Vrancken reageert klassevol op 'irritant gedrag' Fiorentina

door
Vrancken reageert klassevol op 'irritant gedrag' Fiorentina

KRC Genk heeft donderdagavond met een degelijk resultaat gedebuteerd in de poules van de Conference League. Op eigen veld kwamen de Limburgers nochtans tot twee keer toe op achterstand tegen ACF Fiorentina. Maar uiteindelijk eindigde de partij toch op 2-2.

Genk-doelman Maarten Vandevoordt is sterk aan het seizoen begonnen, maar donderdag ging het sluitstuk al snel in de fout. Zo schatte hij een kopbal verkeerd in, waardoor de Italianen al na enkele minuten op voorsprong kwamen. Racing antwoordde echter al snel: Andi Zeqiri trapte de 1-1 van dichtbij tegen de touwen.

De thuisploeg slaagde er echter niet in om die tussenstand vast te houden tot aan de rust. Fiorentina-verdediger Luca Ranieri beleefde immers één van de meest productieve wedstrijden uit zijn carrière en tekende voor zijn tweede doelpunt van de avond. De 1-2 was meteen ook de ruststand.

LEES OOK: Heymans doet boekje open: “Zij wilden me ook”

Irritante Italianen

En daar leken de bezoekers vrede mee te nemen. In de tweede periode voetbalde Fiorentina niet echt meer mee en werden al snel de nodige trucjes bovengehaald om tijd te rekken. Iets wat duidelijk voor irritatie zorgde bij de Genkse spelers en supporters.

Coach Wouter Vrancken reageerde echter klassevol op deze houding. "Zij voelden op een bepaald moment ook aan dat wij de bovenhand hadden. Dan kan je niet meer open en bloot spelen. Ik heb me er in ieder geval zelf niet aan geïrriteerd, maar wel genoten van wat de jongens presteerden", klonk het bij Sporza.

Betere ploeg

Vrancken was dan ook tevreden achteraf. Via Mark McKenzie werd het immers nog 2-2 en in de slotminuten was Tolu Arokodare nog erg dicht bij de winnende treffer. "Op voorhand zou je tekenen voor dit resultaat, maar als je de wedstrijd ziet en er moest een ploeg winnen, dan waren wij het wel. We hebben weinig tot niks weggeven buiten die stilstaande fases, we hebben gepusht en veel goede combinaties op de mat gelegd."

Trending:

'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'
'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Genk was de beste ploeg ...

Meest recent

Hoe Ilay Camara véél zorgen van Besnik Hasi kan oplossen

RSC Anderlecht haalt Ilay Camara terug naar het Lotto Park. Twee jaar nadat hij voor ongeveer een ...

1
1
Heymans doet boekje open: “Zij wilden me ook”

Daan Heymans is voorlopig de enige zomeraanwinst van KRC Genk. De Limburgers haalden hem enkele ...

33
33
WK Clubs: Nieuwe sensatie loodst Real naar halve finale

Na Chelsea en PSG heeft ook Real Madrid zich zaterdag weten te plaatsen voor de halve finale van het ...

78
78
'Standard pakt alweer uit: akkoord bereikt'

De Belgische transfermarkt blijft op volle toeren draaien. Geen club die daarbij zo actief is als ...

188
188
'Niet meer te houden: Anderlecht-vertrek krijgt vorm'

Anderlecht heeft zaterdag nog maar eens weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde de ...

422
422
Geen Anderlecht of Antwerp: Nonge verbaast met transfer

Bij Juventus lieten ze de voorbije jaren een aantal Belgen proeven van de A-ploeg, maar geen van hen ...

127
127
'Charleroi heeft volgende goalgetter op het oog'

Voor Charleroi komt de start van het nieuwe seizoen er al snel aan. Enkele dagen voor de ...

45
45
'Eerste verdict over horrorblessure Musiala'

Voor Bayern München zijn de kwartfinales zaterdag het eindstation geworden op het WK voor clubs ...

596
596
‘Boodschap Saelemaekers maakt alles duidelijk’

Voor een aantal Rode Duivels belooft het nog een drukke transferzomer te worden. Verschillende ...

105
105
Hasi spreekt klare taal over nieuwe Anderlecht-deals

Het nieuwe Anderlecht voor komend seizoen krijgt alsmaar meer vorm. Zaterdag boekte het zijn tweede ...

846
846
AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Bij AA Gent slaan ze dit seizoen nog maar eens een nieuwe richting in. Na de desastreuze play-offs ...

163
163
Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

Zulte Waregem maakt straks na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. De stap ...

178
178
Anderlecht rondt spraakmakende terugkeer helemaal af

Anderlecht blijft deze zomer bijzonder actief op de transfermarkt. Er streken de voorbije weken al ...

289
289
WK Clubs: PSG nekt Bayern, Musiala-drama overschaduwt clash

Paris Saint-Germain blijft op koers om na de treble ook het WK voor clubs te winnen. De Franse ...

107
107
'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Club Brugge reisde zaterdag af naar Groot-Brittanië voor een oefenwedstrijd en een stage. ...

812
812
Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs

Zaterdag werd in Atlanta de mooiste affiche van de kwartfinales op het WK voor clubs afgewerkt. Zo ...

589
589
'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

Standard toont zich bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. De Rouches haalden inmiddels al ...

358
358
KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Op 25 juli wordt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Om zo goed mogelijk ...

235
235
Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk

RSC Anderlecht heeft zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding al winnend kunnen afsluiten. De ...

789
789
Derde peperdure aankoop Chelsea, Inter shopt in eigen land

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Chelsea FC pakte ...

63
63
Fink vol lof: verrassende uitblinker in oefenzege Genk

KRC Genk kan aanstaande maandag met een positief gevoel op stage naar Duitsland vertrekken. De ...

380
380
Miljoenendeal rond: Club Brugge kondigt vertrek De Cuyper aan

Club Brugge heeft zaterdag opnieuw afscheid genomen van één van zijn ...

359
359
Anderlecht heeft beet: aanwinst gespot op Neerpede

RSC Anderlecht werkte zaterdagnamiddag een oefenwedstrijd af tegen het Griekse Aris. De partij in ...

450
450
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar verder escaleren. Normaal gezien werd de middenvelder ...

1333
1333
Jonkie nekt Union in duel der Lage Landen-kampioenen

Union SG heeft zaterdagnamiddag zijn eerste nederlaag van de voorbereiding geleden. In de oefenmatch ...

79
79

Meer sportnieuws