Georginio Wijnaldum hoopt dat PSV opnieuw kan laten zien dat het niet minder is dan AC Milan. De aanvoerder neemt het woensdagavond met PSV in de vierde voorronde van de Champions League op tegen AC Milan. Vorig week speelde de Eindhovense club nog knap gelijk tegen de Italiaanse topclub.
"We willen laten zien dat het niet altijd per se zo hoeft te zijn dat volwassenen van kinderen winnen", zo vertelt de oud-speler van Feyenoord in gesprek met
De Telegraaf. Milan-verdediger Philippe Mexès zei voor de eerste wedstrijd tussen beide ploegen nog dat er bij PSV alleen maar kinderen spelen.
De kans is groot dat Wijnaldum woensdagavond in de basis begint bij PSV. De aanvallend ingestelde middenvelder viel in het competitieduel met Heracles Almelo (1-1) nog geblesseerd uit, maar hij lijkt op tijd hersteld voor het duel met de
Rossoneri.