Vrancken reageert klassevol op 'irritant gedrag' Fiorentina

616
Vrancken reageert klassevol op 'irritant gedrag' Fiorentina

KRC Genk heeft donderdagavond met een degelijk resultaat gedebuteerd in de poules van de Conference League. Op eigen veld kwamen de Limburgers nochtans tot twee keer toe op achterstand tegen ACF Fiorentina. Maar uiteindelijk eindigde de partij toch op 2-2.

Genk-doelman Maarten Vandevoordt is sterk aan het seizoen begonnen, maar donderdag ging het sluitstuk al snel in de fout. Zo schatte hij een kopbal verkeerd in, waardoor de Italianen al na enkele minuten op voorsprong kwamen. Racing antwoordde echter al snel: Andi Zeqiri trapte de 1-1 van dichtbij tegen de touwen.

De thuisploeg slaagde er echter niet in om die tussenstand vast te houden tot aan de rust. Fiorentina-verdediger Luca Ranieri beleefde immers één van de meest productieve wedstrijden uit zijn carrière en tekende voor zijn tweede doelpunt van de avond. De 1-2 was meteen ook de ruststand.

LEES OOK: STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

Irritante Italianen

En daar leken de bezoekers vrede mee te nemen. In de tweede periode voetbalde Fiorentina niet echt meer mee en werden al snel de nodige trucjes bovengehaald om tijd te rekken. Iets wat duidelijk voor irritatie zorgde bij de Genkse spelers en supporters.

Coach Wouter Vrancken reageerde echter klassevol op deze houding. "Zij voelden op een bepaald moment ook aan dat wij de bovenhand hadden. Dan kan je niet meer open en bloot spelen. Ik heb me er in ieder geval zelf niet aan geïrriteerd, maar wel genoten van wat de jongens presteerden", klonk het bij Sporza.

Betere ploeg

Vrancken was dan ook tevreden achteraf. Via Mark McKenzie werd het immers nog 2-2 en in de slotminuten was Tolu Arokodare nog erg dicht bij de winnende treffer. "Op voorhand zou je tekenen voor dit resultaat, maar als je de wedstrijd ziet en er moest een ploeg winnen, dan waren wij het wel. We hebben weinig tot niks weggeven buiten die stilstaande fases, we hebben gepusht en veel goede combinaties op de mat gelegd."

Genk was de beste ploeg ...

Meest recent

Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

2
2
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

45
45
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

68
68
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

168
168
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

193
193
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

30
30
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

213
213
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

50
50
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

28
28
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

125
125
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

121
121
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

69
69
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

51
51
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

56
56
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

60
60
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

345
345
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

63
63
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

54
54
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

147
147
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

93
93
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

152
152
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

183
183
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

68
68
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

81
81
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

400
400

Meer sportnieuws