Ontketend Anderlecht kondigt derde aanwinst op drie dagen aan

door
Ontketend Anderlecht kondigt derde aanwinst op drie dagen aan

Daags voor de start van het nieuwe seizoen tegen Union SG, heeft RSC Anderlecht stevig geaccelereerd op de zomerse transfermarkt. Eerder kondigde RSCA immers de transfers van middenvelder Justin Lonwijk en spits Luis Vazquez aan. En donderdag werd opnieuw toegeslagen: zo rondde Paars-Wit ook de komst van flankaanvaller Tudor Mendel-Iduwo af.

Hoewel het voorbije seizoen vroegtijdig tot een einde kwam, duurde het behoorlijk lang alvorens sportieve baas Jesper Fredberg de eerste deals aan inkomende zijde kon sluiten. Maar ondertussen heeft de Deen een flinke inhaalbeweging ingezet. Mendel is immers alweer de zesde aanwinst van de huidige mercato. De 18-jarige Engelsman is een jeugdproduct van Chelsea FC en liet daar veelbelovende dingen zien. Maar deze zomer werd zijn aflopende contract in Londen niet verlengd.

LEES OOK: 'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Interessant project

Vervolgens leek de flankaanvaller op weg naar de beloften van FC Barcelona. Uiteindelijk wist Anderlecht die echter transfer te kapen. "Het voelt erg goed om hier te zijn. Ik was al snel gefascineerd door het sportief project dat zowel Jesper als Mikkel (Sports Manager Hemmersam, red.) me hebben uitgelegd. Ik kijk ernaar uit om mijn stempel te drukken bij deze mooie club", geeft Mendel een eerste reactie via de clubwebstek.

Goede opvoeding

De nieuwste aanwinst zette in het Lotto Park zijn handtekening onder een contract van drie seizoenen. "Het past perfect in onze filosofie om jonge talenten als Tudor vast te leggen. We willen de beste talenten voor Anderlecht laten spelen", stelt Fredberg. "Tudor is niet alleen een talentvolle speler, hij is ook hongerig om zich te bewijzen en hij heeft duidelijk een goede opvoeding genoten. Bij Anderlecht kunnen we hem een duidelijk sportief traject bieden zodat hij de volgende stap kan nemen."

De selectie van Anderlecht is nu al versterkt ten opzichte van vorig seizoen ...

Meest recent

'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

2
2
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

6
6
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

90
90
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

189
189
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

475
475
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

43
43
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

15
15
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

87
87
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

90
90
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

527
527
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

311
311
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

359
359
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

148
148
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

396
396
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

253
253
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1092
1092
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

125
125
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

154
154
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

278
278
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

98
98
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

176
176
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

101
101
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

192
192
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

71
71
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

44
44

Meer sportnieuws