Sven Kums onthult: "Interesse van andere ploegen"

door
Sven Kums onthult:

AA Gent is goed aan het seizoen begonnen. Het boekte een 10 op 12 in de Jupiler Pro League en Europees staat het op twee matchen van de groepsfase van de Conference League. Dat is mede te danken aan de goede prestaties van Sven Kums. De ervaren middenvelder tekende enkele maanden geleden voor één seizoen bij in de Ghelamco Arena. Hij gaf daar meer uitleg over.

LEES OOK: Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Kums tekende bij in Gent

Het waren zeker geen makkelijke maanden voor Kums, want AA Gent talmde zeer lang omtrent een nieuw contract. De voormalige speler van Anderlecht leverde zelfs in om een jaar bij te tekenen. Beide partijen zijn echter gelukkig dat ze toch zijn blijven samenwerken. In Het Laatste Nieuws verklaarde Kums waarom hij in Gent bleef.

"Voor elke werknemer is inleveren ambetant. Ook voor mij. Maar, inderdaad, ik ben er mee akkoord gegaan. Omdat ik hier super graag ben. Er waren nog clubs geïnteresseerd, maar ik vind het leuk om hier te spelen, in dit stadion. Voor mijn familie was stabiliteit belangrijk. En ook Europees voetbal was cruciaal. Ik wilde absoluut nog een Europese campagne beleven, want ik besef dat het mijn laatste kan worden. Ik hoop dat we in de thuismatch tegen APOEL meteen een grote stap richting kwalificatie zetten. Maar dus: verlengen bij AA Gent was gewoon de logische keuze", aldus de middenvelder.

Goed begonnen aan het seizoen

Kums is 35 jaar en bekijkt het nu jaar per jaar. Op dit moment is hij een absolute smaakmaker bij AA Gent. Hij startte het seizoen met 4 assists in 8 partijen.

Gaat Kums na dit jaar nog voor Gent spelen?

Meest recent

Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

1
1
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

127
127
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

247
247
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

119
119
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

177
177
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1029
1029
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

245
245
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

285
285
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

111
111
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

293
293
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

152
152
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

71
71
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

71
71
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

731
731
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

151
151
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

429
429
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

114
114
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

539
539
Antwerp luidt alarmbel: rampscenario voor Overmars

Dankzij een negen op negen, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de Croky Cup, ...

252
252
'Leko drukt stempel: wissel van de wacht bij Club Brugge'

Ivan Leko heeft zijn competitiestart bij Club Brugge niet gemist, want ondanks een barslechte eerste ...

762
762
Met De Cat naar WK? Garcia geeft selectiehint

De voorbije maanden is Nathan De Cat op indrukwekkende wijze ontbolsterd bij Anderlecht. Na zijn ...

194
194
JPL-smaakmaker brengt Club en Anderlecht transferboodschap

Binnen een tweetal weken gaat de wintermercato van start. Zowel bij Club Brugge als Anderlecht ...

225
225
'Club Brugge gruwelt: Barça wil toptalent wegkapen'

Club Brugge zette de voorbije jaren enorme stappen in zijn jeugdopleiding en plukt daar alsmaar meer ...

462
462
'Guardiola dropt toekomstbom: City kiest opvolger'

Nadat het vorig seizoen plots helemaal instortte, lijkt Manchester City dit seizoen weer herrezen te ...

83
83
Uithaal Garcia naar Club: bond neemt standpunt in

Intussen is Rudi Garcia een jaar aan de slag als bondscoach van de Rode Duivels. In die periode liet ...

405
405

Meer sportnieuws