'Kopzorgen Anderlecht: toptarget glipt Fredberg uit handen'

door
'Kopzorgen Anderlecht: toptarget glipt Fredberg uit handen'

RSC Anderlecht opent binnen minder dan twee weken het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met een derby tegen Union SG. Maar in aanloop naar dat duel heeft de recordkampioen nog behoorlijk wat werk op te knappen op de transfermarkt. Het blijkt evenwel niet gemakkelijk voor Paars-Wit om bepaalde deals af te sluiten.

Om volgend seizoen weer een rol van betekenis te kunnen spelen, heeft Paars-Wit dan ook nood aan versterking op uiteenlopende posities. Idealiter volgen tijdens de zomerse transferperiode een achttal directe versterkingen. Met Kasper Dolberg en Louis Patris werden alvast een spits en een rechtsback van dat lijstje geschrapt, met Maxime Dupé lijkt ook een nieuwe keeper onderweg. En dus kan sportieve baas Jesper Fredberg zich op de volgende dossiers gaan toeleggen.

LEES OOK: 'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Eén naam blijft terugkeren

Zo moet de Deen onder meer op zoek naar versterking op het middenveld. Een nieuwe spelmaker om de blessure van Yari Verschaeren op te vangen geldt daarbij als prioriteit. Maar de Brusselaars zouden ook wat extra concurrentie voor Amadou Diawara en Majeed Ashimeru voorzien. Daarvoor worden verschillende pistes genoemd. Eén naam die steeds blijft terugkeren, is echter die van Santiago Hezze.

Spanje en Portugal

De Argentijnse middenvelder van CA Huracan wordt nu al enkele weken aan Paars-Wit gelinkt. Maar vanuit Zuid-Amerika wordt nu onheilspellend nieuws naar buiten gebracht. Zo meldt clubwatcher Brian Pecora dat de interesse van Anderlecht nog steeds actueel is, maar dat het Brusselse bod niet langer prioritair is. Zo zouden er ook aanbiedingen vanuit Spanje en Portugal onderweg zijn. In de komende dagen zou Hezze zijn beslissing nemen. RSCA is nog niet volledig uit de race, de kansen op slagen in dit dossier zijn plots behoorlijk klein.

Fredberg moet eerst voor extra creativiteit in de aanvalslinie zorgen ...

Meest recent

Degryse geniet van Brugs fenomeen: "Heer en meester"

Club Brugge heeft heel veel indruk gemaakt tegen AS Monaco. Ze wonnen na een ware demonstratie met ...

16
16
Van Persie geniet van Belgische topclub: "Echt goed"

Wat een eerste speeldag van de Belgische clubs in de Champions League. Union SG en Club Brugge ...

49
49
Vanderhaeghe legt vinger op de wonde: 'grote RSCA-blunder'

RSC Anderlecht moet de komende week twee keer winnen: tegen Royal Antwerp FC en AA Gent in eigen ...

139
139
Schokgolf in Europa: dit verandert alles voor Club Brugge

Club Brugge zet met een dominante zege tegen AS Monaco een nieuwe Europese standaard neer. Dit is ...

240
240
Club Brugge verovert Europa: dit zegt de internationale pers

Club Brugge maakte bijzonder veel indruk tegen AS Monaco. Ze wisten de Fransen met 4-1 te verslaan ...

323
323
Duivelse De Bruyne-wissel: Conte legt uit

Napoli verloor kansloos van Manchester City. De Engelsen speelden meer dan een uur met een man ...

73
73
Hayen looft uitblinker: "Een voorbeeld voor iedereen"

Club Brugge overklaste AS Monaco en won met 4-1. Dat was nog zeer gevleid voor de Franse club. ...

93
93
Simic verrast: "Anderlecht ook vergevorderd met hen"

RSC Anderlecht verkocht Jan-Carlo Simic aan Al-Ittihad. Een transfer die héél erg ...

152
152
Club Brugge houdt hart nu al vast: "Als zij vertrekken…"

Club Brugge maakte weer heel veel indruk tegen AS Monaco. Blauw-Zwart blijft een centrale as hebben ...

325
325
Vanaken benoemt verrassende Bruggeling: "Hij was uitstekend"

Hans Vanaken heeft donderdagavond andermaal indruk gemaakt op het allerhoogste niveau. Na de ...

367
367
Hayen komt met statement na bizar Onyedika-incident

Club Brugge heeft donderdag tegen AS Monaco andermaal voor een memorabele Champions League-avond ...

315
315
"Meesterwerk" - kranten delen 10 op 10 uit aan Club-held

In navolging van Union SG heeft ook Club Brugge serieus indruk gemaakt tijdens de openingsspeeldag ...

273
273
UCL: Doku en co verbrodden terugkeer KDB, Barça wint nipt

Kevin De Bruyne heeft een terugkeer in mineur beleefd op het veld van Manchester City. De Rode ...

80
80
Forbs gelooft ogen niet bij Club-ploegmaat: "Fenomeen!"

Met een 4-1-overwinning tegen AS Monaco heeft Club Brugge meteen de toon gezet bij de start van zijn ...

607
607
L'Equipe lyrisch voor Club: drie spelers met 8 op 10

Club Brugge KV heeft op de openingsspeeldag van de League Phase in de Champions League meteen stevig ...

706
706
Nieuwe grote doorbraak: DAZN vindt akkoord in Vlaanderen

Daags voor de achtste speeldag in de Jupiler Pro League, is een nieuwe doorbraak bereikt in de soap ...

1180
1180
Enorme domper: comeback De Bruyne eindigt met pijnlijke wissel

In de Champions League keerde Kevin De Bruyne met SSC Napoli donderdagavond terug naar zijn ...

283
283
Smet op Club-show: Hayen grijpt in, uitbrander aan zijlijn

Club Brugge heeft een fenomenale start van zijn Champions League-campagne genomen. De Belgische ...

656
656
Vanaken speelt Monaco aan flarden: héél Europa wordt gek

Club Brugge KV is donderdagavond als een wervelwind aan de League Phase van de Champions League ...

517
517
Wat een demonstratie! Club maakt brandhout van Monaco

Club Brugge is op ronduit indrukwekkende wijze aan zijn campagne in de League Phase van de ...

218
218
Sneijder maakt brandhout van Godts: "Met zijn kwaliteiten ..."

De Nederlandse clubs zijn tegenvallend aan de League Phase van de Champions League. Na de nederlaag ...

97
97
Union slaat Nederland met verstomming: "Beter elftal dan PSV"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

286
286
Mignolet pakt uit met klasse-gebaar na ongeziene rollercoaster

De veelbesproken keeperssituatie bij Club Brugge heeft donderdagavond een nieuwe dimensie gekregen. ...

333
333
Club Brugge-fans spreken schande: "Nóóit penalty!"

Tijdens de openingsspeeldag van de Champions League, kreeg Club Brugge donderdagavond het bezoek van ...

175
175
Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

KRC Genk heeft woensdagavond andermaal steken laten vallen in de Jupiler Pro League. Zo verloren de ...

340
340

Meer sportnieuws