'KV Kortrijk gaat voor bekende naam als opvolger Still'

door
'KV Kortrijk gaat voor bekende naam als opvolger Still'

Het eerste trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League is sinds maandag een feit. Zo maakte rode lantaarn KV Kortrijk bekend dat de samenwerking met Edward Still per direct werd stopgezet. De Kerels zullen dus op zoek moeten naar een nieuwe hoofdcoach.

KVK heeft een bijzonder woelige zomer achter de rug. Uit oneenigheid met eigenaar Vincent Tan, besloten CEO Mathias Leterme en voorzitter Ronny Verhelst om op te stappen. Vervolgens leek Tan de club te verkopen aan de 'Kaminski Group'. Maar die deal werd niet veel later afgeblazen omdat de kopers de afspraken niet nakwamen.

Uiteindelijk bleef KV Kortrijk in handen van Tan, die nog steeds naar geschikte overnemers zoekt. Door die hele soap had de sportieve werking wel een heuse achterstand opgelopen. Inkomende transfers lieten op zich wachten en de voorbereiding werd zelfs aangevat zonder echte hoofdtrainer.

LEES OOK: 'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

Dramatische seizoensstart

Eind juni werd uiteindelijk toch een T1 gevonden, zo kreeg Still zijn kans in het Guldensporenstadion. Die had eerder al ervaring opgedaan bij onder meer Sporting Charleroi en KAS Eupen. Maar de Britse Belg miste zijn start met een povere 2 op 24.

Na de nipte nederlaag van afgelopen weekend tegen Sporting Charleroi besloot KVK dan ook om de samenwerking met Still al na enkele maanden stop te zetten. Voorlopig is het Joseph Akpala die hem zal vervangen in afwachting van een nieuwe hoofdtrainer.

Bekende namen circuleren

En volgens La Dernière Heure volgen de Kerels daarvoor enkele bekende gezichten. Zo zouden de namen van Glenn De Boeck, Mbaye Leye en Besnik Hasi de ronde doen. Ook een terugkeer van Bernd Storck zou men niet uitsluiten. De Duitser werd onlangs zelfs nog in Kortrijk gepot, al beweerde Storck dat hij toen louter enkele persoonlijke spullen kwam ophalen.

Wie zou u kiezen bij KVK?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

94
94
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

6
6
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

6
6
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

41
41
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

21
21
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

24
24
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

13
13
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

69
69
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

51
51
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

68
68
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

303
303
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

25
25
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

59
59
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

174
174
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

29
29
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

53
53
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

219
219
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

110
110
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

48
48
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

227
227
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

146
146
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

385
385
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

152
152
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

210
210
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

244
244
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

343
343

Meer sportnieuws