Grote zondebok bij United: "We verliezen door mijn schuld"

door
Grote zondebok bij United:

Manchester United had gehoopt een doorstart te nemen in de Champions League na de tegenvallende resultaten in eigen land. Maar dat lukte niet voor de Engelse grootmacht. Zo werd woensdagavond met 4-3 verloren op het veld van Bayern München.

De Mancunians zijn behoorlijk teleurstellend begonnen aan het nieuwe seizoen. Na de nederlaag van afgelopen weekend tegen Brighton, staan ze slechts dertiende in de Premier League met een magere 6 op 15. Daarnaast zijn er ook nog de extra sportieve problemen met Antony en Jadon Sancho.

De Champions League moest dan ook voor een nieuw begin zorgen. Maar ook op het veld van de Duitse kampioen liep het fout. De thuisploeg kwam in de eerste helft op voorsprong: Leroy Sané opende de score na een pijnlijke fout van United-doelman André Onana. 

LEES OOK: 'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

Onana schuldbewust

Serge Gnabry zorgde vervolgens nog voor rust voor de 2-0. United toonde in de tweede periode echter wel veerkracht en tekende tot drie keer toe voor een aansluitingstreffer, maar uiteindelijk won Bayern met 4-3. En dus woog de fout van Onana erg zwaar door in de eindafrekening. 

De opvolger van de afgedankte David De Gea toonde zich achteraf wel schuldbewust. "We begonnen heel goed, maar na mijn fout raakten we de controle over de wedstrijd kwijt", werd hij geciteerd bij VI. "Ik ben hier degene die het team in de steek laat. We verliezen hier door mij. Maar goed, dit is het leven van een keeper. We moeten door."

Dramatische start

Voor Onana is zijn avontuur bij United dus in mineur van start gegaan. Sinds zijn komst wist de club amper te winnen. "Ik heb nog veel te bewijzen. Mijn start hier is niet zo goed als ik had gehoopt. Het gaat nog niet zoals ik wil. Dit was een van mijn slechtste wedstrijden. Dat is zwaar. Dit is een grote club en ik wil het hier zo goed mogelijk doen. We hadden hier een mooie kans om terug te vechten, dat is niet gelukt."

Wie vindt u de beste doelman?

Meest recent

Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

35
35
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

73
73
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

108
108
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

97
97
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

289
289
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

468
468
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

187
187
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

23
23
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

77
77
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

76
76
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

103
103
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

340
340
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

54
54
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

476
476
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

274
274
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

390
390
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

36
36
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

38
38
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

80
80
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

141
141
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

78
78
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

487
487
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

178
178
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

360
360

Meer sportnieuws