'Kopzorgen Anderlecht: toptarget glipt Fredberg uit handen'

door
'Kopzorgen Anderlecht: toptarget glipt Fredberg uit handen'

RSC Anderlecht opent binnen minder dan twee weken het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met een derby tegen Union SG. Maar in aanloop naar dat duel heeft de recordkampioen nog behoorlijk wat werk op te knappen op de transfermarkt. Het blijkt evenwel niet gemakkelijk voor Paars-Wit om bepaalde deals af te sluiten.

Om volgend seizoen weer een rol van betekenis te kunnen spelen, heeft Paars-Wit dan ook nood aan versterking op uiteenlopende posities. Idealiter volgen tijdens de zomerse transferperiode een achttal directe versterkingen. Met Kasper Dolberg en Louis Patris werden alvast een spits en een rechtsback van dat lijstje geschrapt, met Maxime Dupé lijkt ook een nieuwe keeper onderweg. En dus kan sportieve baas Jesper Fredberg zich op de volgende dossiers gaan toeleggen.

LEES OOK: TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

Eén naam blijft terugkeren

Zo moet de Deen onder meer op zoek naar versterking op het middenveld. Een nieuwe spelmaker om de blessure van Yari Verschaeren op te vangen geldt daarbij als prioriteit. Maar de Brusselaars zouden ook wat extra concurrentie voor Amadou Diawara en Majeed Ashimeru voorzien. Daarvoor worden verschillende pistes genoemd. Eén naam die steeds blijft terugkeren, is echter die van Santiago Hezze.

Spanje en Portugal

De Argentijnse middenvelder van CA Huracan wordt nu al enkele weken aan Paars-Wit gelinkt. Maar vanuit Zuid-Amerika wordt nu onheilspellend nieuws naar buiten gebracht. Zo meldt clubwatcher Brian Pecora dat de interesse van Anderlecht nog steeds actueel is, maar dat het Brusselse bod niet langer prioritair is. Zo zouden er ook aanbiedingen vanuit Spanje en Portugal onderweg zijn. In de komende dagen zou Hezze zijn beslissing nemen. RSCA is nog niet volledig uit de race, de kansen op slagen in dit dossier zijn plots behoorlijk klein.

Fredberg moet eerst voor extra creativiteit in de aanvalslinie zorgen ...

Meest recent

Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

24
24
'Club neemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

50
50
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

56
56
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

116
116
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

118
118
‘Bounida hakt interlandknoop door: KBVB in rep en roer’

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

145
145
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

47
47
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

384
384
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

257
257
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

72
72
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

525
525
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

257
257
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

32
32
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

163
163
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

165
165
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

242
242
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

61
61
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

392
392
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

114
114
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

300
300
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

299
299
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

145
145
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

35
35
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

233
233
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

226
226

Meer sportnieuws