, maar ...

303
303
Analist voorspelt: nieuwe Thiago-transfer bij Club?

Club Brugge zal komende zomer cashen op verschillende van zijn sterkhouders. Na zijn puike ...

385
385

Meer sportnieuws