'Westerlo verbaast met bod van 5 miljoen euro'

door
'Westerlo verbaast met bod van 5 miljoen euro'

Westerlo groeide vorig seizoen uit tot één van de absolute revelaties van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kemphanen maakten na vijf jaar afwezigheid hun wederoptreden op het hoogste niveau en parkeerden zich meteen netjes in de top acht. Die prestatie zou trainer Jonas De Roeck komend seizoen uiteraard graag herhalen, maar evident wordt dat niet.


Er streken deze zomer wel al een aantal versterkingen neer in het Kuipje, maar dat zijn met Jordan Bos (20), Arthur Piedfort (18) en Tuur Rommens (20) allemaal jonge snaken met weinig ervaring op het hoogste niveau. Met het vertrek van onder meer Maxim De Cuyper, Igor Vetokele, Tuur Dierckx, Nacer Chadli en (voorlopig?) Bryan Reynolds ging echter heel wat kwaliteit uit de selectie verloren en om dat helemaal op te vangen zal er nog meer nodig zijn.

Daarom richtte Westerlo zijn pijlen de voorbije weken ook op de Argentijnse jeugdinternational Ignacio Miramon. Ze legden zelfs al twee keer een aanbieding neer bij Gimnasia voor de 20-jarige middenvelder, waarbij ze bereid waren om tot 4,5 miljoen euro inclusief bonussen te gaan. Dat was echter niet voldoende om de club te overtuigen.

LEES OOK: Weer supportersboycot in JPL: “Een gebrek aan respect”

Transferrecord aan diggelen

Volgens de Argentijnse journalist Julian Barbetti zou Westerlo nu zelfs een derde bod van maar liefst 5 miljoen euro neergelegd hebben. Daarmee zouden ze hun transferrecord verbrijzelen, want nooit betaalden ze meer dan 1,3 miljoen voor een speler. Voorlopig is het echter lang zover niet, want Gimnasia zou opnieuw geweigerd hebben. Het wordt dus afwachten of er nog een vierde bod zal komen.


Moet Westerlo zijn bod nog eens optrekken?

Meest recent

'Ajax zoekt trainer: Belgische coach op shortlist'

Ajax nam donderdag afscheid van John Heitinga, die bedankt werd voor bewezen diensten omwille van de ...

20
20
DAZN versus Pro League: ultieme deadline bekend

Ook komend weekend is het Belgisch voetbal exclusief te zien via DAZN, dat dan toch besloot om de ...

130
130
Europese grootmacht roept smaakmaker Club Brugge op

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, dat dan ook heel wat ...

92
92
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

158
158
De Condé kraakt Fink: KRC Genk 2.0 op titelkoers?

De uitschuiver tegen Ferencvaros in de League Phase van de Europa League is uitgewist. Dankzij een ...

99
99
Leko briest bij KAA Gent: "Ze waren bang van ons"

Ivan Leko zit in een rollercoaster bij KAA Gent. De Buffalo’s wisselen goede met slechte ...

56
56
Rudi Garcia verbaast met uitspraken over Tielemans

Rudi Garcia heeft zijn 26-koppige selectie voor de WK-kwalificatiematchen tegen Liechtenstein en ...

92
92
Hayen vreest Anderlecht: Hasi vindt succesformule

RSC Anderlecht ontvangt zondag Club Brugge in het Lotto Park, het nummer drie tegen het nummer twee ...

214
214
Wils met rug tegen muur: Antwerp-bestuur grijpt in

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old staat voorlaatste in de ...

156
156
Van der Elst over Club-sterkhouder: “Kan mee bij Barça”

Club Brugge speelde in de Champions League 3-3 gelijk tegen FC Barcelona. Een ongelooflijke stunt en ...

230
230
Rudi Garcia verrast met boodschap voor Nicky Hayen

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg bekendgemaakt voor de ...

184
184
Charleroi in vrije val: De Mil grijpt keihard in

Het is voor Rik De Mil al een bewogen seizoen geweest. Hij zag met Charleroi al snel het Europese ...

39
39
Eindelijk Vermant: Garcia geeft uitleg bij zijn keuze

De Rode Duivels moeten volgende week tegen Kazachstan en Liechtenstein hun ticket voor het WK 2026 ...

75
75
Garcia heeft 2 verrassingen in petto in selectie Duivels

Bondscoach Rudi Garcia heeft zijn selectie bekendgemaakt voor de laatste twee ...

131
131
Nieuwe domper Lavia: Maresca komt met update

Chelsea beleefde deze week een pijnlijke avond in de Champions League, want het kwam niet verder dan ...

96
96
'Strijd om Tresoldi barst los: grote verrassing in de maak'

Er was de voorbije maanden toch wat twijfel rond Club Brugge, nadat het in de zomer weer een pak ...

300
300
Bedankt Genk: België op koers voor 2 rechtstreekse CL-tickets

De Belgische clubs zijn erin geslaagd om zich deze week te tonen in Europa. Union slaagde in de ...

300
300
TRANSFERUURTJE: 'Grootmachten melden zich bij Club, Ajax grijpt in'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

212
212
‘Kompany hoort groot nieuws bij Bayern München’

Vincent Kompany is geweldig aan het seizoen begonnen bij Bayern München en dat is nog een ...

119
119
Topper op scherp: Kana deelt ferme sneer uit aan Club Brugge

Zondag staat de topper tussen RSC Anderlecht en Club Brugge op het programma. In het Lotto Park ...

887
887
'Competitiehervorming explodeert: Anderlecht keert kar'

De competitiehervorming ligt zwaar onder vuur met Sam Baro voorop. De beleidsbepaler van KAA Gent ...

684
684
‘Winterse knaltransfer: kassa KRC Genk rinkelt'

De wintermercato komt er stilletjes aan en de Belgische clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten. ...

263
263
Ex-topref onthult: “Daarom werd goal Vermant afgekeurd”

Het Jan Breydelstadion stond even in brand. In de slotfase tegen FC Barcelona in de Champions League ...

368
368
Lukebakio trapt ferm na op Tedesco: “Leuk is anders…”

Dodi Lukebakio bloeit in Benfica volledig op onder José Mourinho. De buitenspeler zit ...

84
84
Staelens legt pijnlijke verschil tussen RSCA en Club bloot

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat Michael Verschueren, Kenneth Bornauw en de komende maanden mogelijk ...

340
340

Meer sportnieuws