'Cercle helemaal onthoofd: na Ueda volgende spits weg'

door
'Cercle helemaal onthoofd: na Ueda volgende spits weg'

Cercle Brugge kon zondagnamiddag niet aan zijn seizoen beginnen met een stunt. Het moest door een own-goal uiteindelijk nipt zijn meerdere erkennen in landskampioen Antwerp en ging op de Bosuil met 1-0 onderuit. De Vereniging toonde zich wel nog steeds een stugge ploeg, ook al was het aanvallend toch wat onthoofd door de afwezigheid van Ayase Ueda.


De Japanse topschutter zat niet meer in de selectie bij Cercle omdat hij op het punt staat om naar Feyenoord te verkassen voor een bedrag dat kan oplopen tot maar liefst 10 miljoen euro. Dat is sportief wel een aderlating voor de Bruggelingen, die nog verder gedecimeerd dreigen te worden. Ook Kevin Denkey kan immers nog een fraaie transfer versieren.

De Togolees nam op de Bosuil nog de plaats van Ueda als diepe spits in, maar volgens MHSC OnAir staat hij op de verlanglijst van Montpellier. De nummer twaalf uit de Franse Ligue 1 staat op het punt om sensatie Elye Wahi te verliezen, want Chelsea drukt stevig door voor de 20-jarige. Denkey is één van de prioriteiten om hem op te volgen en Montpellier zou in de komende dagen de onderhandelingen met Cercle willen aanknopen. Ook Lille zou de situatie op de voet volgen.

LEES OOK: Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Cercle kan cashen

De aanval van Cercle lijkt zo helemaal vleugellam gemaakt te worden, al kan de Vereniging wel opnieuw stevig cashen. Montpellier wees al een bod van een dikke 27 miljoen af en zal dus met een grote zak geld komen aankloppen. Cercle zit ook in een sterke onderhandelingspositie, want Denkey ligt nog tot 2026 onder contract. Transfermarkt schat de waarde van de 22-jarige Togolees op 3 miljoen euro, maar ongetwijfeld zullen ze in het Jan Breydelstadion meer willen.

Moet Cercle hem bij een goed bod verkopen?

Meest recent

Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

4
4
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

87
87
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

60
60
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

29
29
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

44
44
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

286
286
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

101
101
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

22
22
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

47
47
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

254
254
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

322
322
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

96
96
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

264
264
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

341
341
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

427
427
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

328
328
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

118
118
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

609
609
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

754
754
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

243
243
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

327
327
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

72
72
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

134
134
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

343
343

Meer sportnieuws