Chelsea verwelkomde eerder deze week een nieuwe spits in de persoon van Samuel Eto'o. Trainer José Mourinho, die met de Kameroener eerder samenwerkte bij Internazionale, hoopt dat zijn pupil voor de nodige goals kan zorgen. Fernando Torres moet door de komst van Eto'o mogelijk wijken.
Torres arriveerde medio 2011 voor bijna zestig miljoen euro bij Chelsea, maar heeft op Stamford Bridge moeite om zijn torenhoge transfersom waar te maken. De Spanjaard, die 106 interlands achter zijn naam heeft staan, wist tot dusver slechts vijftien keer het net te vinden voor
The Blues. De club denkt er aan om hem deze zomer van de hand te doen, meldt
Daily Mirror.
Volgens het medium zouden diverse Spaanse clubs al bij Chelsea hebben geïnformeerd naar de spits. De Londenaren zouden bereid zijn om te luisteren naar aanbiedingen voor de 29-jarige Torres. Ook Demba Ba, die in de belangstelling staat van zijn voormalige werkgever Newcastle United, zou mogen vertrekken.