Grote zondebok bij United: "We verliezen door mijn schuld"

door
Grote zondebok bij United:

Manchester United had gehoopt een doorstart te nemen in de Champions League na de tegenvallende resultaten in eigen land. Maar dat lukte niet voor de Engelse grootmacht. Zo werd woensdagavond met 4-3 verloren op het veld van Bayern München.

De Mancunians zijn behoorlijk teleurstellend begonnen aan het nieuwe seizoen. Na de nederlaag van afgelopen weekend tegen Brighton, staan ze slechts dertiende in de Premier League met een magere 6 op 15. Daarnaast zijn er ook nog de extra sportieve problemen met Antony en Jadon Sancho.

De Champions League moest dan ook voor een nieuw begin zorgen. Maar ook op het veld van de Duitse kampioen liep het fout. De thuisploeg kwam in de eerste helft op voorsprong: Leroy Sané opende de score na een pijnlijke fout van United-doelman André Onana. 

LEES OOK: 'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Onana schuldbewust

Serge Gnabry zorgde vervolgens nog voor rust voor de 2-0. United toonde in de tweede periode echter wel veerkracht en tekende tot drie keer toe voor een aansluitingstreffer, maar uiteindelijk won Bayern met 4-3. En dus woog de fout van Onana erg zwaar door in de eindafrekening. 

De opvolger van de afgedankte David De Gea toonde zich achteraf wel schuldbewust. "We begonnen heel goed, maar na mijn fout raakten we de controle over de wedstrijd kwijt", werd hij geciteerd bij VI. "Ik ben hier degene die het team in de steek laat. We verliezen hier door mij. Maar goed, dit is het leven van een keeper. We moeten door."

Dramatische start

Voor Onana is zijn avontuur bij United dus in mineur van start gegaan. Sinds zijn komst wist de club amper te winnen. "Ik heb nog veel te bewijzen. Mijn start hier is niet zo goed als ik had gehoopt. Het gaat nog niet zoals ik wil. Dit was een van mijn slechtste wedstrijden. Dat is zwaar. Dit is een grote club en ik wil het hier zo goed mogelijk doen. We hadden hier een mooie kans om terug te vechten, dat is niet gelukt."

Wie vindt u de beste doelman?

Meest recent

‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

14
14
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

9
9
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

33
33
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

273
273
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

43
43
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

419
419
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

284
284
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

19
19
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

61
61
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

133
133
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

358
358
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

180
180
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

604
604
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

486
486
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

230
230
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

60
60
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

292
292
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

54
54
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

849
849
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

193
193
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

145
145
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

55
55
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

313
313
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

392
392
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

99
99

Meer sportnieuws