'Lokonga krijgt reddingsboei uit Premier League toegeworpen'

door
'Lokonga krijgt reddingsboei uit Premier League toegeworpen'

Terwijl het einde van de zomermercato met rasse schreden nadert, hoopt ook een aantal (kandidaat-)Rode Duivels nog van club te veranderen. Dat is onder meer het geval voor Albert Sambi Lokonga. De middenvelder zou wel eens een nieuwe transfer binnen de Premier League kunnen maken.

De 23-jarige middenvelder is een jeugdproduct van RSC Anderlecht en groeide daar ook uit tot één van de sterkhouders, hij droeg er zelfs een tijdje de aanvoerdersband. In de zomer van 2021 besloot Lokonga echter om zich aan een nieuwe stap in zijn carrière te wagen. Zo verhuisde hij voor de nodige miljoenen richting Arsenal FC.

LEES OOK: 'Arsenal gebruikt Trossard in spectaculaire transferzet'

Geen Kompany-reünie

Maar die stap bleek toch nog wat te groot. De eenmalige Rode Duivel kwam bij de Gunners slechts zelden van de bank af. In januari werd dan ook een tijdelijke oplossing gezocht. Zo trok de middenvelder op huurbasis naar Crystal Palace. Dat avontuur ging veelbelovend van start, maar na een trainerswissel belandde hij ook in Selhurst Park op een zijspoor.

Een verlengd verblijf bij Palace bleek dan ook niet aan de orde. En dus moet een andere uitdaging gezocht worden. Lokonga werd onder meer gelinkt aan een reünie met Vincent Kompany, maar de middenvelder stond naar verluidt zelf niet te popelen om Burnley FC aan de slag te gaan. Mogelijk biedt een andere PL-club hem nu een reddingsboei aan.

Plan B bij Brighton

Zo zou Lokonga op de verlanglijst staan bij Brighton and Hove Albion. Na het verlies van onder meer Moises Caicedo, zoeken de Seagulls nog een extra middenvelder. Lokonga zou daarbij één van de pistes zijn, maar transferexpert Fabrizio Romano meldt dat hij niet de eerste keuze is. Carlos Baleba, momenteel aan de slag bij Lille OSC, is het topdoelwit. Pas wanneer hij onhaalbaar blijkt, wordt het vizier op de jonge Belg gericht.

🔥 Wat iedereen nu leest

Marc Coucke na horroravond: 'Van Looy gooit ijs op het vuur'
Marc Coucke na horroravond: 'Van Looy gooit ijs op het vuur'
Boskamp verrast met een geheim dat hij al jaren draagt
Boskamp verrast met een geheim dat hij al jaren draagt

Lokonga is destijds te snel vertrokken bij Anderlecht ...

Meest recent

'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

Aanstaande woensdag opent Club Brugge KV zijn campagne in de voorrondes van de Champions League op ...

207
207
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'

We maakten al melding van het feit dat Achraf Hakimi in een verkrachtingszaak moet vrezen voor een ...

80
80
'Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over vertrek Dolberg'

RSC Anderlecht speelde donderdag een ronduit belabberde wedstrijd op het veld van BK Häcken, ...

134
134
'Club speelt met vuur: bizarre beslissing op transfermarkt'

In aanloop naar het Europese duel tegen RB Salzburg heeft Club Brugge geen goede beurt gemaakt. ...

482
482
'Frutos flikt het en haalt ex-speler Anderlecht'

Nicolas Frutos heeft bij La Louvière heel wat oude bekenden van RSC Anderlecht gehaald. ...

102
102
'Renard raast door: Anderlecht strikt wéér een spits'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Olivier Renard en Tim Borguet gaan ...

273
273
Vanaken boos: "Dit is goedkoop en moet eruit!"

Club Brugge heeft vanavond zijn eerste nederlaag geleden op het veld van KV Mechelen. Blauw-Zwart ...

385
385
KV Mechelen stuurt Club Brugge met kater richting CL

KV Mechelen ontving vanavond Club Brugge. Altijd een interessant duel en ook deze keer was het dat. ...

240
240
Transfer Genk: “Híj belichaamt waar wij voor staan”

KRC Genk maakt de afgelopen maanden werk van heel wat contractverlengingen van jonge gasten. De club ...

230
230
Vanderbiest verklapt: “Er speelt iets rond hém”

Bij KV Mechelen zullen er wellicht nog wat spelers gaan vertrekken. De Maneblussers praten over een ...

193
193
Club Brugge in de problemen bij KVM: "Hij is een catastrofe"

KV Mechelen en Club Brugge hebben vanavond de tweede speeldag in de Jupiler Pro League op gang ...

574
574
STVV deelt transferboodschap mee na vertrek Bertaccini

STVV heeft Adriano Bertaccini verkocht aan RSC Anderlecht. De Kanaries verdienen miljoen euro's aan ...

143
143
OH Leuven slaat stevig toe: "Getekend tot 2029"

Oud-Heverlee Leuven is allerminst klaar op de transfermarkt. David Hubert verwacht nog wel het een ...

54
54
Spanning stijgt: plannen met Witsel liggen op tafel

Een tweetal maanden geleden droomden de fans van Standard luidop van een terugkeer van Axel Witsel. ...

278
278
Häcken-pandoering zorgt voor explosie in Lotto Park

De crisis loert om de hoek bij RSC Anderlecht. En het is amper 1 augustus. We haalden ruim een week ...

752
752
'Droomtransfer Lukebakio op til: topclub meldt zich'

Dodi Lukebakio kent een zeer mooie buitenlandse carrière. De flankaanvaller krijgt weinig ...

98
98
KV Mechelen - Club Brugge: Hayen voert twee wissels door

KV Mechelen en Club Brugge openen vanavond de tweede speeldag van de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart ...

238
238
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?

De afgelopen jaren zijn héél wat voetballers in contact gekomen met het gerecht. Daar ...

211
211
Ajax helpt Club Brugge met slimme transferzet

Ajax heeft een nieuwe aanwinst voorgesteld en dat zullen ze in Brugge zeer graag horen. De ...

289
289
Bertaccini heeft beet: toptransfer eindelijk officieel

De kogel is door de kerk: Adriano Bertaccini is een speler van RSC Anderlecht. Dat maakte de club ...

307
307
‘Anderlecht niet klaar: Renard smeedt nog transferplannen’

RSC Anderlecht is ferm aan het uitpakken op de zomertransferperiode. Anderlecht zal na het fiasco in ...

376
376
KAA Gent zweet peentjes: Leko al ferm onder druk

KAA Gent ging op de eerste speeldag van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met 3-1 onderuit ...

295
295
Zulte Waregem haalt nieuw goudhaantje binnen

Zulte Waregem hoopt dit seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De kampioen van ...

147
147
‘Club Brugge verbaast met vreemde Jashari-beslissing’

De soap rond Ardon Jashari is een dagelijkse bezigheid op de zomermercato. AC Milan duwt ferm door ...

1762
1762
Bekende voetbaltrainer redt twee meisjes van de dood

Een geweldig verhaal in de marge van het voetbal: voormalig Inter-trainer Andrea Stramaccioni heeft ...

101
101

Meer sportnieuws