Trossard en co kleineren PSV, Bayern kopt United na spektakelslot

door
Trossard en co kleineren PSV, Bayern kopt United na spektakelslot

Arsenal FC heeft woensdagavond een geslaagde comeback gemaakt in de Champions League. De Engelse vicekampioen haalde het met duidelijke 4-0-cijfers van PSV na onder meer een doelpunt en assist van Leandro Trossard. In dé topper van de avond haalde Bayern München het dan weer van Manchester United: 4-3.

LEES OOK: 'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

GROEP A

Nadat Galatasaray en FC Kopenhagen in de vooravond 2-2-gelijk hadden gespeeld, was het uitkijken naar de kraker tussen Bayern en United. De Duitse kampioen vatte zijn thuismatch aan als favoriet en maakte die rol ook waar. Sané trapte de openingstreffer voorbij een grabbelende Onana, Gnabry verdubbelde nog voor rust. Na de pauze zorgde Hojlund weliswaar voor de aansluitingstreffer, Kane ontnam de hoop van zijn landgenoten echter van op de stip.

In een spectaculaire slotfase wist Casemiro nog even voor spanning te zorgen. Maar de ingevallen Bayern-parel Tel zette zijn ploeg definitief op weg naar de zege. In de absolute slotseconden belandde een vrije trap van Fernandes nog in het Beierse doel, desondanks kwam de thuisoverwinning niet meer in gevaar. Bayern grijpt dus meteen de leiding in de poule, bij het geplaagde United nemen de zorgen verder toe.

GROEP B

In de tweede poule kwamen een aantal Rode Duivels aan de bak in het duel tussen Arsenal en PSV. Bij de bezoekers mocht Bakayoko immers starten, bij de thuisploeg verscheen Trossard aan de aftrap. En die laatste liet ook van zich spreken. Na de openingstreffer van Saka maakte Trossard er zelf 2-0 van.

Vervolgens tekende hij ook voor de assist op de 3-0 van Jesus. Na de pauze was het aanvoerder Ødegaard die de 4-0-eindstand vastlegde. Arsenal is door deze zege ook leider, in het andere duel speelde het Sevilla van invaller Lukebakio 1-1-gelijk tegen RC Lens.

GROEP C

Dankzij een late goal van Bellingham, had favoriet Real Madrid eerder op de avond de volle buit gepakt tegen Union Berlin. En dus was het uitkijken naar het antwoord van uitdager SSC Napoli. De Italiaanse kampioen had het behoorlijk lastig op het veld van SC Braga. De Portugezen leken zelfs op weg naar een puntje, maar via een owngoal van Niakaté haalde Napoli het uiteindelijk toch met 1-2.

GROEP D

Voor de Portugese ploegen werd het overigens een zwarte avond. RB Salzburg zorgde immers voor één van de grootste verrassingen op bezoek bij SL Benfica. De thuisploeg kwam al na enkele minuten met een mannetje minder te staan na rood voor Silva. De Oostenrijkers profiteerden daar optimaal van en stuntten uiteindelijk met een 0-2-zege. Internazionale tot slot, mocht van geluk spreken met een puntje tegen Real Sociedad na een laat doelpunt van Martinez.

Arsenal kan dit seizoen de Champions League winnen ...

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

81
81
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

15
15
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

32
32
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

56
56
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

376
376
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

307
307
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

254
254
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

82
82
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

609
609
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

573
573
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

305
305
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

111
111
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

156
156
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

57
57
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

83
83
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

425
425
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

58
58
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

63
63
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

149
149
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

143
143
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

204
204
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

47
47
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

181
181
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

380
380
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws