Mulder smaakt opmerkelijke actie Van Bommel niet

door
Mulder smaakt opmerkelijke actie Van Bommel niet

De eerste kennismaking met de Champions League is voor Antwerp een harde leerschool geworden. De Great Old kon tien minuten lang gelijke tred houden met FC Barcelona, maar dat duwde vervolgens het gaspedaal in en smeerde de Belgische kampioen een afstraffing aan.

Vooral in de eerste helft ging het op een gegeven moment heel erg snel. Op amper elf minuten tijd scoorde Barça drie keer om een beslissende kloof te slaan. João Felix opende eerst zelf de score en kroop daarna in de rol van aangever voor de 2-0 van Robert Lewandowski.

LEES OOK: Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Van Bommel in gesprek met Xavi

Na die goal registreerden de camera's een opmerkelijk tafereel. Zo was immers te zien hoe Antwerp-coach Mark van Bommel even gezellig stond te keuvelen met zijn Barça-collega Xavi. De twee kennen elkaar natuurlijk zeer goed, want ze waren nog een jaar ploegmaats bij Barça.

Wat de coaches aan elkaar vertelden, was niet duidelijk. Velen vermoeden dat Van Bommel zijn collega misschien gevraagd zal hebben om het toch wat rustig aan te gaan doen.

Mulder wil meer pit

Als dat al zou zijn wat Van Bommel gevraagd heeft, heeft het in ieder geval weinig uitgehaald. Het werd snel daarna 3-0 na een own-goal van Bataille en in de tweede helft walste Barça gewoon verder over Antwerp.

Jan Mulder kon de actie van Van Bommel in ieder geval niet smaken. "Ik heb het niet zo begrepen op coaches die altijd maar staan te roepen en te molenwieken langs de zijlijn. Van Bommel doet dat dikwijls perfect. Maar hier mag hij toch best wat pittiger en vuriger zijn, in plaats van wat te converseren met de tegenstander", haalde hij uit bij VTM.

Ben je het eens met Mulder?

Meest recent

Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

89
89
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

188
188
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

120
120
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

97
97
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

145
145
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

23
23
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

182
182
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

121
121
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

106
106
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

178
178
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

47
47
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

65
65
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

316
316
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

257
257
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

242
242
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

154
154
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

129
129
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

185
185
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

68
68
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

106
106
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

340
340
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

148
148
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

485
485
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

164
164
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

419
419

Meer sportnieuws