'Tottenham dokt 70 miljoen voor vervanger Kane'

door
'Tottenham dokt 70 miljoen voor vervanger Kane'

Tottenham Hotspur begint met Ange Postecoglou aan een nieuw hoofdstuk in de clubgeschiedenis. De Spurs willen opnieuw aansluiten bij de absolute top van de Premier League, en Harry Kane moet daar een sleutelrol bij gaan spelen. Maar blijft de Engelse spits wel aan boord in Londen?


Kane wil naar verluidt vertrekken bij Tottenham en wil prijzen winnen. Dat lukte hem nog niet met de Spurs en daarom zou hij naar een andere club willen verkassen waar de kans op trofeeën groter is. Verschillende clubs werden al genoemd. Onder meer Bayern München zou naar de diensten hengelen van Kane. In Beieren zijn ze nog steeds op zoek naar een geschikte vervanger voor Robert Lewandowski, die naar FC Barcelona trok.

Bij een vertrek van Kane zal Tottenham zelf op zoek moeten gaan naar een vervanger. Fichajes schrijft dat Randal Kolo Muani (24) bovenaan het lijstje staat in Londen. De Franse spits van Eintracht Frankfurt zou de interesse gewekt hebben van de Spurs en wordt op zo'n 70 miljoen euro geschat. Meer dan dat zal Tottenham naar verluidt niet betalen. Kolo Muani heeft nog een contract tot midden 2027 in Frankfurt, dat daardoor in een sterke onderhandelingspositie staat voor een transfer.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

Concurrentie

De concurrentie voor de speler belooft wel zwaar te worden. Zo werd Kolo Muani ook al gelinkt aan Paris Saint-Germanin en Manchester United. Beide clubs kunnen een aanvallende kwaliteitsinjectie gebruiken. De speler lijkt dus te kunnen kiezen uit verschillende topclubs, die er wel uit moeten raken met Frankfurt. De Duitsers zullen ongetwijfeld heel wat boter bij de vis verlangen aan de onderhandelingstafel voor hun vlot scorende spits. Wordt vervolgd.

Moet Kolo Muani voor Tottenham kiezen?

Meest recent

OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

2
2
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

5
5
Anderlecht kampioen? 'Dubbeltransfer voor landstitel'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

35
35
'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

60
60
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

305
305
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

53
53
'Atlético en co staan pal: Club Brugge eist monstersom'

Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan, Krépin Diatta, ... Club Brugge liet de voorbije seizoenen ...

347
347
Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

Manchester United speelde maandagavond 4-4-gelijk tegen AFC Bournemouth. Senne Lammens toonde zich ...

90
90
‘Mark van Bommel naar KRC Genk? Fans koken over’

Nauwelijks is Thorsten Fink ontslagen, of de volgende naam die in de wandelgangen rond gaat is er ...

420
420
Fiasco in Challenger Pro League: DAZN komt met verklaring

Terwijl de clubs uit de Jupiler Pro League deze week gespaard worden van midweekvoetbal, wordt de ...

131
131
'Club Brugge-bom zindert na: twee grove fouten Verhaeghe'

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

817
817
'Vuurwerk op Anderlecht: zicht op spectaculaire transfer'

Hoewel RSC Anderlecht de voorbije jaren zijn boekhouding weer ietwat op orde kreeg, blijven de ...

299
299
Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

PSV boekte dinsdagavond een vlotte overwinning in de KNVB Beker tegen amateurclub GVVV en lijkt ...

61
61
Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

In Spanje en Engeland wordt er deze midweek ook bekervoetbal afgewerkt. Dinsdagavond kwamen met FC ...

51
51
Bommetje: kosten Stroeykens en co Congo WK-ticket?

Een tiental dagen geleden werd er al geloot voor de groepsfase van het WK, ook al moeten in maart ...

363
363
PSV bekert verder: droomavond voor jonge Belgen

In heel wat landen staat er deze week bekervoetbal op het programma. Zo ook in Nederland, waar ...

28
28
Toch geen ontslag? Brys brengt update over saga

Volgende week gaat de Africa Cup van start en het is nog altijd de vraag hoeveel Belgische trainers ...

116
116
Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Leider SK Beveren kan deze week een gouden zaak doen in de Challenger Pro League. Het zag ...

148
148
Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

158
158
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

99
99
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

79
79
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

59
59
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

126
126
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

156
156
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

340
340

Meer sportnieuws