'Gesprekken lopen: Neymar op weg naar exit bij PSG'

340 stemmen
'Gesprekken lopen: Neymar op weg naar exit bij PSG'

De Ligue 1 trekt zich dit weekend weer op gang, maar de Franse competitie dreigt deze mercato nog zijn drie grootste sterren te verliezen. Lionel Messi vertrok inmiddels al naar de VS, terwijl Kylian Mbappé in afwachting van een oplossing uit de selectie wordt gehouden bij Paris Saint-Germain. En ook Neymar Jr. lijkt op weg naar de uitgang.

In de zomer van 2017 zorgde PSG voor een schokgolf in het mondiale voetbal door de aankoopoptie in het contract van Neymar bij FC Barcelona te lichten. De Parijzenaars betaalden daarvoor zo'n 222 miljoen, waardoor de Braziliaan tot op heden nog steeds de hoogste transfersom uit de geschiedenis achter zijn naam heeft staan. Maar uiteindelijk slaagde de technischvaardige aanvaller er niet in om aan de hoge verwachtingen te voldoen.

LEES OOK: 'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Riant salaris

Neymar haalde bij momenten weliswaar een uitmuntend niveau. Maar de Braziliaan toonde zich bijzonder blessuregevoelig en slaagde er niet in om PSG naar de Champions League-eindzege te leiden. Desondanks verdient hij een riant salaris. Het is dan ook een publiek geheim dat de club al een tijdje van de grootverdiener af wil. En inmiddels zou ook Neymar zelf zijn zinnen hebben gezet op een vertrek.

Terugkeer naar Barça?

Volgens transferexpert Fabrizio Romano zijn PSG en de entourage momenteel dan ook in gesprek om een gepaste oplossing te vinden. Beide partijen hopen zo snel mogelijk tot een doorbraak te komen. De vraag is evenwel waar de aanvaller zal belanden. Hij zou inmiddels voorstellen vanuit de MLS en Saudi-Arabië op zak hebben, maar prefereert een Europese topcompetitie. Een terugkeer naar FC Barcelona zou niet op voorhand uitgesloten zijn, maar lijkt momenteel onwaarschijnlijk.

Neymar heeft te weinig uit zijn carrière gehaald ...

Meest recent

Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

31
31
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

257
257
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

128
128
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

175
175
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

316
316
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

87
87
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

78
78
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

111
111
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

202
202
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

37
37
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

254
254
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

190
190
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

36
36
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

36
36
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

147
147
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

251
251
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

67
67
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

215
215
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

212
212
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

286
286
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

117
117
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

451
451
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

639
639
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

162
162

Meer sportnieuws