Club Brugge ontgoochelt en raakt niet voorbij KV Mechelen

door
Club Brugge ontgoochelt en raakt niet voorbij KV Mechelen

Donderdag maakte Club Brugge nog indruk door in de Conference League met 3-0 te winnen, maar van het optimisme na die zege blijft intussen nog maar weinig open. KV Mechelen bleek een stuggere tegenstander dan het Deense Aarhus en hield een tegenvallend Blauw-Zwart in eigen stadion vrij makkelijk in bedwang. In zijn eerste thuiswedstrijd moet Club vrede nemen met een 1-1-gelijkspel.


Na de klinkende zege van donderdag zag Ronny Deila geen reden om aan zijn elftal te sleutelen, maar dat leverde geen flitsend voetbal op. Club was in de openingsfase wel dominant, maar echte kansen creëren lukte niet. Het Jan Breydelstadion schrok enkel op toen een afstandsschot van Onyedik plots op de paal belandde. Rond het halfuur verloor Club Skov Olsen met een blessure en enkele minuten later sloeg het noodlot weer toe. Op een vrije trap verwachtte Mignolet een voorzet van Storm en dus was hij compleet verrast toen Schoofs de bal in de korte hoek legde.

Club moest dus vol aan de bak in de tweede helft en Nusa zette ook snel Coucke aan het werk. Daarna viel het echter weer stil bij de thuisploeg, terwijl KV Mechelen zich beperkte tot het verdedigen van zijn voorsprong. Dat lukte niet, want iets na het uur ging de bal na een VAR-interventie plots op de stip voor een overtreding op Igor Thiago. De Braziliaan zette zich zelf achter de bal en bracht Club weer langszij.

Rood voor De Cuyper maakte de match dood

Wie dacht dat Club daarmee vertrokken zou zijn, kwam echter bedrogen uit. Het was integendeel nog Malinwa dat het dichtst bij de winning goal kwam. Lauberbach verscheen alleen voor Mignolet, maar trapte nog naast. In het slotkwartier moest Club nog met tien verder nadat De Cuyper zijn tweede gele kaart pakte, waardoor de wedstrijd uiteindelijk doodbloedde. Geen van beide teams durfde nog risico's nemen en dus bleef de 1-1 tot het einde staan.

POLL: Was 1-1 een terechte uitslag?

Meest recent

Engelse finale in UEL lonkt, Chelsea blijft foutloos

Het heeft er alle schijn van dat de Europa League dit seizoen een Engelse finale krijgt. In de ...

5
5
Eén positief punt bij pover Antwerp: "Dan is vijfde plaats binnen"

Antwerp FC maakte afgelopen weekend nog indruk met een overwinning op het veld van KRC Genk. Maar ...

54
54
Anderlecht onder stoom: kaarten in bekerfinale herschud?

Aanstaande zondag is het zover, dan wordt op de Heizel gestreden om de Beker van België. Club ...

202
202
Delorge kijkt ogen uit bij Club Brugge: "Hij is ongelooflijk"

AA Gent wist donderdagnamiddag zijn tweede doelpunt in de Champions' Play-Offs te scoren, maar ...

774
774
'Totale exodus bij City: volgende grote naam kan beschikken'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

88
88
"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

305
305
De Cat duidelijk over Anderlecht-toekomst: "Mijn grootste droom"

RSC Anderlecht lijkt een nieuwe publiekslieveling te hebben. Na enkele veelbelovende optredens ...

177
177
Tzolis dankt één specifieke ploegmaat na nieuwe glansrol

Christos Tzolis is momenteel bezig aan zijn allereerste campagne in de Champions' Play-Offs en die ...

276
276
JPL-topclub ruikt buitenkans: Mensah komt in beeld

Antwerp FC is op zoek naar versterking op de linksachter en richt zijn pijlen op Gideon Mensah, een ...

88
88
'Xabi Alonso vraagt meteen om transferbom bij Real'

Real Madrid strijdt momenteel nog volop voor de Spaanse titel, toch is het bij de Koninklijke ook al ...

107
107
'Onvrede bij Real Madrid: smaakmaker vraagt om vertrek'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

284
284
Rooskleurige toekomst Genk: "De club heeft hem superhard nodig"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

381
381
Anderlecht-doublure valt hard door de mand: 4 op 10

RSC Anderlecht tankte donderdagmiddag een extra portie vertrouwen voor de bekerfinale door met 1-3 ...

406
406
'Titanenstrijd City en Bayern voor dé zomertransfer van 2025'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

107
107
Club-smaakmaker peuzelt Gent op: "Beste speler van het land"

Club Brugge kreeg donderdagnamiddag de kans om voorlopig beslag te leggen op de leidersplaats in de ...

626
626
Viva Romeo: Club vermorzelt op Jan Breydel zwalpend AA Gent

Ook Club Brugge mag met veel vertrouwen toeleven richting de bekerfinale. Een oppermachtig ...

150
150
Straffe taal Hasi doet Club Brugge bibberen

Zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. Eerst moet er ...

1231
1231
Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

513
513
Fans Club Brugge kunnen ogen niet geloven: "Wij zijn het beu!"

Club Brugge neemt het in het Jan Breydelstadion op tegen KAA Gent namens de Champions Play-Offs. ...

437
437
Deze uitspraak van Vertonghen laat RSCA-supporters watertanden

RSC Anderlecht kende een goede generale repetitie voor de bekerfinale van komende zondag tegen Club ...

233
233

Meer sportnieuws