Vrancken reageert klassevol op 'irritant gedrag' Fiorentina

door
Vrancken reageert klassevol op 'irritant gedrag' Fiorentina

KRC Genk heeft donderdagavond met een degelijk resultaat gedebuteerd in de poules van de Conference League. Op eigen veld kwamen de Limburgers nochtans tot twee keer toe op achterstand tegen ACF Fiorentina. Maar uiteindelijk eindigde de partij toch op 2-2.

Genk-doelman Maarten Vandevoordt is sterk aan het seizoen begonnen, maar donderdag ging het sluitstuk al snel in de fout. Zo schatte hij een kopbal verkeerd in, waardoor de Italianen al na enkele minuten op voorsprong kwamen. Racing antwoordde echter al snel: Andi Zeqiri trapte de 1-1 van dichtbij tegen de touwen.

De thuisploeg slaagde er echter niet in om die tussenstand vast te houden tot aan de rust. Fiorentina-verdediger Luca Ranieri beleefde immers één van de meest productieve wedstrijden uit zijn carrière en tekende voor zijn tweede doelpunt van de avond. De 1-2 was meteen ook de ruststand.

LEES OOK: UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Irritante Italianen

En daar leken de bezoekers vrede mee te nemen. In de tweede periode voetbalde Fiorentina niet echt meer mee en werden al snel de nodige trucjes bovengehaald om tijd te rekken. Iets wat duidelijk voor irritatie zorgde bij de Genkse spelers en supporters.

Coach Wouter Vrancken reageerde echter klassevol op deze houding. "Zij voelden op een bepaald moment ook aan dat wij de bovenhand hadden. Dan kan je niet meer open en bloot spelen. Ik heb me er in ieder geval zelf niet aan geïrriteerd, maar wel genoten van wat de jongens presteerden", klonk het bij Sporza.

Betere ploeg

Vrancken was dan ook tevreden achteraf. Via Mark McKenzie werd het immers nog 2-2 en in de slotminuten was Tolu Arokodare nog erg dicht bij de winnende treffer. "Op voorhand zou je tekenen voor dit resultaat, maar als je de wedstrijd ziet en er moest een ploeg winnen, dan waren wij het wel. We hebben weinig tot niks weggeven buiten die stilstaande fases, we hebben gepusht en veel goede combinaties op de mat gelegd."

Genk was de beste ploeg ...

Meest recent

RWDM sluit nog opmerkelijke transferdeal met topclub

De wintermercato is in België intussen al bijna een maand gesloten, maar toch valt er nog ...

3
3
Oosting draagt zege op aan 2 spelers en looft matchwinnaar

Antwerp heeft na enkele moeilijke weken zaterdag nog eens de drie punten weten te pakken. Het boekte ...

10
10
Na OHL-knal slaat Anderlecht genadeloos terug in Lotto Park

Na een dreun van jewelste in de openingsfase had het er even alle schijn van dat het opnieuw een ...

54
54
Conte spreekt grote hoop uit voor Lukaku én De Bruyne

Romelu Lukaku zal hopen dat hij zaterdagavond zijn comeback eindelijk helemaal ingezet heeft. De ...

13
13
Antwerp droomt weer van PO1: "Als we drie keer winnen..."

Antwerp was sinds de winterstop weer op de sukkel en moest na een drie op achttien weer angstvallig ...

56
56
Futures halen Club NXT door gehaktmolen, Lierse recht rug

In de Challenger Pro League hebben de Futures van Anderlecht de mini-topper eenvoudig naar hun hand ...

73
73
Vrancken ziet pijnpunt STVV: "Eerste keer dat ik dat zie"

STVV was de voorbije weken amper af te stoppen, maar zaterdag zijn de Kanaries toch nog eens ...

58
58
'Club Brugge laat oog vallen op Senegalese parel'

Club Brugge bleef tijdens de wintermercato verrassend stil, maar komende zomer mogen we weer de ...

103
103
Lukaku kan tranen niet bedwingen: "Ik was dood"

Romelu Lukaku is zaterdag eindelijk nog eens beslissend kunnen zijn voor Napoli. De titelverdediger ...

65
65
Bayern wint bewogen kraker, zuinige zege Man City

Vincent Kompany lijkt met Bayern München stilaan helemaal af te stevenen op een tweede titel op ...

29
29
Antwerp maakt einde aan zegereeks van STVV

De straffe zegereeks van STVV is zaterdagavond geëindigd. De Kanaries hadden de koppositie ...

85
85
Hij is terug! Lukaku schenkt Napoli op valreep de zege

Na zijn maandenlange afwezigheid had Romelu Lukaku het de laatste weken lastig om weer zijn stempel ...

44
44
‘Nieuwe TD schokt Anderlecht: meteen grote opschudding’

Anderlecht zoekt een nieuwe sportieve baas, maar de piste die nu op tafel ligt, zorgt meteen voor ...

167
167
Opstellingen Anderlecht-OHL, hoog bezoek in Lotto Park

RSC Anderlecht werkt zaterdagavond een belangrijke thuiswedstrijd tegen OH Leuven af. Voor de ...

30
30
'Miljoenentransfer Sabbe: Club Brugge hakt knoop door'

Met de goede campagne in de Champions League wisten verschillende spelers van Club Brugge zich in de ...

380
380
Beveren draaft door: parel Brüls brengt titel stap dichter

Het promotieticket mag dan al binnen zijn, de honger bij SK Beveren is nog lang niet gestild. De ...

64
64
Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

37
37
Euvrard eerlijk: Standard uitgeteld voor Play-Off I?

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

117
117
Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

147
147
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

100
100
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

74
74
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

313
313
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

85
85
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

122
122
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

170
170

Meer sportnieuws