Vrancken onthult oorzaak voor slappe Genkse prestatie

door
Vrancken onthult oorzaak voor slappe Genkse prestatie

De kop is eraf voor KRC Genk dit seizoen, maar winst leverde hun openingswedstrijd niet op. De Limburgers konden op het veld van Servette FC nog niet overtuigen en mochten eigenlijk blij zijn dat ze met een 1-1-gelijkspel naar huis mogen terugkeren. De beste kansen waren immers voor de Zwitsers, maar gelukkig kon Genk rekenen op een sterke Maarten Vandevoordt.


Heel wat andere Genkies gaven in Genève niet thuis. In principe zou je toch meer verwachten van spelers die zich mogen tonen op het podium van de Champions League, maar trainer Wouter Vrancken onthulde na de wedstrijd dat er een zeer goede reden was waarom Genk bij momenten een wat lusteloze indruk maakte.

"Er gaat een virus rond in de ploeg", verklaarde hij immers aan Het Laatste Nieuws. "Mijn driehoek op het middenveld was deze middag doodziek, maar ze wilden absoluut spelen. Fadera had dan weer koorts tijdens de wedstrijd. Hopelijk wordt het niet erger. Het is een dubbel gevoel. Het is een prima uitgangspositie, maar ik ben niet helemaal tevreden over het geleverde spel."

LEES OOK: Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Puzzelen tegen RWDM?

Vrancken was genoodzaakt om heel wat zieke spelers vroeg naar de kant te halen. Fadera moest al tijdens de rust naar de kant, terwijl El Khannouss en Heynen het ook slechts 60 en 68 minuten konden volhouden. Het lijkt erop dat Vrancken lastige knopen zal moeten doorhakken voor de eerste competitiewedstrijd tegen RWDM zaterdag, zeker als zijn sterkhouders nog niet helemaal hersteld zouden zijn. Invallers Trésor, Galarza en Ait El Hadj scoorden in ieder geval wel punten bij hun trainer.

Moet Vrancken roteren tegen RWDM?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

82
82
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

254
254
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

152
152
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

179
179
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

257
257
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

83
83
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

633
633
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

315
315
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

220
220
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

321
321
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

225
225
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

394
394
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

370
370
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

495
495
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

224
224
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

109
109
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

429
429
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

392
392
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

152
152
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

298
298
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

311
311
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

170
170

Meer sportnieuws