'Bayern gaat voluit voor ex-spits AA Gent'

door
'Bayern gaat voluit voor ex-spits AA Gent'

Bayern München kroonde zich het afgelopen seizoen tot Duits kampioen. De Rekordmeister beleefde echter niet het beste seizoen uit de clubgeschiedenis en sleepte zich naar de titel. Een kwaliteitsinjectie in de kern moet de club opnieuw op de rails zetten.


Bayern zoekt op verschillende posities naar aanwinsten, maar vooral in de spits wil de Beierse club er zeker iemand bij. Hét topdoelwit is naar verluidt Harry Kane. De Engelsman speelt al jaren de pannen van het dak bij Tottenham Hotspur en scoort er aan de lopende band. Dat leverde hem echter nog geen prijzen op en dat is Kane naar verluidt een beetje beu. Op zijn 29ste wil hij maar wat graag een eerste trofee in zijn prijzenkast zetten.

Dat zou hij bij Bayern kunnen doen, maar een transfer zal heel wat voeten (en geld) in de aarde hebben. Daarom verkent Bayern de markt op zoek naar alternatieven. Een daarvan is Jonathan David, weet Fichajes. De Canadese spits is een smaakmaker van OSC Lille en scoorde het afgelopen seizoen 26 keer voor Les Dogues. David heeft nog een contract tot midden 2025 in Noord-Frankrijk en moet volgens Transfermarkt 60 miljoen euro kosten. Voor Kane zal Bayern waarschijnlijk veel meer moeten ophoesten.

LEES OOK: Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

AA Gent

We kennen David natuurlijk nog van zijn passage bij AA Gent. De stevige spits maakte indruk in de Arteveldestad door 37 keer te scoren in 83 wedstrijden. Dat leverde hem een mooie transfer op naar OSC Lille voor een recordbedrag van 27 miljoen euro. Bij Lille was hij ondertussen ook al goed voor 58 goals in 136 duels.

Wie moet Bayern halen?

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

196
196
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

159
159
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

167
167
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

275
275
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

374
374
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

237
237
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

563
563
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

194
194
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

31
31
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

537
537
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

297
297
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1322
1322
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

438
438
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

415
415
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

395
395
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

293
293
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

518
518
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

209
209
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

364
364
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

243
243
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

401
401
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3111
3111
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

793
793
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

482
482
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

367
367

Meer sportnieuws