PSG start seizoen met slipper, Ajax herpakt zich na lekkere goals

93
PSG start seizoen met slipper, Ajax herpakt zich na lekkere goals

In navolging van de Jupiler Pro League, hebben dit weekend ook verschillende buitenlandse competities zich op gang getrokken. Voor titelverdediger Paris Saint-Germain ging de Ligue 1 alvast in mineur van start. In de Nederlandse Eredivisie kon Ajax zich dan weer herpakken met enkele lekkere doelpunten.

LEES OOK: Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Ligue 1: PSG kan niet scoren

Messi is inmiddels vertrokken, Mbappé wordt uit de selectie geweerd en ook Neymar lijkt op weg naar de uitgang. PSG moest het nieuwe seizoen dus zonder zijn gouden drietand van in de vorige jaargang aanvatten. Met een vijftal aanwinsten in de basis liet de ploeg van nieuwe coach Enrique in de organisatie desondanks een behoorlijke indruk achter tegen FC Lorient, maar in het aanvallende compartiment liep het fout. De weinige kansen die gecreëerd werden, bleven ook nog eens onbenut. En zo eindigde de match op een tegenvallend 0-0-gelijkspel. De PSG-fans hopen dan ook dat zo snel mogelijk een oplossing wordt gevonden in de Mbappé-saga. Een speler van zijn kaliber wordt duidelijk gemist.

Eredivisie: Ajax haalt achterstand op

De Nederlandse recordkampioen wil zich in de nieuwe jaargang herpakken na een bijzonder moeizaam seizoen. In de thuismatch tegen Heracles liep het echter al snel fout. Nadat doelman Riulli geblesseerd van het veld moest gedragen worden, kwamen de bezoekers ook nog eens op voorsprong. Maar met een heerlijke pegel (zie video onderaan) maakte aanwinst Medic er nog voor rust 1-1 van. In het slot van de tweede helft trok Ajax het laken helemaal naar zich toe via goals van Kudus en twee keer Bergwijn, zeker diens eerste mocht ook gezien worden. Ook de Amsterdammers zijn dus goed begonnen aan het nieuwe seizoen.

PSG wordt sowieso kampioen dit seizoen ...

Meest recent

De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

7
7
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

26
26
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

38
38
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

21
21
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

22
22
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

36
36
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

45
45
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

237
237
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

50
50
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

44
44
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

106
106
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

78
78
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

129
129
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

164
164
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

57
57
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

64
64
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

344
344
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

871
871
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

95
95
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

29
29
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

185
185
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

86
86
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

178
178
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

220
220
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

435
435

Meer sportnieuws