'Januzaj herlanceert carrière met verrassende transfer'

door
'Januzaj herlanceert carrière met verrassende transfer'

De Jupiler Pro League heeft zich afgelopen weekend weer op gang getrokken en ook de start van verschillende andere competities komt eraan. Ondertussen draait de zomerse transfercarrousel echter nog op volle toeren. En ook heel wat landgenoten komen nog in aanmerking voor een transfer.

Eind volgend seizoen wordt het Europees kampioenschap afgewerkt. Voor de (kandidaat-)Rode Duivels wordt het dan ook belangrijk om een club te vinden waar ze verzekerd zullen zijn van de nodige speelkansen. Een aantal heeft die inmiddels ook gevonden. Denk bijvoorbeeld aan Youri Tielemans (Aston Villa). Voor anderen worden het nog spannende weken.

Oplossing Januzaj

Onder meer Romelu Lukaku, Dodi Lukebakio, Roméo Lavia, Charles De Ketelaere, Amadou Onana, ... werden in de voorbije weken nadrukkelijk aan een transfer gelinkt. Ook Adnan Januzaj was al een tijdje op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 15-voudige Rode Duivel speelt sinds vorige zomer bij Sevilla FC, maar kwam daar amper in actie. In januari werd hij dan ook verhuurd aan Basaksehir. Die samenwerking kreeg echter geen vervolg. Nu lijkt evenwel een nieuwe oplossing in de maak.

Spaanse laagvlieger

Verschillende Spaanse bronnen melden namelijk dat Januzaj zich opmaakt voor een nieuwe transfer in La Liga. Zo zou hij op huurbasis bij Cadiz CF aan de slag gaan. Daarbij zou ook een (verplichte) aankoopoptie van een slordige 3 miljoen euro zijn afgesproken. Januzaj's salaris wordt in het komende seizoen dan weer verdeeld door beide clubs. Cadiz eindigde vorig seizoen slechts 14de in de Primera Division. Niet bepaald dus een stap hogerop, maar Januzaj is er normaal gezien wel verzekerd van voldoende minuten.

Een Januzaj in topvorm heeft zijn plaats bij de Rode Duivels ...

Meest recent

Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

41
41
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

18
18
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

95
95
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

101
101
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

89
89
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

226
226
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

205
205
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

177
177
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

582
582
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

251
251
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

502
502
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

545
545
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

488
488
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

475
475
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

395
395
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

131
131
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

134
134
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

78
78
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

29
29
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

395
395
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

224
224
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

517
517
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

43
43
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

575
575
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

226
226

Meer sportnieuws