'De Winter kiest deze zomer uit deze twee clubs'

door
'De Winter kiest deze zomer uit deze twee clubs'

Juventus is momenteel op tournee in de Verenigde Staten en daarvoor nam trainer Massimiliano Allegri ook twee jonge Belgen mee. In de oefenwedstrijd tegen AC Milan op vrijdagochtend mocht de 18-jarige Joseph Nonge Boende zelfs een halfuur meespelen, maar Koni De Winter had minder geluk. De Jonge Duivel bleef de hele wedstrijd aan de bank gekluisterd.


De 21-jarige verdediger mocht zich deze zomer opnieuw proberen te bewijzen na een seizoen op huurbasis bij Empoli, waar hij mede door blessures slechts veertien keer in actie kwam. Voorlopig lijkt hij daar echter niet helemaal in te slagen, al is het nog steeds niet uitgesloten dat Allegri hem komend seizoen bij de A-kern van Juventus houdt. De kans is volgens Sky Sport Italia echter het grootst dat De Winter opnieuw verhuurd zal worden.

Twee kandidaten zouden zich daarvoor in ieder geval al aangediend hebben. Met Genoa en Frosinone zouden twee nieuwkomer in de Serie A De Winter graag zien komen. Daarbij zou die eerste club momenteel over de beste papieren beschikken. Eén van de mogelijkheden om met Juventus tot een akkoord te komen, zou zijn door een aankoopverplichting in de huurdeal op te nemen.

Hopen op een nieuwe kans

De Winter zal zelf wellicht hopen dat hij zich alsnog in de gunst van Allegri zal kunnen spelen, maar daarvoor begint de tijd stilaan wel te dringen. Juventus speelt enkel volgende donderdag nog een oefenmatch tegen Real Madrid in de Verenigde Staten en als hij ook daarin geen minuten krijgt, dan kan onze landgenoot wellicht maar beter zijn conclusies trekken.

Zal De Winter nog doorbreken bij Juventus?

Meest recent

Pijnlijk: DAZN geeft wél miljarden aan andere deal

Er wacht de komende maanden ongetwijfeld nog een bittere strijd tussen de Pro League en DAZN over ...

26
26
KV Mechelen ruikt nu al de jackpot: "Hij is een meerwaarde"

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en staat bijzonder knap vijfde. De fans dromen ...

36
36
Hasi wil ook scalp van Union: "Daar komen ze tekort"

RSC Anderlecht speelt zondag in een uitverkocht Lotto Park de Brusselse derby tegen Union SG. Besnik ...

81
81
Hubert over situatie bij Anderlecht: "Zie je wel…"

Union SG neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Voor David Hubert is dat toch een speciale ...

175
175
Blessuregolf bij AA Gent: Leko steekt hand in eigen boezem

Na een magere vijf op 15 hoopt AA Gent zondag tegen STVV nog eens aan te knopen met de zege. ...

57
57
Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

118
118
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

300
300
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

109
109
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

495
495
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

244
244
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

70
70
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

241
241
Pro League klaagt DAZN aan: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

198
198
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

255
255
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

179
179
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

455
455
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

402
402
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

256
256
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

61
61
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

127
127
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

178
178
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

73
73
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

338
338
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

207
207
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

237
237

Meer sportnieuws