Meer nieuws over blessure Lokonga: "Echt ontgoochelend"

door
Meer nieuws over blessure Lokonga:

De voorbije maanden voerde Domenico Tedesco een heuse verjonging door op het middenveld van de Rode Duivels, waar Axel Witsel opzijgeschoven werd en volop de kaart getrokken werd van Amadou Onana en Orel Mangala, terwijl ook Roméo Lavia en Aster Vranckx al hun eerste caps pakten. De naam van Albert Sambi Lokonga bleef opvallend afwezig in de discussie.

De 23-jarige middenvelder blijft nog altijd steken op één cap, een korte invalbeurt in september 2021 tegen Estland. Zijn laatste selectie dateert inmiddels al van maart 2022 en sindsdien is Lokonga helemaal uit beeld verdwenen bij de nationale ploeg. Dat komt vooral omdat hij amper aan spelen toekwam in Engeland.

Lokonga maanden out

Bij Arsenal verdween het jeugdproduct van Anderlecht uit de plannen van Mikel Arteta en ook een uitleenbeurt aan Crystal Palace in de tweede helft van vorig seizoen bracht geen zoden aan de dijk. Dit seizoen moest een nieuwe uitleenbeurt aan Luton Town hem eindelijk op het goede spoor zetten.

Maar ook daar wordt Lokonga achtervolgd door pech. De middenvelder moest dinsdag aankondigen dat hij door een blessure een hele tijd aan de kant zal moeten blijven. "Ik zie jullie binnen enkele maanden", schreef hij zelfs.

Hamstring gooit roet in het eten

Dat nieuws werd nu ook bevestigd door Rob Edwards, de trainer van Luton. "Jammer genoeg heeft Sambi zaterdag een blessure aan de hamstrings opgelopen", verklaarde hij na de pijnlijke uitschakeling in de League Cup door Exeter. "We denken dat hij een paar maanden out zal zijn."

Edwards zat zwaar in met onze landgenoot. "Het is een enorme ontgoocheling, in de eerste plaats voor hem. Hij was immers naar hier gekomen omdat hij absoluut wou spelen. Hij maakte ook een heel goede indruk in zijn eerste wedstrijden. Hij was echt uitstekend. We gaan hem nu steunen en doen wat we kunnen om hem zo snel en zo sterk mogelijk terug te krijgen", citeert The Athletic.

Zal Lokonga zich nog doorzetten in de Premier League?

Meest recent

Kater in Qatar: De Cat & co blazen aftocht op WK U17

Op het WK U17 in Qatar kregen onze jonge landgenoten met Europees kampioen Portugal in de zestiende ...

35
35
Garcia speelt open kaart over aanvoerder Rode Duivels

Zaterdag om 15 uur Belgische tijd nemen de Rode Duivels het in Astana op tegen Kazachstan. Daags ...

20
20
'Renard haalt gram: woekerwinst wenkt voor Anderlecht'

Dankzij de knappe zege tegen Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed gevoel de interlandbreak ...

80
80
'Club Brugge verlegt grenzen: transfer van 50 miljoen?'

Club Brugge bouwde het afgelopen decennium een internationale reputatie op als kweekvijver van ...

86
86
'Wanda flirt met Chelsea-speler: die verrast compleet'

Wanda Nara is geen onbesproken blad. De Argentijnse kende een zeer woelige relatie met Mauro Icardi ...

10
10
Kazachse bondscoach doet krankzinnige uitspraak over Doku

De Rode Duivels zijn donderdagavond al aangekomen in Astana, waar ze zaterdag hun ticket voor het WK ...

108
108
Jonge Duivel: "Geruchten over Anderlecht gehoord, maar..."

Anderlecht zet sinds de komst van Olivier Renard als sportief directeur zwaar in op de komst van ...

44
44
'Club zet zich schrap: Inter heeft plan met Stankovic'

Club Brugge realiseerde in de zomer een nieuwe recordtransfer met de verkoop van Ardon Jashari aan ...

150
150
'Toptransfer voor Godts: prijskaartje bekend'

Ajax beleeft een moeilijke periode en zette onlangs nog trainer John Heitinga op straat. In die ...

41
41
Marc Coucke pakt iedereen in snelheid met grote fusie

De afgelopen weken kwam eindelijk weer wat zuurstof in het Lotto Park te hangen. Het vertrek van ...

133
133
Baro wrijft zich in handen: jaarrekening AA Gent bekend

Bij AA Gent sloegen ze in de zomer van 2023 een nieuwe weg in. Het tijdperk van Ivan De Witte en ...

92
92
'Lukaku duwt gaspedaal in: comeback vroeger dan verwacht?'

Zoek dezer dagen niet naar Belgen bij Napoli, want Antonio Conte kan voorlopig niet rekenen op zijn ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer De Cat, Club breekt weer record'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

267
267
'Code rood in Anderlecht: De Cat nu al onhoudbaar'

Op amper 17-jarige leeftijd beleeft Nathan De Cat al zijn seizoen van de doorbraak bij RSC ...

145
145
'Club Brugge heeft opvolger Ordonez reeds te pakken'

Club Brugge deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt. Dat de kassa ook ...

256
256
Vriendin Vanheusden deelt bericht dat door merg en been gaat

Enorm droevig nieuws voor het Belgische voetbal. Zinho Vanheusden (26), ooit één van ...

219
219
Coucke keert kar: Anderlecht dumpt masterplan Vandenhaute

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Zo ook bij RSC Anderlecht, waar er na de aftocht van Wouter Vandenhaute ...

481
481
JPL-format: 'Baro loopt blauwtje, Club wil BeNe-liga'

Terwijl de discussie rond de mediarechten het leeuwendeel van de aandacht opeist laait op de ...

404
404
Julie Vanloo laat tranen rollen: Club-fans diep geraakt

Het was een emotionele klap die tot in de harten van de Club Brugge-fans aankwam. Julie Vanloo, ...

163
163
Moris sneert naar RSCA en Standard: "Angstaanjagend"

Anthony Moris verliet Union SG afgelopen zomer door de grote poort. Na een landstitel trok hij naar ...

204
204
'Union SG baalt: gigantische tegenvaller loert om de hoek'

Union SG is de afgelopen jaren door een zeer goed beleid uitgegroeid tot een stabiele Belgische ...

79
79
Mannaert, opgelet: Congo aast wéér op jonge Duivel

Vincent Mannaert moet héél erg opletten met Congo, want zij plukten al heel wat ...

78
78
Beter bij Antwerp gebleven? Chery krijgt de volle laag

Royal Antwerp FC verloor afgelopen zomer heel veel kwaliteit, waaronder Tjaronn Chery. Die keerde ...

219
219
'Stadiondossiers Club en RSCA: verrassende evolutie'

Bij Club Brugge en RSC Anderlecht is het duidelijk dat beide clubs nood hebben aan een groter en ...

664
664
STVV valt internationaal op: "Of er een transfer volgt?"

STVV is dit seizoen een van de best voetballende ploegen in de Jupiler Pro League en ze staan ...

81
81

Meer sportnieuws