'KV Kortrijk gaat voor bekende naam als opvolger Still'

door
'KV Kortrijk gaat voor bekende naam als opvolger Still'

Het eerste trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League is sinds maandag een feit. Zo maakte rode lantaarn KV Kortrijk bekend dat de samenwerking met Edward Still per direct werd stopgezet. De Kerels zullen dus op zoek moeten naar een nieuwe hoofdcoach.

KVK heeft een bijzonder woelige zomer achter de rug. Uit oneenigheid met eigenaar Vincent Tan, besloten CEO Mathias Leterme en voorzitter Ronny Verhelst om op te stappen. Vervolgens leek Tan de club te verkopen aan de 'Kaminski Group'. Maar die deal werd niet veel later afgeblazen omdat de kopers de afspraken niet nakwamen.

Uiteindelijk bleef KV Kortrijk in handen van Tan, die nog steeds naar geschikte overnemers zoekt. Door die hele soap had de sportieve werking wel een heuse achterstand opgelopen. Inkomende transfers lieten op zich wachten en de voorbereiding werd zelfs aangevat zonder echte hoofdtrainer.

LEES OOK: Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Dramatische seizoensstart

Eind juni werd uiteindelijk toch een T1 gevonden, zo kreeg Still zijn kans in het Guldensporenstadion. Die had eerder al ervaring opgedaan bij onder meer Sporting Charleroi en KAS Eupen. Maar de Britse Belg miste zijn start met een povere 2 op 24.

Na de nipte nederlaag van afgelopen weekend tegen Sporting Charleroi besloot KVK dan ook om de samenwerking met Still al na enkele maanden stop te zetten. Voorlopig is het Joseph Akpala die hem zal vervangen in afwachting van een nieuwe hoofdtrainer.

Bekende namen circuleren

En volgens La Dernière Heure volgen de Kerels daarvoor enkele bekende gezichten. Zo zouden de namen van Glenn De Boeck, Mbaye Leye en Besnik Hasi de ronde doen. Ook een terugkeer van Bernd Storck zou men niet uitsluiten. De Duitser werd onlangs zelfs nog in Kortrijk gepot, al beweerde Storck dat hij toen louter enkele persoonlijke spullen kwam ophalen.

Wie zou u kiezen bij KVK?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

26
26
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

52
52
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

77
77
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

27
27
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

122
122
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

54
54
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

115
115
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

62
62
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

111
111
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

29
29
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

141
141
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

554
554
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

170
170
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

463
463
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

87
87
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

477
477
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

133
133
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

138
138
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

278
278
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

313
313
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

808
808
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

225
225

Meer sportnieuws