Meer nieuws over blessure Lokonga: "Echt ontgoochelend"

door
Meer nieuws over blessure Lokonga:

De voorbije maanden voerde Domenico Tedesco een heuse verjonging door op het middenveld van de Rode Duivels, waar Axel Witsel opzijgeschoven werd en volop de kaart getrokken werd van Amadou Onana en Orel Mangala, terwijl ook Roméo Lavia en Aster Vranckx al hun eerste caps pakten. De naam van Albert Sambi Lokonga bleef opvallend afwezig in de discussie.

De 23-jarige middenvelder blijft nog altijd steken op één cap, een korte invalbeurt in september 2021 tegen Estland. Zijn laatste selectie dateert inmiddels al van maart 2022 en sindsdien is Lokonga helemaal uit beeld verdwenen bij de nationale ploeg. Dat komt vooral omdat hij amper aan spelen toekwam in Engeland.

Lokonga maanden out

Bij Arsenal verdween het jeugdproduct van Anderlecht uit de plannen van Mikel Arteta en ook een uitleenbeurt aan Crystal Palace in de tweede helft van vorig seizoen bracht geen zoden aan de dijk. Dit seizoen moest een nieuwe uitleenbeurt aan Luton Town hem eindelijk op het goede spoor zetten.

Maar ook daar wordt Lokonga achtervolgd door pech. De middenvelder moest dinsdag aankondigen dat hij door een blessure een hele tijd aan de kant zal moeten blijven. "Ik zie jullie binnen enkele maanden", schreef hij zelfs.

Hamstring gooit roet in het eten

Dat nieuws werd nu ook bevestigd door Rob Edwards, de trainer van Luton. "Jammer genoeg heeft Sambi zaterdag een blessure aan de hamstrings opgelopen", verklaarde hij na de pijnlijke uitschakeling in de League Cup door Exeter. "We denken dat hij een paar maanden out zal zijn."

Edwards zat zwaar in met onze landgenoot. "Het is een enorme ontgoocheling, in de eerste plaats voor hem. Hij was immers naar hier gekomen omdat hij absoluut wou spelen. Hij maakte ook een heel goede indruk in zijn eerste wedstrijden. Hij was echt uitstekend. We gaan hem nu steunen en doen wat we kunnen om hem zo snel en zo sterk mogelijk terug te krijgen", citeert The Athletic.

Zal Lokonga zich nog doorzetten in de Premier League?

Meest recent

Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

4
4
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

52
52
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

142
142
Ruben Van Gucht zet kijkend Vlaanderen in vuur en vlam

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

16
16
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

77
77
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

20
20
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

37
37
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

64
64
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

72
72
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

344
344
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

206
206
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

155
155
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

131
131
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

298
298
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

41
41
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

84
84
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

237
237
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

34
34
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

88
88
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

139
139
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

208
208
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

76
76
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

104
104
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

48
48
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

123
123

Meer sportnieuws