'KV Kortrijk gaat voor bekende naam als opvolger Still'

door
'KV Kortrijk gaat voor bekende naam als opvolger Still'

Het eerste trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League is sinds maandag een feit. Zo maakte rode lantaarn KV Kortrijk bekend dat de samenwerking met Edward Still per direct werd stopgezet. De Kerels zullen dus op zoek moeten naar een nieuwe hoofdcoach.

KVK heeft een bijzonder woelige zomer achter de rug. Uit oneenigheid met eigenaar Vincent Tan, besloten CEO Mathias Leterme en voorzitter Ronny Verhelst om op te stappen. Vervolgens leek Tan de club te verkopen aan de 'Kaminski Group'. Maar die deal werd niet veel later afgeblazen omdat de kopers de afspraken niet nakwamen.

Uiteindelijk bleef KV Kortrijk in handen van Tan, die nog steeds naar geschikte overnemers zoekt. Door die hele soap had de sportieve werking wel een heuse achterstand opgelopen. Inkomende transfers lieten op zich wachten en de voorbereiding werd zelfs aangevat zonder echte hoofdtrainer.

LEES OOK: Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Dramatische seizoensstart

Eind juni werd uiteindelijk toch een T1 gevonden, zo kreeg Still zijn kans in het Guldensporenstadion. Die had eerder al ervaring opgedaan bij onder meer Sporting Charleroi en KAS Eupen. Maar de Britse Belg miste zijn start met een povere 2 op 24.

Na de nipte nederlaag van afgelopen weekend tegen Sporting Charleroi besloot KVK dan ook om de samenwerking met Still al na enkele maanden stop te zetten. Voorlopig is het Joseph Akpala die hem zal vervangen in afwachting van een nieuwe hoofdtrainer.

Bekende namen circuleren

En volgens La Dernière Heure volgen de Kerels daarvoor enkele bekende gezichten. Zo zouden de namen van Glenn De Boeck, Mbaye Leye en Besnik Hasi de ronde doen. Ook een terugkeer van Bernd Storck zou men niet uitsluiten. De Duitser werd onlangs zelfs nog in Kortrijk gepot, al beweerde Storck dat hij toen louter enkele persoonlijke spullen kwam ophalen.

Wie zou u kiezen bij KVK?

Meest recent

Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

23
23
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

5
5
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

22
22
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

66
66
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

269
269
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

48
48
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

143
143
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

56
56
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

83
83
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

570
570
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

138
138
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

246
246
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

122
122
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

623
623
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

253
253
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

160
160
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

195
195
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

294
294
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

230
230
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

390
390
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

268
268
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

527
527
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

161
161
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

1024
1024
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

197
197

Meer sportnieuws