Vrancken reageert klassevol op 'irritant gedrag' Fiorentina

door
Vrancken reageert klassevol op 'irritant gedrag' Fiorentina

KRC Genk heeft donderdagavond met een degelijk resultaat gedebuteerd in de poules van de Conference League. Op eigen veld kwamen de Limburgers nochtans tot twee keer toe op achterstand tegen ACF Fiorentina. Maar uiteindelijk eindigde de partij toch op 2-2.

Genk-doelman Maarten Vandevoordt is sterk aan het seizoen begonnen, maar donderdag ging het sluitstuk al snel in de fout. Zo schatte hij een kopbal verkeerd in, waardoor de Italianen al na enkele minuten op voorsprong kwamen. Racing antwoordde echter al snel: Andi Zeqiri trapte de 1-1 van dichtbij tegen de touwen.

De thuisploeg slaagde er echter niet in om die tussenstand vast te houden tot aan de rust. Fiorentina-verdediger Luca Ranieri beleefde immers één van de meest productieve wedstrijden uit zijn carrière en tekende voor zijn tweede doelpunt van de avond. De 1-2 was meteen ook de ruststand.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

Irritante Italianen

En daar leken de bezoekers vrede mee te nemen. In de tweede periode voetbalde Fiorentina niet echt meer mee en werden al snel de nodige trucjes bovengehaald om tijd te rekken. Iets wat duidelijk voor irritatie zorgde bij de Genkse spelers en supporters.

Coach Wouter Vrancken reageerde echter klassevol op deze houding. "Zij voelden op een bepaald moment ook aan dat wij de bovenhand hadden. Dan kan je niet meer open en bloot spelen. Ik heb me er in ieder geval zelf niet aan geïrriteerd, maar wel genoten van wat de jongens presteerden", klonk het bij Sporza.

Betere ploeg

Vrancken was dan ook tevreden achteraf. Via Mark McKenzie werd het immers nog 2-2 en in de slotminuten was Tolu Arokodare nog erg dicht bij de winnende treffer. "Op voorhand zou je tekenen voor dit resultaat, maar als je de wedstrijd ziet en er moest een ploeg winnen, dan waren wij het wel. We hebben weinig tot niks weggeven buiten die stilstaande fases, we hebben gepusht en veel goede combinaties op de mat gelegd."

Genk was de beste ploeg ...

Meest recent

Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

6
6
Van transferbom tot familieman: Nainggolan verrast

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

6
6
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

190
190
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

116
116
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

102
102
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

103
103
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

105
105
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

75
75
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

335
335
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

76
76
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

305
305
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

111
111
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

718
718
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

422
422
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

115
115
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

520
520
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

645
645
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

960
960
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

163
163
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

117
117
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

142
142
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

177
177
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

209
209
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

81
81
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

263
263

Meer sportnieuws