'KV Kortrijk gaat voor bekende naam als opvolger Still'

door
'KV Kortrijk gaat voor bekende naam als opvolger Still'

Het eerste trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League is sinds maandag een feit. Zo maakte rode lantaarn KV Kortrijk bekend dat de samenwerking met Edward Still per direct werd stopgezet. De Kerels zullen dus op zoek moeten naar een nieuwe hoofdcoach.

KVK heeft een bijzonder woelige zomer achter de rug. Uit oneenigheid met eigenaar Vincent Tan, besloten CEO Mathias Leterme en voorzitter Ronny Verhelst om op te stappen. Vervolgens leek Tan de club te verkopen aan de 'Kaminski Group'. Maar die deal werd niet veel later afgeblazen omdat de kopers de afspraken niet nakwamen.

Uiteindelijk bleef KV Kortrijk in handen van Tan, die nog steeds naar geschikte overnemers zoekt. Door die hele soap had de sportieve werking wel een heuse achterstand opgelopen. Inkomende transfers lieten op zich wachten en de voorbereiding werd zelfs aangevat zonder echte hoofdtrainer.

LEES OOK: Anderlecht krijgt volle laag: “Hysterisch en overdreven”

Dramatische seizoensstart

Eind juni werd uiteindelijk toch een T1 gevonden, zo kreeg Still zijn kans in het Guldensporenstadion. Die had eerder al ervaring opgedaan bij onder meer Sporting Charleroi en KAS Eupen. Maar de Britse Belg miste zijn start met een povere 2 op 24.

Na de nipte nederlaag van afgelopen weekend tegen Sporting Charleroi besloot KVK dan ook om de samenwerking met Still al na enkele maanden stop te zetten. Voorlopig is het Joseph Akpala die hem zal vervangen in afwachting van een nieuwe hoofdtrainer.

Bekende namen circuleren

En volgens La Dernière Heure volgen de Kerels daarvoor enkele bekende gezichten. Zo zouden de namen van Glenn De Boeck, Mbaye Leye en Besnik Hasi de ronde doen. Ook een terugkeer van Bernd Storck zou men niet uitsluiten. De Duitser werd onlangs zelfs nog in Kortrijk gepot, al beweerde Storck dat hij toen louter enkele persoonlijke spullen kwam ophalen.

Wie zou u kiezen bij KVK?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: Club en STVV vrezen, Fink verrast iedereen

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

24
24
Bizar: Mokio ondanks doelpunt afgemaakt bij Ajax

Ajax won overtuigend van Fortuna Sittard in de Eredivisie. De Amsterdammers mochten vooral hun ...

21
21
'Defensieproblemen Duivels: onverwachte optie Garcia'

Bondscoach Rudi Garcia zit maanden voor de start van het WK 2026 met de handen in het haar. De ene ...

0
0
Anderlecht krijgt volle laag: “Hysterisch en overdreven”

RSC Anderlecht kende enkele woelige weken met ontslagen en slechte resultaten. Besnik Hasi, Lucas ...

252
252
Hommeles bij KV Mechelen: ploegmakkers schieten elkaar af

KV Mechelen kwam twee keer op voorsprong tegen KRC Genk, maar alsnog ging Malinwa in eigen huis ...

186
186
Code rood bij Charleroi: aanvoerder slaat ferm op tafel

Sporting Charleroi zat onder coach Hans Cornelis in een positieve flow, maar de afgelopen weken ...

70
70
België vs Nederland bij Ajax: “Toch niet zo dom…”

De Belgische pionnen bij Ajax schitterden tegen Fortuna Sittard. Jorthy Mokio, Rayane Bounida en ...

39
39
Kane wil fameus record laten sneuvelen dankzij Kompany

Bayern München won dit weekend bijzonder makkelijk met 0-3 van Werder Bremen. Harry Kane was de ...

64
64
RSCA baalt enorm: "Vol verbazing dat Ajax hem er weghaalde"

Bij Ajax mogen ze hun Belgen bedanken, want Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida zorgden voor ...

229
229
Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

90
90
Union SG verliest punten: gigantisch probleem duikt op

Union SG speelde geen goede wedstrijd op het veld van Standard. De landskampioen verspeelde punten ...

111
111
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

249
249
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Standard leek op weg naar een stuntzege tegen Union SG, maar Guilherme Smith maakte uiteindelijk het ...

135
135
‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

529
529
CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

493
493
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

490
490
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

228
228
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

421
421
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

345
345
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

224
224
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

1166
1166
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

85
85
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

33
33
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

113
113
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

45
45

Meer sportnieuws