'Anderlecht incasseert domper inzake uitgaande transfers'

door
'Anderlecht incasseert domper inzake uitgaande transfers'

RSC Anderlecht hoopt een aantal overbodige spelers van de hand te doen. Kristoffer Olsson trekt weldra voor enkele miljoenen euro’s naar FC Midtjylland. Er zijn nog heel wat spelers die bij een goed bod de club mogen verlaten. Eén speler keert voorlopig terug.


Twee maanden geleden leek Shakhtar Donetsk Bogdan Mikhalychenko aan boord te houden en de aankoopoptie te lichten. Onze redactie vernam dat ze die te hoog vonden, waardoor ze de linksachter terugsturen naar Anderlecht. De Oekraïner sluit wellicht volgende week weer aan op training. Al valt het zeker niet uit te sluiten dat Donetsk nog een minder hoog bod zal uitbrengen.

De kans bestaat dat Mikhalychenko een nieuwe kans krijgt. Hij is geen dure vogel en Brian Riemer heeft op links enkel Moussa N’Diaye als zuivere linksachter. Mikhalychenko krijgt dus een kans om de Deense trainer op training alvast te overtuigen van zijn kunnen. Vorig seizoen speelde hij alvast geen onaardig jaar bij Shakhtar Donetsk.

Marktwaarde gestegen

Mikhalychenko kwam er in 32 wedstrijden in actie, waarvan 25 als basisspeler. Hij scoorde 2 goals en deelde 5 assists uit, waaronder één in de Champions League tegen Real Madrid. Bij Anderlecht zullen ze wellicht hopen dat er nog een club komt. De waarde van Mikhalychenko steeg door zijn goede seizoen naar 4 miljoen euro (een stijging van 2,5 miljoen euro op een jaar tijd). Aangezien hij nog maar een contract heeft tot medio 2024 is het nu of nooit om nog een goede som te vangen voor de verdediger. RSCA haalde hem in het verleden voor 500.000 euro weg bij Zorya Luhansk.

CR

JOUW MENING TELT:
Verdient hij een nieuwe kans?

Meest recent

'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

69
69
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

19
19
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

34
34
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

85
85
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

150
150
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

614
614
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

87
87
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

378
378
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

86
86
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1149
1149
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

669
669
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

476
476
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1672
1672
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

716
716
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

635
635
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

512
512
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

216
216
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

146
146
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

132
132
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

191
191
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

98
98
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

569
569
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

200
200
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

421
421
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70

Meer sportnieuws