Trossard en co kleineren PSV, Bayern kopt United na spektakelslot

219
Trossard en co kleineren PSV, Bayern kopt United na spektakelslot

Arsenal FC heeft woensdagavond een geslaagde comeback gemaakt in de Champions League. De Engelse vicekampioen haalde het met duidelijke 4-0-cijfers van PSV na onder meer een doelpunt en assist van Leandro Trossard. In dé topper van de avond haalde Bayern München het dan weer van Manchester United: 4-3.

LEES OOK: 'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

GROEP A

Nadat Galatasaray en FC Kopenhagen in de vooravond 2-2-gelijk hadden gespeeld, was het uitkijken naar de kraker tussen Bayern en United. De Duitse kampioen vatte zijn thuismatch aan als favoriet en maakte die rol ook waar. Sané trapte de openingstreffer voorbij een grabbelende Onana, Gnabry verdubbelde nog voor rust. Na de pauze zorgde Hojlund weliswaar voor de aansluitingstreffer, Kane ontnam de hoop van zijn landgenoten echter van op de stip.

In een spectaculaire slotfase wist Casemiro nog even voor spanning te zorgen. Maar de ingevallen Bayern-parel Tel zette zijn ploeg definitief op weg naar de zege. In de absolute slotseconden belandde een vrije trap van Fernandes nog in het Beierse doel, desondanks kwam de thuisoverwinning niet meer in gevaar. Bayern grijpt dus meteen de leiding in de poule, bij het geplaagde United nemen de zorgen verder toe.

GROEP B

In de tweede poule kwamen een aantal Rode Duivels aan de bak in het duel tussen Arsenal en PSV. Bij de bezoekers mocht Bakayoko immers starten, bij de thuisploeg verscheen Trossard aan de aftrap. En die laatste liet ook van zich spreken. Na de openingstreffer van Saka maakte Trossard er zelf 2-0 van.

Vervolgens tekende hij ook voor de assist op de 3-0 van Jesus. Na de pauze was het aanvoerder Ødegaard die de 4-0-eindstand vastlegde. Arsenal is door deze zege ook leider, in het andere duel speelde het Sevilla van invaller Lukebakio 1-1-gelijk tegen RC Lens.

GROEP C

Dankzij een late goal van Bellingham, had favoriet Real Madrid eerder op de avond de volle buit gepakt tegen Union Berlin. En dus was het uitkijken naar het antwoord van uitdager SSC Napoli. De Italiaanse kampioen had het behoorlijk lastig op het veld van SC Braga. De Portugezen leken zelfs op weg naar een puntje, maar via een owngoal van Niakaté haalde Napoli het uiteindelijk toch met 1-2.

GROEP D

Voor de Portugese ploegen werd het overigens een zwarte avond. RB Salzburg zorgde immers voor één van de grootste verrassingen op bezoek bij SL Benfica. De thuisploeg kwam al na enkele minuten met een mannetje minder te staan na rood voor Silva. De Oostenrijkers profiteerden daar optimaal van en stuntten uiteindelijk met een 0-2-zege. Internazionale tot slot, mocht van geluk spreken met een puntje tegen Real Sociedad na een laat doelpunt van Martinez.

Arsenal kan dit seizoen de Champions League winnen ...

Meest recent

Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

0
0
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

13
13
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

9
9
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

60
60
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

247
247
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

26
26
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

273
273
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

119
119
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

164
164
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

404
404
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

139
139
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

142
142
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

632
632
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

163
163
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

104
104
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

136
136
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

35
35
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

84
84
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

338
338
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

47
47
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

59
59
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

24
24
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

134
134
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

64
64
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

240
240

Meer sportnieuws