TRANSFERUURTJE: 'Genk troeft Club af, toptransfer voor Theate'

door
TRANSFERUURTJE: 'Genk troeft Club af, toptransfer voor Theate'

De zomerse transferperiode draait inmiddels op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland zijn de meeste clubs volop bezig met het zoeken van versterking en het afronden van deals aan inkomende en uitgaande zijde. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks de belangrijkste transfers en opvallendste geruchten in het Transferuurtje.

LEES OOK: Kompany grijpt in bij Doku: opvallende raad voor ster

Jupiler Pro League

Een ruildeal met Joseph Paintsil is inmiddels van tafel, maar volgens Het Laatste Nieuws geeft KRC Genk de terugkeer van Paul Onuachu allerminst op. Het wordt dus zaak om een deal te vinden met Southampton, al volgt een doorbraak mogelijk pas in het uiterste slot van de mercato. Ondertussen zou Racing ook op Arnau Comas azen. De Spaanse verdediger van FC Basel is eveneens in beeld bij Club Brugge, volgens AS beschikken de Limburgers echter over de beste papieren.


AA Gent heeft zijn middenveld versterkt. Omri Gandelman heeft namelijk zijn handtekening gezet bij de Oost-Vlaamse club. De 23-jarige middenvelder komt over van Maccabi Netanya. Bij Gent tekende hij voor vier seizoenen. Naar verluidt zouden de Buffalo's ruim 2.3 miljoen euro neertellen voor de veelzijdige controlerende middenvelder. Ondertussen zou de club niet van plan zijn om mee te werken aan een vertrek van Hugo Cuypers, tenzij een aanzienlijk miljoenenbod op tafel komt.


Union SG heeft zijn nieuwe spits beet. Als directe vervanger voor Victor Boniface hengelde de club al een tijdje achter de diensten van de 23-jarige Algerijn Mohammed Amoura. En nu is zijn transfer ook in kannen en kruiken. De Algerijnse international zette zijn kribbel tot medio 2027, met optie tot nog een extra seizoen. Amoura kostte naar verluidt een slordige 4 miljoen euro en komt over van FC Lugano, de Europese opponent van Union in de voorrondes van de Europa League.


Verschillende bronnen bevestigen dat KV Mechelen op punt staat een nieuwe flankaanvaller te strikken. De Duitser Patrick Pflücke zou namelijk goed op weg zijn om bij Malinwa aan de slag te gaan. Als alles vlot verloopt wordt zijn overgang begin volgende week afgerond. Voorlopig staat Pflücke nog onder contract bij Servette FC, maar daar mag de 26-jarige Duitser vertrekken.

OH Leuven mikt na een tegenvallende seizoensstart op extra versterking. Dat meldt transferwatcher Sacha Tavolieri, die weet dat OHL werk maakt van de komst van Youssef Maziz (25). De aanvallende middenvelder zou de oversteek maken van het Franse FC Metz. Met de transfer zou om en bij de 1,5 miljoen euro gemoeid zijn.

Buitenland

Manchester City heeft zijn zinnen gezet op de komst van Jérémy Doku. Er werd zelfs gewag gemaakt van een persoonlijk akkoord met de Engelse kampioen. Maar een doorbraak met zijn club Stade Rennais is er vooralsnog niet. En ondertussen duiken ook andere kapers op. Zo weet L'Equipe dat er nog andere geïnteresseerden uit de Premier League zijn: West Ham United, Tottenham Hotspur en vooral Chelsea FC kan een gevaarlijk concurrent worden.


Ook die andere Rennes-Belg zou een mooie transfer kunnen maken. Opnieuw volgens L'Equipe zou Arthur Theate op de longlist van het grote Liverpool FC staan. Daarnaast zou ook Fulham FC hem volgen. Erg concreet lijken beide Engelse clubs evenwel niet. RB Leipzig zou dat wel zijn. De Duitse topclub, die speurt naar een vervanger voor Josko Gvardiol, zou zelfs de eerste contacten hebben gelegd.


FC Barcelona blijft doordrukken voor de komst van Joao Cancelo. Volgens transferexpert Fabrizio Romano is het slechts een kwestie van tijd alvorens een akkoord met Manchester City wordt beklonken. De onderhandelingen omtrent een huurdeal, met aankoopoptie, zouden hun ontknoping naderen. Enkel de salarisverdeling en de hoogte van de huurvergoeding zouden nog besproken moeten worden. Cancelo wil zelf alvast enkel en alleen naar de Spaanse kampioen trekken.

🔥 Wat iedereen nu leest

'DAZN zorgt voor onrust: rampscenario gevreesd'
'DAZN zorgt voor onrust: rampscenario gevreesd'
Tessa Wullaert breekt de stilte over bondscoach na EK-flop
Tessa Wullaert breekt de stilte over bondscoach na EK-flop

Welke club is het meest versterkt tegenover vorig seizoen?

