Grote zondebok bij United: "We verliezen door mijn schuld"

door
Grote zondebok bij United:

Manchester United had gehoopt een doorstart te nemen in de Champions League na de tegenvallende resultaten in eigen land. Maar dat lukte niet voor de Engelse grootmacht. Zo werd woensdagavond met 4-3 verloren op het veld van Bayern München.

De Mancunians zijn behoorlijk teleurstellend begonnen aan het nieuwe seizoen. Na de nederlaag van afgelopen weekend tegen Brighton, staan ze slechts dertiende in de Premier League met een magere 6 op 15. Daarnaast zijn er ook nog de extra sportieve problemen met Antony en Jadon Sancho.

De Champions League moest dan ook voor een nieuw begin zorgen. Maar ook op het veld van de Duitse kampioen liep het fout. De thuisploeg kwam in de eerste helft op voorsprong: Leroy Sané opende de score na een pijnlijke fout van United-doelman André Onana. 

LEES OOK: ‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Onana schuldbewust

Serge Gnabry zorgde vervolgens nog voor rust voor de 2-0. United toonde in de tweede periode echter wel veerkracht en tekende tot drie keer toe voor een aansluitingstreffer, maar uiteindelijk won Bayern met 4-3. En dus woog de fout van Onana erg zwaar door in de eindafrekening. 

De opvolger van de afgedankte David De Gea toonde zich achteraf wel schuldbewust. "We begonnen heel goed, maar na mijn fout raakten we de controle over de wedstrijd kwijt", werd hij geciteerd bij VI. "Ik ben hier degene die het team in de steek laat. We verliezen hier door mij. Maar goed, dit is het leven van een keeper. We moeten door."

Dramatische start

Voor Onana is zijn avontuur bij United dus in mineur van start gegaan. Sinds zijn komst wist de club amper te winnen. "Ik heb nog veel te bewijzen. Mijn start hier is niet zo goed als ik had gehoopt. Het gaat nog niet zoals ik wil. Dit was een van mijn slechtste wedstrijden. Dat is zwaar. Dit is een grote club en ik wil het hier zo goed mogelijk doen. We hadden hier een mooie kans om terug te vechten, dat is niet gelukt."

Wie vindt u de beste doelman?

Meest recent

'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

24
24
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

149
149
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

231
231
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

35
35
'Genk pusht voor coach: gesprek met topkandidaat gepland'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

741
741
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

179
179
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

388
388
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

66
66
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

901
901
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

102
102
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

187
187
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

281
281
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

110
110
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

351
351
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

332
332
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

72
72
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

39
39
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

909
909
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

96
96
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

170
170
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

715
715
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

381
381
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

273
273
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

660
660
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

452
452

Meer sportnieuws