'Anderlecht-flop gaat aan de slag in Challenger Pro League'

door
'Anderlecht-flop gaat aan de slag in Challenger Pro League'

Bij Anderlecht raakten ze deze zomer eindelijk af van enkele rampzalige transfers die als een molensteen rond de nek van de club bleven hangen. Zo zijn ze eindelijk verlost van het loodzware contract van Adrien Trebel, die nog steeds op zoek is naar een nieuwe club. Ook Aristote Nkaka werd eindelijk definitief naar de uitgang begeleid.


Net als Trebel was de 27-jarige middenvelder einde contract en dus vertrok hij transfervrij, vier jaar nadat hij door Marc Coucke en Luc Devroe voor 1 miljoen euro bij KV Oostende weggehaald werd. Nkaka zou echter nooit een officiële wedstrijd voor Anderlecht spelen en ook uitleenbeurten aan Almeria, Racing Santander, Paderborn en Waasland-Beveren brachten weinig soelaas. Het leverde Nkaka de stempel op van één de grootste flops ooit bij Anderlecht.

Maar nu kan de voormalige belofteninternational zijn carrière opnieuw lanceren. Gazet van Antwerpen meldde niet zo lang geleden dat Nkaka een mondeling akkoord bereikt had met Lierse Kempenzonen over een contract. Hij mocht de voorbije weken al meetrainen met de Pallieters en maakte er ook een goede indruk in oefenwedstrijden tegen Antwerp, FC Eindhoven en STVV.

LEES OOK: 'Anderlecht zoekt spits: 17 miljoen in de vuilbak'

"Done deal"

En volgens Sacha Tavolieri is de transfer van Nkaka naar Lierse Kempenzonen nu ook in kannen en kruiken. De speler zou een contract ondertekend hebben op Het Lisp en heeft daarmee zijn nieuwe club helemaal beet. "Done deal", voegt Tavolieri eraan toe op Twitter. Lierse Kempenzonen moet de transfer wel nog officieel aankondigen.

Goede transfer voor Nkaka?

Meest recent

'De Condé speelt open kaart: kassa rinkelt in Genk'

In eigen land dreigt KRC Genk naast de top zes te grijpen, maar in Freiburg hoopt het straks een ...

8
8
'Club Brugge opent debatten: toptransfer krijgt vorm'

Komende zomer staat er een heuse leegloop op til bij Club Brugge, want tal van smaakmakers blijken ...

53
53
'Hayen speelt blufpoker: opstelling Genk lekt uit'

KRC Genk heeft donderdag om 18u45 een afspraak met de geschiedenis, want in Freiburg kan het zich ...

28
28
'Anderlecht zoekt spits: 17 miljoen in de vuilbak'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar wie Olivier ...

107
107
Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

152
152
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

173
173
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

44
44
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

96
96
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

56
56
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

308
308
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

299
299
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

158
158
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

69
69
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

238
238
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

164
164
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

462
462
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

83
83
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

65
65
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

74
74
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

317
317
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

303
303
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

48
48
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

263
263
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

158
158
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

462
462

Meer sportnieuws