'KV Kortrijk gaat voor bekende naam als opvolger Still'

578 stemmen
'KV Kortrijk gaat voor bekende naam als opvolger Still'

Het eerste trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League is sinds maandag een feit. Zo maakte rode lantaarn KV Kortrijk bekend dat de samenwerking met Edward Still per direct werd stopgezet. De Kerels zullen dus op zoek moeten naar een nieuwe hoofdcoach.

KVK heeft een bijzonder woelige zomer achter de rug. Uit oneenigheid met eigenaar Vincent Tan, besloten CEO Mathias Leterme en voorzitter Ronny Verhelst om op te stappen. Vervolgens leek Tan de club te verkopen aan de 'Kaminski Group'. Maar die deal werd niet veel later afgeblazen omdat de kopers de afspraken niet nakwamen.

Uiteindelijk bleef KV Kortrijk in handen van Tan, die nog steeds naar geschikte overnemers zoekt. Door die hele soap had de sportieve werking wel een heuse achterstand opgelopen. Inkomende transfers lieten op zich wachten en de voorbereiding werd zelfs aangevat zonder echte hoofdtrainer.

LEES OOK: Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

Dramatische seizoensstart

Eind juni werd uiteindelijk toch een T1 gevonden, zo kreeg Still zijn kans in het Guldensporenstadion. Die had eerder al ervaring opgedaan bij onder meer Sporting Charleroi en KAS Eupen. Maar de Britse Belg miste zijn start met een povere 2 op 24.

Na de nipte nederlaag van afgelopen weekend tegen Sporting Charleroi besloot KVK dan ook om de samenwerking met Still al na enkele maanden stop te zetten. Voorlopig is het Joseph Akpala die hem zal vervangen in afwachting van een nieuwe hoofdtrainer.

Bekende namen circuleren

En volgens La Dernière Heure volgen de Kerels daarvoor enkele bekende gezichten. Zo zouden de namen van Glenn De Boeck, Mbaye Leye en Besnik Hasi de ronde doen. Ook een terugkeer van Bernd Storck zou men niet uitsluiten. De Duitser werd onlangs zelfs nog in Kortrijk gepot, al beweerde Storck dat hij toen louter enkele persoonlijke spullen kwam ophalen.

Wie zou u kiezen bij KVK?

Meest recent

Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

14
14
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

21
21
Vandenbempt ziet megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

61
61
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

102
102
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

62
62
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

92
92
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

228
228
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

157
157
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

131
131
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

165
165
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

289
289
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

206
206
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

440
440
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

225
225
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

97
97
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

462
462
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

281
281
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

263
263
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

103
103
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

186
186
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

362
362
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

194
194
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

223
223

Meer sportnieuws