Meest recent

Straf! NBA-ster kijkt met open mond naar... Anderlecht-pion

Heel wat voetballers volgen de NBA en kijken ook wel op naar de sterren in de populaire Amerikaanse ...

0
0
'Cercle Brugge en Charleroi passeren langs de kassa'

Cercle Brugge en Sporting Charleroi moeten de kassa vullen met uitgaande transfers om de tekorten af ...

15
15
'Witsel grof wild: twee clubs doen concreet voorstel'

Axel Witsel is nog steeds een clubloze speler. De tijd begint wel te dringen voor een transfer, want ...

54
54
Leko eindelijk tevreden: "Hij heeft het talent"

Ivan Leko zal zich dit weekend moeten herpakken. Een 0 op 6 is uit den boze en thuis tegen La ...

59
59
Druk neemt toe bij Club Brugge: Hayen ziet énorm werkpunt

Club Brugge verloor al bij al verdiend met 2-1 van KV Mechelen. Nordin Jackers had veel meer werk ...

187
187
Schoofs: "Zo is hij onhoudbaar voor KV Mechelen"

Wat zal Besnik Hasi denken als hij naar KV Mechelen kijkt? Na zijn vertrek ging het opmerkelijk ...

112
112
Deze RSCA-speler doet Boskamp glunderen van plezier

RSC Anderlecht is matig aan het seizoen begonnen. Alweer. De Brusselaars speelden twee zwakke ...

146
146
'Ontknoping nabij: Ordoñez neemt drastische beslissing'

Club Brugge wist deze zomer al bijna 50 miljoen euro op te verdienen aan de verkoop van ...

323
323
'Kompany kijkt vreemd op: totale transferwending bij Bayern'

Bayern München staat zaterdagnamiddag voor een interessant test richting het nieuwe seizoen en ...

53
53
Heftige discussie met Coosemans: Hasi doet boekje open

RSC Anderlecht sneuvelde donderdag in de voorrondes van de Europa League na een behoorlijk ...

734
734
Club door in Champions League? Dit zeggen de stats

Club Brugge wil net zoals vorig seizoen een mooie campagne neerzetten in de Champions League. ...

231
231
'Transferoorlog in Leipzig: Xavi Simons speelt het keihard'

Nog een dikke maand te gaan en de zomermercato zit er alweer op, maar er zitten nog heel wat grote ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelslag Anderlecht, droomtransfer Lukebakio'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

293
293
Transferkoorts in Brugge: volgt de grote klap nog?

Club Brugge ging met 2-1 onderuit op het veld van KV Mechelen. Nicky Hayen werd meteen met de neus ...

792
792
'Son barst in tranen uit en verrast met nieuwe club'

Heung-min Son (33) is een icoon van Tottenham Hotspur. De Zuid-Koreaan speelt er al sinds 2015, maar ...

163
163
Rik Verheye schokt met opvallende onthulling over thuis

Rik Verheye is de eigenaar van Sporting Hasselt én een fervent supporter van Club Brugge. In ...

96
96
Twee dikke buizen én transferitis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de eerste nederlaag van het seizoen al meteen te pakken. Blauw-Zwart won op de ...

857
857
Van der Elst roept ferme waarschuwing naar Hasi

RSC Anderlecht heeft vlak na de blamage tegen BK Hacken in de voorrondes van de Europa League met ...

343
343
Schoofs steekt mes dieper in wonde Club Brugge

KV Mechelen zorgde voor de eerste grote verrassing van het seizoen. Malinwa won in eigen huis met ...

520
520
Anderlecht heeft beet: aanwinst nummer 8 is binnen

RSC Anderlecht heeft daags na de komst van Adriano Bertaccini een volgende speler aangetrokken. De ...

496
496
'KV Mechelen verrast met transfer bij Club Brugge'

KV Mechelen en Club Brugge namen het gisterenavond tegen elkaar op. Dat was niet het enige nieuws ...

272
272
'Einde verhaal bij Antwerp: floptransfer mag beschikken'

Royal Antwerp FC sloeg vorig seizoen de bal inzake transfers meerdere keren mis. Voordien waren er ...

888
888
Wat Ruben Van Gucht deelt over Blanka verrast iedereen

Sportanker en wielerstem Ruben Van Gucht staat al jaren bekend om zijn scherpe interviews, ...

514
514
Hayen geeft dé reden voor opvallende wissel bij Club

Na amper drie officiële wedstrijd is de eerste nederlaag van het seizoen al een feit voor Club ...

408
408
'Terugkeer Ito maakt slachtoffer bij Genk'

KRC Genk is nog niet klaar op de zomerse transfermarkt. De Limburgers willen onder meer een ...

1215
1215

Meer sportnieuws